Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

Martin Fox

Czas się ruszyć nad morze na majówkę... jak się żona dobudzi :P

sknd

jadę z kićką po kolejny gips  %)

P.S. coś dziś kiepsko forum działa, co chwile mam: - "Sorry, SMF was unable to connect to the database. This may be caused by the server being busy. Please try again later."

necavi

@sknd dokładnie tym samym komunikatem dziś rano zostałem potraktowany :(

kva.pl


AL

Ja i fizycznie i psychicznie...jakiś dziwny ten  rok, taki na wykończenie.

kva.pl

To powinienes zwolnic chyba?

Ja zbieram to co zasialem wiec w sumie nie mam prawa narzekac, trzeba cisnac  :whip:

Przy okazji pochwale sie, ze sie dodatkowo dozbroilem - Athlon 5350 to calkiem sprytna maszynka, a razem z plyta i dobrym bezglosnym chlodzeniem dalem 250 zl  XD

Zastanawiam sie czy lepsza opcja to bedzie 3 rdzenie na WCG + 1 i zintegrowane GPU na POEM czy lepiej integre odpuscic i dac 4x WCG. Ale to przetestuje.

AL

Ja się zastanawiam czy nie pozbyć się nv 460 - bo od stycznia odkąd mam problem ze sterownikami po prostu leży na półce i się kurzy, a czasu z tym walczyć nie mam...

kva.pl

W sensie geforce 460? Jak tak to ja bym sie pozbyl, wiecej to pradu zre niz to warte.

AL

Jak po rachunkach widzę to ok. 50-70zł różnicy jest miesięcznie.

kva.pl

To bardzo duzo jak na karte o tak smiesznej juz w sumie wydajnosci. Ale trudno sie dziwic w sumie, szescioletnia karta to wlasciwie zabytek.

AL

Dużo nie dużo, w stosunku do wartości na pewno sporo.

CytatWitryna https://www.seti-germany.de prosi o podanie nazwy użytkownika i hasła. Komunikat witryny: ,,Dieser Bereich ist noch nicht oeffentlich zugaenglich -- This part of our webspace is not public at the moment."

Was is los?

tito

Sorry Al - za punkt honoru postawiłem sobie szybkie zasypanie nie moich newsów na głównej  ;D

Troll81

Witryna https://www.seti-germany.de prosi o podanie nazwy użytkownika i hasła. Komunikat witryny: ,,Dieser Bereich ist noch nicht oeffentlich zugaenglich -- This part of our webspace is not public at the moment."

eeee na co trzeciej stronie dostaje taki komunikat :(

przyznać się kto coś zhotlinkował z Seti Germany?? :D

AL

tito - nie widzę problemu!
Co do dziwnych komunikatów - dziś się uspokoiło.

KrzychuP

Bry.
Nowy, ale na szczęście krótki tydzień, i nowe wyzwania.
Wiosenne porządki w pasiece wreszcie zakończone. Teraz tylko czekać dobrej pogody (i miodu  %))

Przyszły weekend zmieniam się w pilarza i (hmm...) rębacza (?). Stos drewna do pocięcia i porąbania czeka u mamy  :attack:

kva.pl

A ja bede remontowal wrota garazu. Pamietam jak majac lat 7-8 pomagalem ojcu je szlifowac i malowac. Teraz zrobie to sam bo juz najwyzsza pora po tylu latach.

AL


KrzychuP


kva.pl

Cytat: AL w 04 Maj 2016, 20:13
Ja garaż dopiero muszę zbudować.

Ale Ty masz samochod, a ja nie mam i nigdy nie mialem. Ale garaz mam!  :D

Troll81


kva.pl

Kiedy wole miec garaz niz samochod  :closedeyes:

Troll81


AL

Nawet dwa mam a w porywach trzy. Garaż przydatna sprawa nie tylko zimą.

KrzychuP

Kurczaki...
Chciałem się zmierzyć z nadrabianiem zaległości na forum, ale 143 STRONY nieprzeczytanych wątków chyba mnie przerasta. %)

A propos garaży. Mój ś.p. tato miał dwa, tyle różnych rzeczy w nich trzymał, że auto i tak stało na zewnątrz.

AL

Oj przerabiałem to już w rodzinie - garaże skarbów potrzebnych.

Troll81

albo piwnice, albo strychy albo komórki.....


kva.pl

Z moim garazem jest smieszna historia - na blok z 44 mieszkaniamy przeznaczono piec garazy, budowali to w latach piecdziesiatych i sie wladzom wydawalo, ze to dosc. Nikt tych garazy nie chcial wtedy bo nikt nie mial samochodu w calym bloku. Moj dziadek sie zdecydowal bo przewidujacy facet byl i zachodu sporo widzial za wojny. Sasiedzi sie smiali, ze samochodu nie ma, a za garaz bedzie placil - rok pozniej dziadek wylosowal talon na samochod na ktory normalnie czekalo sie latami  XD Sasiedzi sadzili ze dziadek ma chody w partii  %)

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Troll81

ten kawał z tłumaczeniem był stary jak ja byłem młody :D a to w okolicy formowania się pokładów węgla na śląsku :d

KrzychuP


Troll81


Martin Fox

Chory merc... przez dziury we wrocławskich drogach..

Troll81

coś słabe zawieszenie masz :D Moje autko na dziury nie narzeka :D

Martin Fox

wiesz Trollu - jest różnica dziura a Dziura XD tak samo jak jest różnica troll a Troll ;D

KrzychuP

Cytat: Martin Fox w 11 Maj 2016, 06:53
jest różnica dziura a Dziura
No właśnie, ostatnio trafiłem na taką na Nenckiego, szersza niż auto, głębokość gdzieś na grubość opony.
W ostatniej chwili wyhamowałem.
Dopiero dziś, po kilku dniach, raczył ktoś obstawić ją jakąś przenośną barierką w biało-czerwone paski.

stasieks

Idzie lato.
Po raz pierwszy w tym roku musiałem wyłączyć liczenie - za ciepło w pokoju. W zasadzie dobrze bo zimy raczej się nie lubi, ale ucierpi projekt miesiąca. Jak żyć?  :wacko:

sknd

w mojej saunie w tej chwili 24 stopnie  :deadman:

Pantarhei

W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

AL