Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

Troll81


kva.pl



kva.pl

Tak w ogole snilo mi sie, ze w WCG jest nowy projekt. Bylem rozczarowany po przebudzeniu  :D

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

kva.pl


tito


Troll81


kva.pl

I tez przyznaja na to rente? Mialbym akurat na prad  :D


sknd


Troll81

Można dostać rentę na podstawie alkoholizmu. Oczywiście wszystko zgodnie z prawem: Czyli z powodu choroby musisz być niezdolny do pracy, musisz posiadać wymagane prawem okresy składkowe ZUS itp. Plus oczywiście orzeczenie lekarza.

kva.pl

No wiem, ale na BOINC jeszcze nie :D

A w ogóle chyba zaraze w tym tygodniu kolejne dwie osoby  :attack:

Troll81


AL

Cytat: Martin Fox w 18 Kwiecień 2016, 17:49
Cytat: AL w 17 Kwiecień 2016, 01:19
Gierek też zadłużył i co?
Nie do końca rozumiem... czy to znaczy że rząd PiSu ma równać do najgorszych, czy też do najlepszych? Bo nie wiem teraz czy autor chce powiedzieć że PiS jest tak beznadziejny, czy że Gierek był taki super że aż szkoda że tej "S" nie wystrzelali całkiem, bo przez nich upadł taki piękny system...
Więc jak to jest?

Ani tak, ani tak. Każda kolejna ekipa zadłuża nasz kraj i to w tempie wykładniczym niestety. Pojęcie równaj w górę też jest im niestety obce.

Martin Fox



PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Martin Fox


Troll81



kva.pl


Martin Fox


tito


kva.pl

G4400 dla księgowej, 8h dziennie chodzi, liczy WCG. Procesor kosztuje grosze, a jest bardzo szybki. I pod obciążeniem 100% z tanim zasilaczem zzera 40W. Coś pięknego.
G3260 też dla księgowej więc też 8h dziennie, jest zauważalnie wolniejszy i zre 20W więcej.
I3-2120 tylko do białek, będzie chodził 24/7 ale czekam na płytę jeszcze.
VIA Nano x2 U4025 w zotac ZBox, 25W poboru, wydajność dość niska ale bezgłośny, malutki i mam dla niego miejsce z darmowym prądem ;)
Teraz juz czekam na Zen i jak się okaże fajne to biorę, jak nie to uderzam w skylake.

necavi

@kva wg. intela ten G4400 ma tdp na poziomie 54W, ale i tak opinie dobre zbiera :p_arr:

kva.pl

TDP ma się nijak do poboru, zwłaszcza że uwzględnia też pobór integry której do BOINC nie używam. Cały komp licząc WCG zre 40W. Mierzone miernikiem :)

tito

Jak pojawi się ZEN to Intel powinien już wydawać Kaby Lake - mam nadzieję, że będzie miał AVX512

AL


PoznanskaPyra

Cytat: tito w 27 Kwiecień 2016, 19:09
Jak pojawi się ZEN to Intel powinien już wydawać Kaby Lake - mam nadzieję, że będzie miał AVX512
Ciekawy jestem czy układ rynku się zmieni i co wyda AMD. Do intela już tak przywykłem, że tylko na premiery Xeonów patrzę, bo są zdecydowanie bardziej interesujące niż kolejne i7 wydajniejsze o 5% od poprzedniczek.  ;D
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

sknd

kotka przez noc zdjęła se gips  :o chyba czeka mnie urlop na żądanie i wizyta u weta  ;D

KrzychuP

Cytat: sknd w 28 Kwiecień 2016, 06:58
kotka przez noc zdjęła se gips  :o chyba czeka mnie urlop na żądanie i wizyta u weta  ;D
Jak z dzieckiem  ;)

Póki co wygrywam.

sknd

Cytat: KrzychuP w 28 Kwiecień 2016, 09:02
Cytat: sknd w 28 Kwiecień 2016, 06:58
kotka przez noc zdjęła se gips  :o chyba czeka mnie urlop na żądanie i wizyta u weta  ;D
Jak z dzieckiem  ;)

Póki co wygrywam.

Już ma nowy, w gwiazdki, może tamten wyszedł z mody dlatego z niego wyszła. Jak z dzieckiem  :)
A ja wykorzystując urlop zamontowałem se poganiacza do płucek WCG, a zaraz jadę się wykrwawiać  ;D

kva.pl

Cytat: sknd w 28 Kwiecień 2016, 10:24
zaraz jadę się wykrwawiać  ;D

:p_arr:

Ja jutro, po prawie dwoch latach znow moge   :-[

KrzychuP

Cytat: sknd w 28 Kwiecień 2016, 10:24
a zaraz jadę się wykrwawiać  ;D
O! dobrze, że mi przypomniałeś. Już chyba minęło te 8 tygodni  :arrr:

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Troll81


AL

Ja wczoraj dostałem smsa, że znowu mogę. Wygrywam


AL

Ranny ptaszek! O tej porze niestety już w robocie od pół godziny zaiwaniałem - teraz moja kolej na wygrywanie!