Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

AL


kva.pl

Mam pierwszy raz w zyciu zapalenie ucha. Rany boskie jak to boli  :fright:

tito

Cytat: AL w 28 Listopad 2016, 10:40
A nie wymarły?
Patrzę na jednego w lustrze więc chyba jeszcze jakieś żyją.

Cytat: kva.pl w 28 Listopad 2016, 12:44
Mam pierwszy raz w zyciu zapalenie ucha. Rany boskie jak to boli  :fright:
Boś za późno poszedł do konowała.
:parrrty: zdrówka !

kva.pl

Dopiero ide dzisiaj ;( Ale zaczelo sie wczoraj takze ja nie wiem co by to bylo jakbym mial z tym czekac  %)

tito


necavi

@kva zapalenie ucha? Dawno temu stara wiedźma, a może ciocia poleciła mi wsadzenie do ucha liścia Geranium. Pomogło. Od tego czasu hoduję tego śmierdziucha, a na wypadek ran wojennych dodatkowo Aloes też zajmuje 1 doniczkę.
Wypiję za twoje zdrowie :parrrty:

kva.pl


tito


AL


kva.pl

Nie.
Dostalem pod swoje skrzydla serwer na E5-2620 v4. Drugi Xeon w mojej flocie, mniejsze jednostki ida w odstawke.

tito


kva.pl


PoznanskaPyra

To nam się spora flota xeonów szykuje. Plany na przyszły rok mam również w tej kwestii  %)
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

sknd

a jak nie geranium to żyworódka (sok z liści) , testowałem na sobie  ;)

Szopler

#7334
:)

tito



tito


Troll81

ja czasem zerkam.

Zapalenie ucha to straszna rzecz. Często chorowałem jak bylem mały. ból był taki ze wyłem jakby mnie ze skóry obdzierano....

jeśli chodzi o trzęsienia. To w ciągu ostatnich lat widać wzrost natężenia wstrząsów, szczególnie tych silnych. Może to być cykl naturalny (wszak ludzkość od zaledwie kilku tys lat spisuje takie wydarzenia) ale naukowcy maja hipotezę że to zmniejszający się nacisk czap lodowych na biegunach.

http://www.treehugger.com/natural-sciences/melting-ice-cap-triggering-earthquakes-endangering-wildlife.html

można znaleźć sporo informacji w necie i brzmi to zdroworozsądkowo skoro nacisk na biegunach maleje i to znacząco (miliony ton wody) a wzrasta w innych miejscach (wszak poziom oceanów się podnosi)

SzaMoT🍀

Piję rano do kawy pyłek pszczeli, wczoraj motylek skorzystał dziś przenosze go w zimne miejsce był schowany w pokoju ogrzewanym

PS.
Zapalenie ucha, spróbuj Wata i amol lub swojski bimber  :)

SzaMoT🍀

Cytat: tito w 06 Listopad 2016, 13:06
Ja za 4 dni też domek.
Przy okazji - ja mam dość po 2 miesiącach na morzu, zaś kadet filipiński 3 dni temu obchodził 1szą rocznicę na morzu - tj siedzi tu już 369 dni.
Dostanie medal rozwodowy  :)

tito



tito


KrzychuP


tito



tito


kva.pl


tito


KrzychuP


Szopler



tito


sknd



tito

Cytat: Cyfron w 04 Grudzień 2016, 16:13
a ja zmieniłem znowu system operacyjny na telefonie  %)
A ja się dopiero zastanawiam nad kupnem pierwszego w życiu smartfona (tj dla mnie) - tylko Panowie, jak to nosić?! W kieszeni spodni byłoby ok, lecz mam tam również pęk kluczy i jak dołożę smartfona to jest cholernie niewygodnie. Ktoś widział może jakąś saszetkę na pasek? Taką sprawdzoną w działaniu.


PoznanskaPyra

Cytat: tito w 04 Grudzień 2016, 18:26
Cytat: Cyfron w 04 Grudzień 2016, 16:13
a ja zmieniłem znowu system operacyjny na telefonie  %)
A ja się dopiero zastanawiam nad kupnem pierwszego w życiu smartfona (tj dla mnie) - tylko Panowie, jak to nosić?! W kieszeni spodni byłoby ok, lecz mam tam również pęk kluczy i jak dołożę smartfona to jest cholernie niewygodnie. Ktoś widział może jakąś saszetkę na pasek? Taką sprawdzoną w działaniu.

Ja już przywykłem do tego, że w jednej kieszeni mam smartfona, a w drugiej całą resztę  %)
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

tito

Nie mieści się... Pęk kluczy w jednej, w drugiej portfel. Mała komórka jeszcze wejdzie - smartfon to już katorga. Dlatego myślę o czymś zewnętrznym. Ale jak to się w codziennej eksploatacji sprawuje to nie wiem. Stąd moje pytanie.