Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

Puma

Gość się pyta czym handlujesz-- Ro po po pą , Ro po po pą  ::)

Troll81

heh, wolny czas szlaf trafił, miał być w poniedziałek wieczór ale sie w Ameryce jak zwykle cos zesrało. i do 22 zabawy z cześkami po drugiej stronie atlantyku.

Za to awansik w robocie i byc może będzie kasa na lepszy komp :D


kva.pl

Popieram Cyfrona ;>

A jakbys mial watpliwosci to przeczytaj moj art z wizytowki i pomysl, ze threadripper jest jeszcze lepszy :P

necavi

 :no:
@Troll Ty dalej słuchaj Cyfrona a zwłaszcza kva :fright: No to jakaś masakra, gdy go posłucham to zawsze kasa u mnie zniknie i człowiek spłukany (ale zadowolony) Chyba sobie nałożę bana na czytanie jego porad. Co on mi ostatnio poradził? Aaa... to ma sens! Trochę dołożę i wydajność wzrośnie i mniej prądu zje... Tylko co ja będę wtedy jadł? Może, może. Prześpię się z tym

tito

Ja posłuchałem Krzysiaka i co? Kasa przerobiona na elektronikę.

KrzychuP


sknd



tito


KrzychuP

a Pani myśli, że jak przyjdzie z wielką siatą na zakupy to może się wpychać przed innych do kolejki?

tito


kva.pl

Jak myslicie - jakbym tak zrobil test powiedzmy 10 nowoczesnych procesorow tylko w BOINC to byscie go rozpowszechnili tu i tam?  :whistle:

necavi

Boinc jest zbyt niszowy, aby coś ludziom mówił o wydajności. Jako jeden z np. 3 testów to już tak.

kva.pl

Bardziej chodzi mi o fora BOINCowe :) Zwlaszcza sprawnosc energetyczna powinna byc ciekawa dla wszystkich wlasciwie.

necavi

CytatBardziej chodzi mi o fora BOINCowe
A to zaraz trzeba było tak pisać. Super pomysł :p_arr:
Tylko dwie sprawy
Podstawa:
Tekst w j. angielskim i tu chyba nie ma sensu dywagować dlaczego.
Logistyka:
Baza forów boinc-owych. Zanim poinformujemy ich, dobrze wiedzieć kto gdzie może napisać/ma konto aby nie było dubletów (spamowania) i sierot.

tito


necavi


kva.pl

Cytat: tito w 05 Październik 2017, 16:32
No i Intel pozamiatał.

What? Ryzen 1700 robi go jak chce we wszystkim co ma znaczenie z punktu widzenia BOINCa.

necavi

Cytatwe wszystkim co ma znaczenie z punktu widzenia BOINCa.

Tylko wiesz, że na rynku procesorów "domowych" liczy się wydajność w... rozrywce i przy zakupach więcej powiedzą ludziom testy z Fallout 4 niż z Blendera. Oczywiście ważna jest cena zakupu cpu + mobo, bo w tym przypadku starego nic nie podejdzie i tutaj może być plus dla Ryśka, ale na jak długo?

tito


necavi


tito



sknd



kva.pl


sknd


KrzychuP


kva.pl


tito

A ja dostałem gorączki, rozwolnienia i ogólnych bólów - a w nocy transport na statek.

kva.pl


tito


kva.pl

Grunt to dobra motywacja  :)

Ja to bym kurde chcial dostac w swoje rece APU na AM4 i sprawdzic jak sobie radzi w BOINC. Kosztuje to 300 zl wiec niby nie majatek, ale wydac na artykul ktory przeczyta pewnie kilkaset osob to troche slabo. Niby moglbym zamowic przez net i po tygodniu oddac, ale to jest moralnie watpliwe dzialanie i tak nie zrobie  :(

Troll81

to posty w tym wątku są zliczane?? jakoś myślałem że nie :D

jak intel przyciśnie amd to może ryzeny potanieją?? :D

KrzychuP


sknd



sknd


KrzychuP