Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

sknd

Cytat: kva.pl w 05 Grudzień 2015, 10:00
Z mojego doświadczenia wynika ze jak coś ma "nieznany stan techniczny" na allegro to jest próbą oszustwa ;)

kiedyś kupiłem jakąś tam kartę graficzną w "nieznanym stanie technicznym", na dole karty było napisane pisakiem ZŁA ;)

Troll81

co nie znaczy ze taka jest. Czasem jest pierdoła typu odklejony radiator od jednej kości pamięci. Po "naprawie" potrafi taka chodzić długie lata.

Ja np od kolegi z drużyny dostałem netbooka który nie dawał oznak życia. Wgranie nowego biosu uleczyło go w minutę :D

AL



kva.pl


sknd


Martin Fox

Cytat: Troll81 w 05 Grudzień 2015, 00:52
no to tego wymogu nie znałem :D jakoś nie przyszło mi do głowy że zależy ci konkretnie na modelu 500 e te opisy że ie wiadom czy sprawny.... w 99% sprawny. Proce rzadko padają.
Troll... gdzie ty żyjesz? Jak pracowałem w sklepie komputerowym to wszystko co nie przeszło testów (padnięte płyty, cpu, dyski z bad sektorami) szło na allegro jako "niesprawdzone".
Każda szanująca się firma tak robi :P

Troll81

A ja tak sporo "walniętego" sprzętu w łapki dostałem :D szczególnie jak tester niedouczony :D

kva.pl

Ale nam oredzie wygloszono, nie wiem czy sie smiac czy plakac.

Martin Fox

Cytat: kva.pl w 09 Grudzień 2015, 10:22
Ale nam oredzie wygloszono, nie wiem czy sie smiac czy plakac.
przegapiłem coś? warto włączać TV?

kva.pl


Troll81


tito


PoznanskaPyra

Co ja tu robię o tej godzinie  ??? Chyba trzeba się kłaść  %)
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

tito


PoznanskaPyra

Dane dla GTX980Ti uzupełnione  8) czas liczenia zadania i pkt
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

tito

Widziałem. I jak czekałem na nowe karty od AMD to czekam dalej.
Może następcy będą lepsze do celów BOINC.

Troll81


kva.pl

Jak ma dalej istnieć to nawet musi. BOINC to ułamek procenta klientów, liczą się gry. W grach DP na nic, a prąd żre i koszt układu podnosi :(

tito

Zobaczymy, póki co to NVidia ma powrócić z lepszym DP.

AL


tito


Szopler


tito

http://boinc.umiacs.umd.edu/top_hosts.php

No kto ma 2 hosty w top10?  :arrr:

kva.pl


tito

Czary mary, czyli poganiacz w akcji. Ale na jednym kompie 1WU zżera mi 11GB, więc liczy się tylko to jedno.

kva.pl

Ja tam poluje na pojedyncze sztuki i czasem je musze anulowac bo w polowie liczenia krzycza o brak pamieci wlasnie. 16GB w kompie to za malo dla tego projektu  :facepalm2:

tito

Ale tam jest tak zabawnie, że na kompie z 8GB nigdy nie ma problemów z pamięcią. To występuje tylko na tym z 16GB.

Troll81


kva.pl

Taa... Kupilem sobie procesor, sprzedawca wyslal listem poleconym. List dotarl, procesora w srodku nie ma, a po kopercie widac ze byla rozklejana. Takze tak, szal zakupowy  :(

Szopler


AL


Martin Fox


sknd


Szopler


Martin Fox

 :attack: :whip: :whip: :attack: :attack: :whip: :whip: :attack: :parrrty: :arrr: :arrr: P-)

Troll81

Współczucia.... kiedyś tak zakupiłem Procek z ukruszonym rdzeniem. Oczywiście o reklamacji zapomnij.....

AL



tito

Byłem ja nowych Star Wars.
W porównaniu z częściami 1-3 jest lepiej. W porównaniu z 4-6... No naprawdę- bardziej mrocznych aktorów ciemnej strony nie mogli dobrać? Myszki Miki tylko brakowało i byłby Disney w całej okazałości.