Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

kva.pl


Troll81


AL


Troll81


sknd

dwie kicie wczoraj miałem steryzlizowane - ciężka noc  :wacko:, spaaaaać...

kva.pl

Nie lepiej bylo po jednej?

Ja dzis nocowalem w biurze, bylem wczoraj na piwie i uznalem ze dwie stacje metrem do pracy to mniej niz 40 minut taksowka do domu  XD

Troll81

to wtedy jedna byłaby azdrosna o te druga. a tak maja po równo....

sknd

no wolałem mieć to już z głowy, poza tym obawiałem się, że gdybym ciachał jedną, to ta nietknięta by ją potem np zaczepiała itp, a teraz obie są pacjentkami  ;)

pawg

OProject i Beal@H chyba już nie zostaną wznowione, Rysiu był ostatnio aktywny 4 miesiące temu  :(




AL


Troll81


AL

Się coraz więcej ludzików zapowiada na dziś. Cyfron dzwoń do RK i wbijaj na Kęty - wieczorem niezła ekipka się już szykuje ;)

sknd

haha przynajmniej se powygrywam jak wy ten tego  :parrrty:

tromba


Troll81


kva.pl

Kupilem siostrzencowi wielkie pudlo klockow lego. Jak tak na nie patrze to mam ochote zostawic je sobie, a jemu kupic drugie  %)

cp

Cytat: kva.pl w 21 Grudzień 2014, 12:25
Kupilem siostrzencowi wielkie pudlo klockow lego. Jak tak na nie patrze to mam ochote zostawic je sobie, a jemu kupic drugie  %)

Reakcja prawidłowa  XD

A spokojnie możesz zostawić sobie. Siostrzeniec i tak pewnie nie będzie wiedział, co z tym zrobić i jak to podłączyć do ajfona (a gdy się dowie, że 'nie da się', to pewnie oleje klocki)... ee, chyba znowu jestem złośliwy od rana  %) )

Ewentualnie możesz dać mi  :whistle:

Troll81


kva.pl

Siostrzeniec ma 6 lat i jest wielkim fanem lego, ma tych zestawow od cholery i juz ;) I ciagle mu malo, ale to w pelni zrozumiale :D

cp

Cytat: Troll81 w 21 Grudzień 2014, 15:13
CP jedziesz na piwo do chrząstawy?
Nope. Jeszcze nie odespałem maratonu Hobbita (tak, wiem, cienki jestem jak kompot z desek  %) ), a jutro bladym świtem do roboty, niestety.

Cytat: kva.pl w 21 Grudzień 2014, 16:10
Siostrzeniec ma 6 lat i jest wielkim fanem lego, ma tych zestawow od cholery i juz ;)
Uff, a już się bałem, że LEGO bawią się już tylko dzieci w wieku 30+  XD

AL

Fajnie było - rozmów masa się odbyła i kilka ciekawych wniosków na przyszłość.

Troll81

Al widzę najtwardszy jest :D reszta nie była w stanie nawet na forum się zalogować :D

AL

Mordi najtwardszy - dopiero w nocy z niedzieli na poniedziałek o 3:30 do chaty dotarł.

Troll81


Troll81

No i chyba załapałem bakcyla od zony..... dziś strajk dupy. W sam raz na rozpoczęcie świąt.....

AL


Troll81


AL


Troll81

święta po byku. Choróbsko co prawda minęło ale w wigilie pościłem. A dziś przejechałem kota i właśnie się dowiedziałem że moja wychowawczyni z liceum zmarła :(

sknd


AL

Śnieżek, mrozik, w kominku napalone, grzaniec wypity - u mnie dla odmiany święta udane.

kva.pl

A ja sie wlasnie black grouse z ojczymem racze, smak  :p_arr:

AL

Limit na dziś opróżniony - można iść spać.

Troll81

ładnie dziś :D trzeba wziąć na spacerek nowe botki :D

AL


Troll81


AL


Troll81

na szczycie Śnieżki odczuwalna w okolicy -20 :D

AL