Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

tito


Troll81

nie ma to jak spędzić dzień w pracy od piątku rano do soboty rano..... i dowiedzieć się że ma się być jeszcze pod telefonem.....

tito

Wypij  :parrrty:.
Ja za tydzień na statek...

necavi

Cytatza tydzień na statek...
Tylko mi nie przesadzać z tymi dziewczynami w porcie! XD

Pantarhei

hey!  :parrrty:
Wie ktoś czemu Wikipedia nie działa? Czy tylko mnie?
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Argento



--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

tito


Pantarhei

Działa. Ale wierzcie mi że nie działały, wtedy gdy to pisałem i to juz wtedy trwało z 30 minut. Potem zaskoczyła na chwilę, i znowu była nieczynna. No i teraz działa.  :book:
W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

Argento

Wikipedia, rodzaj żeński, a tym samym kapryśny z tendencją do focha...  XD.


--
Pozdrawiam
Z poważaniem
Argento

Pantarhei

W związku z powyższym, wnoszę o przyznanie mi renty inwalidzkiej drugiej grupy.

tito



Cyfron

nie sądziłem, że tak trudno będzie znaleźć kogoś do przeorania mojej działki na ROD...

Troll81

I nockę z soboty na niedziele tez spędziłem w pracy. A cała niedziele przespałem. i jeszcze dziś sprzatanie tego gówna.... sama radość.

kva.pl

Cytat: Cyfron w 15 Maj 2017, 12:32
nie sądziłem, że tak trudno będzie znaleźć kogoś do przeorania mojej działki na ROD...

Znajoma szuka w Warszawie asystentki (jest fryzjerka). Od stycznia szuka, placi dobrze, przyucza, jest super fajna. Wciaz szuka...

Troll81


kva.pl

Tak,  jak szukalem sekretarki to sie przekonalem  :D

Martin Fox

Cytat: Troll81 w 15 Maj 2017, 22:56
a ponoć w Polsce takie bezrobocie....
Mało komu się chce pracować za minimalne 13zl minus 8 za wynajem mundurka

tito


Machloj

co tu się gagatki wyprawia? dawno nie wygrywałem  :)

tito


Troll81



tito

Dorzuciłem do floty oszałamiające 3 rdzenie ARM.

Machloj

Cytat: Troll81 w 16 Maj 2017, 17:27
ano.... dawno cię nie było....

a bo pokupowali sobie wariaty GPU i mnie wszyscy śmignęli :) ja ciułałem kilka lat punkciki a taka jedna gpu w kilka dni więcej punkciorów nabijała

kva.pl

No to co? :) Punkt punktowi i projekt projektowi nie równy.

Troll81

dłubać swoje i cieszyć się odznakami :D a na jednym ciułaczu bitcoinów całą Polskę teraz wyprzedza jeden cieciu....

tito

Dokładnie, powiem Ci, że 10kk punktów w asteroidach, czy SR-Base jest niesamowicie łatwo zrobić, natomiast teraz wziąłem się za WCG - poziom trudności x15, planowany czas ukończenia 2020. Oczywiście wszystkie 3 projekty są CPU.
Rozrzut punktowy na GPU również jest monstrualny: Collatz na takiej 1060 da ~ 2.8m pkt dziennie, PG już tylko 500k. Zwracanie uwagi na TOTAL jest nieporozumieniem.

KrzychuP

Cytat: tito w 18 Maj 2017, 07:07
Zwracanie uwagi na TOTAL jest nieporozumieniem.
Racja!

A propos już niedługo 7 gwiazdka w WU-prop  %)

tito


Troll81


tito


sknd

pracozmianowyżyciorozpierdol mode on  :wacko:

tito


Troll81

a ja dzis rekrutowałem. Poziom absolwentów informatyki jest żenujący......

tito

Mój poziom, gdy poszedłem po raz pierwszy za mechanika też był żenujący. Do dziś się dziwię, że nie zostałem wyrzucony.  XD

Martin Fox

Cytat: Troll81 w 23 Maj 2017, 22:39
a ja dzis rekrutowałem. Poziom absolwentów informatyki jest żenujący......
Ja rekrutowałem przez ostatnie dwa lata i poziom nie tylko absolwentów jest żenujący :P

Troll81

No ale żeby nie umieć opowiedzieć o swoim hobby?

Martin Fox

Cytat: Troll81 w 24 Maj 2017, 20:05
No ale żeby nie umieć opowiedzieć o swoim hobby?
Troll - do zespołu gdzie rekrutowałem nie wymagaliśmy wiedzy - akurat tam wiedza była na tyle specyficzna że i tak założenie było że będzie każdy nowy uczony na miejscu. Więc rozmowy były ogólne, często nawet nietechniczne, żeby zobaczyć czy kandydat wykazuje się zdrowym rozsądkiem i chęcia do nauki... i cieżko było :)

kva.pl

Potwierdzam, sensownego czlowieka do pracy znalezc naprawde bardzo, bardzo trudno. Szukamy i w Warszawie i w Krakowie od dluzszego czasu, bez rezultatu.