Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49


AL


necavi


tito

Statseb wyświetla już badge od Goofyxa  :)

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

sknd

Nikt nic o Oskarach, no to ja wam powiadam: Spotlight, bitch  :whip:  XD

necavi


Troll81


necavi

Cytat: Troll81 w 01 Marzec 2016, 20:48
gaszenie pozaru we firmie..... bueeeeee

Zawsze to jakaś atrakcja - ciekawy przerywnik  XD

kva.pl

A mnie w firmie znow sluzby nachodza, taka branza chyba  :D

tito

Oczekiwanie na bilety  ;D
Może już w sobotę...

stasieks

Ma ktoś hasło do EDGI Demo Project? Drużyna i 7 naszych tam jest.

Troll81

Dear Aleksandr,
Thank you for the info. It was really useful.

I will put a message on the EDGI demo webpage soon to inform potential volunteers about the situation.

If you have write permission on the forums where you find messages about the EDGI demo project, please, let them know not to attach to this project. Thank you.

Regards,
Jozsef


taką odp dostałem w 2011 roku :D

stasieks

Obecnie projekt ma jednostki i można liczyć. Zapewne w 2011 właściciel spodziewał się, że projekt nie pożyje długo, stąd namawianie na odpuszczenie projektu.

Troll81


tito


Troll81


sknd


Troll81


KrzychuP


Troll81


PoznanskaPyra

Kiedy powstanie wreszcie jakiś porządny soft do montażu wideo na linuxa...
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

cp

Cytat: PoznanskaPyra w 13 Marzec 2016, 04:03
Kiedy powstanie wreszcie jakiś porządny soft do montażu wideo na linuxa...

Kiedy dopracują WINE  %)

Troll81

jest kilka całkiem zacnych programów
http://filmora.wondershare.com/video-editor/free-linux-video-editor.html

PoznanskaPyra

Troll to są gówienka do robienia jakiś pierdół. Jak chcesz, żeby coś wyglądało chociaż półprofesjonalnie to na takim programie nie podziałasz.  :dunno:

Chyba tylko Lightworks daje radę z tej grupy aplikacji.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Martin Fox

Cytat: PoznanskaPyra w 13 Marzec 2016, 04:03
Kiedy powstanie wreszcie jakiś porządny soft do montażu wideo na linuxa...
Pewnie nigdy, jako że to system niszowy i nikt na niego nie chce kupować softu, więc nie ma sensu wkładać kasy w deweloperkę.

PoznanskaPyra

To jest kwestia aż ktoś zaryzykuje. Ogólnie programy do montażu i te wszystkie firmy to pieprzona cenowa mafia. Sztuczne windowanie cen, wymuszanie kart quadro poprzez sterownik, a nie rzeczywiste zapotrzebowanie, konieczność pracowania na jakiś dziwnych schematach itd. Zgaduje, że na linux-sie dałoby się dużą część rzeczy obejść i to jest główny powód niewydawania oprogramowania na te systemy.

Myślę o tym, gdyż nie dawno rozpocząłem projekt http://www.tanietransmisje.pl/ gdzie używam głównie opensource-owych rozwiązań, co pozwoliło mi ograniczyć koszta do minimum.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Troll81

Wiesz.... jak chcesz się bawić w profesjonalną obróbkę to są do tego dedykowane programy. Wtedy kupujesz program a system operacyjny to marne grosze w porównaniu do kosztów licencji i sprzętu więc kup sobie adobe premiere do tego sprzęt który to uciągnie (zakładając że składasz profesjonalnie video) a koszt licencji windy wyda ci się śmieszny :D

PoznanskaPyra

Już nie o koszt windy chodzi. Tylko jakoś trzeba spier@%@ od tego microsoftu. Windows 10 to udowadnia ;)
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Troll81

jak się zajmujesz profesjonalną obróbką wide to cię nie stać na filozofię. Kupujesz to co działa bez gadania, Najwyżej na FW wycinasz wszystkie adresy z USA :D

PoznanskaPyra

Bez sensu takie coś, to jest dobra decyzja jak chcesz iść na łatwiznę. Jak chcesz zrobić coś nowego i konkurencyjnego, to musisz oderwać się od cenowej kliki rządzącej telewizją. Jedyne co będzie mnie łączyło z takimi rozwiązaniami, to możliwość podpięcia się pod sprzęt TV, jakiś stół realizacyjny itp. Resztę robię sam po swojemu, dlatego też chcę zwiewać z windowsa.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Troll81

chcesz robić biznes czy politykę? Jak biznes to skup się na obróbce wideo a nie na wyborze OSa :D

AL


kva.pl

Zyjemy. Przygotowalem 9 artykulow na swoja strone  8)

necavi

CytatPrzygotowalem 9 artykulow na swoja strone

ino nic tam nie ma  :-[

kva.pl


AL


Troll81

heh.... przydałby się wypoczynek po świętach...

AL


kva.pl