Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

pawg

Stara gwardia powoli odchodzi a nowych jakoś nie widać  :(



tito


sknd

ja zerkam regularnie, pisać coś mało piszę, powolutku cośtam sobie liczę flagowiec po awarii już wstał

tito


sknd

na miarę swoich skromnych możliwości  :dunno:

kva.pl


tito


kva.pl

 :p_arr:

Ja powoli dorastam do tego żeby sprowadzić na świat nowe pokolenie kopaczy. A to wymaga zabezpieczenia konkretnych środków finansowych. Ogólny plan przewiduje budowę domu, ogrzewanego prądem if you know what I mean  :whistle:

tito


kva.pl

Autokoretka  :D

Znasz moj stosunek do kryptowalut ;)

tito


Troll81

a ja po sezonie na gównoburze w biurze biorę w koncu upragnione 2 tyg urlopu :D

tito


kva.pl


tito

To nie podlega dyskusji. Pytałem się gdzie Troll się wybiera.

kva.pl

Skonczylem testy koparki od pclabu. Do BOINCa sie to nie nadaje, do folding@home sie to nie nadaje. Tylko kryptowaluty. Nakopalem w sumie 400 zl w ramach testow. No to kupilem sobie za to karte graficzna, do BOINCa  :attack:

Troll81


tito

@Kva - tak trzymać  :arrr:
@Troll - ładnie :) ja tylko polskie góry do tej pory.

PoznanskaPyra

Test Vegi w boinc będzie ale, sample testowe będą wysłane dopiero jak pojawi się więcej oficjalnych kart na rynku  %)

CytatW tym momencie temat jest wstrzymany do czasu pojawienia sie sprzętu na rynku.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

kva.pl

A do mnie dotarl GT 1030. Smieszna, malutka karta ze znikomym poborem pradu i tania jak barszcz (250 zl zaplacilem  %) ). A liczy calkiem calkiem. Na razie leci Einstein.

PDH

@kva.pl

Jak już policzysz einsteina to wrzuć info o forum ile liczy zadanka Gamma-ray pulsar binary search. Ciekawe jak w gpugrid się sprawdzi ten "maluch"..

kva.pl

Licze po dwa WU na GPU.

GT 1030 - średnio 6000 sekund.
GTX 1060 3GB - średnio 1820 sekund.

Czyli skaluje sie to idealnie z roznica w ilosci rdzeni (GTX ma dokladnie 3 razy wiecej) i taktowaniem (GTX ma 10% wyzsze).

Biorac pod uwage, ze roznica w cenie jest pi razy oko czterokrotna, w poborze pradu tez to bardziej oplaca sie kupic cztery GT 1030 niz jednego GTXa  %) No ale to tylko Einstein, w GPUGRIDZie bedzie porazka, juz GTX 1050 nie daje rady w 24h policzyc long runa, GT 1030 bedzie potrzebowal ze trzech dni. Takze nie wiem czy jest sens go w ogole testowac.

PDH

Znalazłem dane w statystykach GPUGRIDa GT 1030
Wychodzi gdzieś półtorej dnia na longruna "Pablo". Nie jest tak źle  :) Mimo braku bonusa za 24h to i tak nieźle wygląda to punktowo...no i tylko 30W TDP.

kva.pl

To są niby long runy, ale tak naprawdę krotkie. Takich jest coraz mniej, IMO do GPUGRIDa minimum 1050, też zre śmieszne ilości prądu a daje radę dużo lepiej.

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

kva.pl

Na zime jak znalazl ;)

Koparka zarla mi 860w ze sciany, nie dalo sie wytrzymac w pokoju. Dwie takie Vegi i mieszkanie ogrzane  %)

necavi

PoznanskaPyra na zimę jak znalazł XD
Do "walizkowca" też pójdą gpu czy tylko same proce pozostaną?

tito


PoznanskaPyra

Cytat: necavi w 19 Sierpień 2017, 20:49
PoznanskaPyra na zimę jak znalazł XD
Do "walizkowca" też pójdą gpu czy tylko same proce pozostaną?

Mam zamiar w walizę wpakować to GPU. Ale albo referenta, albo wersje LQ. Wersje niereferencyjne będą mi rozpraszać 500W ciepła we wnętrzu walizy, a tego bym nie chciał. Referencyjna turbina wypluje na zewnątrz, tak samo wersja LQ.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

tito


sknd

niewyspanie pokoncertowe, a tu dziś trza grilla na ślunsku obskoczyć  ;)

PoznanskaPyra

Prace nad prawdziwym przenośnym monstrum postępują. Stąd tak mała aktywność z mojej strony. Ale przez ostatnie dni mój dzień wygląda tak, że wstaje szybkie mycie się, rura do castoramy po różny szmelc. Potem szybki obiad, jazda do roboty. Wracam z roboty, szybka kolacja i zabieram się za walizę. Na koniec zostaje mi te 7h na sen :) Jak mam wolne, to robotę zastępują treningi oraz jeszcze więcej czasu poświęcam na budowanie tego czegoś.

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

tito


KrzychuP


kva.pl

Żeby zrealizować plany muszę albo rzucić wszystko oprócz pracy zawodowej (łącznie z liczeniem) albo wygrać w lotto. Trzymajcie kciuki  :D

tito


kva.pl

W ciągu półtora roku przeprowadzałem się trzy razy, w tzw międzyczasie robiąc remont. Zaczyna mi się marzyć miejsce docelowe do wychowania dzieci. Ale to są straszne pieniądze, a na pomoc rodziny w tym temacie liczyć nie mogę.

Troll81

Powróciwszy. Breirhorn, Gran Paradiso i Triglav zdobyte :D

KrzychuP


tito