Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

kva.pl

Zrobiłem porządki w dyskach twardych. Mam ich za dużo...

sknd


Troll81

Ustawiam sie następny w kolejce bo zdjęcia przestają mi sie mieścić :D

necavi

CytatUstawiam sie następny w kolejce bo zdjęcia przestają mi sie mieścić

Wrzuć je w chmurę.
A potem się rozpogodzi.
Aaa... nie, to był głupi pomysł
:P

tito


kva.pl

Lepiej sie czujesz?

W tzw miedzyczasie w koncu artykul o VIA:

http://www.kva.pl/index.php?link=artykul&id_a=13 Z boincowa wstawka oczywiscie ;)

tito

Przeszło mi na drugi dzień.
Naprawdę każdy test przeprowadzałeś trzykrotnie? To mnóstwo czekania :)  :respect:

Puma

Mam następny przemyślany pomysł   :ahoy:  : D  Po tym jak skończą  w kopalniach wydobywanie węgla na Śląsku i żeby nawet wykopali głębiej w skafandrach to położyć na sam dół  w otulinie żeberek rury by odzyskwały ciepło z tej głębokości a wyżej na poziomach budować jakieś np, baseny czy boxy kortów tenisowych , oczywiście wzmacniać betonem no i z czasem podziemne miasto : D

sknd

Cytat: Puma w 13 Październik 2017, 19:16
Mam następny przemyślany pomysł   :ahoy:  : D  Po tym jak skończą  w kopalniach wydobywanie węgla na Śląsku i żeby nawet wykopali głębiej w skafandrach to położyć na sam dół  w otulinie żeberek rury by odzyskwały ciepło z tej głębokości a wyżej na poziomach budować jakieś np, baseny czy boxy kortów tenisowych , oczywiście wzmacniać betonem no i z czasem podziemne miasto : D

już to robi jeden taki w Toruniu  XD

kva.pl

Cytat: tito w 13 Październik 2017, 18:46
Naprawdę każdy test przeprowadzałeś trzykrotnie? To mnóstwo czekania :)  :respect:

No ale jak chcesz mieć rzetelne wyniki to tak trzeba :)

tito



kva.pl

Bardzo słusznie, Trollu weź się w garść  :whip:

tito


SzaMoT🍀

Jeden skromny vps koszt 4 zl plus VAT na miesiąc daje RAC na poziomie (dobrej marki) i bez kosztu zakupu sprzętu itd.

tito

Cytat: _Radiowy_Chochlik_ w 14 Październik 2017, 21:36
Jeden skromny vps koszt 4 zl plus VAT na miesiąc daje RAC na poziomie (dobrej marki) i bez kosztu zakupu sprzętu itd.
Jakiś link?

SzaMoT🍀

#8096
Aruba Claud wydajność na poziomie
https://wuprop.boinc-af.org/show_host_detail.php?hostid=137245
Ps. Swego czasu miałem u nich około 50 szt. Teraz zrobili limit na 30 na konto. Wydajność mają na stałym poziomie nie tak jak w OVH jak się trafiło. Polecam sam korzystam nie stać mnie na sprzęt za kilka tys. I w domu to nie stoi nie buczy i święty spokój z rachunkami za prąd.
W domu liczą tylko tel plus tablet
Ten RAC który mam obecnie to z 3 VPS'ow plus mobilny sprzet liczy WCG

tito

5zł za rdzeń - ale mimo wszystko wolę swój domowy sprzęt.

RAD-Poland

#8098
Aruba Cloud
info i mały test

w PL udostępniają
Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2650L v4 @ 1.70GHz  dla PG Sophie Germain (LLR) v8.00   1,474.48 sek    39.91 pkt

dobrze że zachowałem jednego w DE (załączony przy poprzedniej promocji ~2 lata temu)
Intel(R) Xeon(R) CPU E5-2650 v3 @ 2.30GHz dla PG Sophie Germain (LLR) v8.00    861.44 sek   39.91 pkt

jeszcze w IT i CZ udostępniają rdzenie za 4zł + VAT m-c ale brak danych co do CPU
ponadto dla nowych użytkowników 60 dni za darmo na testy

EDIT: wg googla w IT takie same jak w PL E5-2650L v4 @ 1.70GHz a w CZ E5-2650L v3 @ 1.80GHz

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

kva.pl

To nie są jakieś specjalnie mocne rdzenie. Osobiście wolę jednak postawić własną skrzynkę.

RAD-Poland

Już myślałem, że trochę powygrywam ;)

Tego w PL pewnie wyłączę za jakiś czas.

Z innej beczki.
Z tego co tu wyczytałem w 1080Ti dość znaczący wpływ na wydajność liczenia w Einsteinie ma częstotliwość pamięci GDDR5X.

Pytanko czy ktoś ma jakieś doświadczenia z 1060 i GDDR5 czy tu też pamięć ma tak znaczący wpływ (czy wato dopłacać do GDDR5 9000)  ?

z góry zastrzegam że o 1080 nie marzę, poza zasięgiem, no i pewnie głośne, a głośnego współlokatora nie zniósłbym :D

EDIT: potwierdzam bywanie tu nabija licznik postów ;)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

tito

Szkoda, że nie zadałeś pytania odnośnie VRAM 2 tygodnie temu. Wtedy mógłbym odpowiedzieć - teraz niestety, ale nie mam dostępu.
Wygrana i post mój.


kva.pl


tito


sknd

no własnie bo co to ma być, takie nabijanie postów  :wth: (  ;) )

kva.pl

Bez sensu zupełnie, bez sensu.

A w ogóle dostałem w swoje ręce FXa 8350 więc zrobię i jego porównanie z Ryzenem.

Przygotowuje też artykuł o wydajności kilkunastu CPU w samym BOINCu. Z wyliczeniem realnego poboru mocy na WU i PPD. Kolega sirzooro mi to umożliwił za co serdecznie dziękuję  :parrrty:

tito



tito



tito


KrzychuP

Cytat: Cyfron w 17 Październik 2017, 18:11
a ja sobie byłem w teleexpressie :D
Kolega, widzę, karierę w szołbiznesie zaczyna  XD

Cyfron

myślę, że jestem zbyt niszowy, aby zrobić karierę :D
Ale próbuję popularyzować akustykę jak się tylko da :)

tito


Cyfron

boinca popularyzowałem jak byłem w zarządzie. Teraz niestety nie mam na to czasu (dlatego się wycofałem z zarządu fundacji).
Niemniej, jeżeli ktoś będzie chciał gdzieś napisać, albo opowiedzieć o BOINC to niech wali do mnie jak w dym - mogę spróbować zainteresować jakiś dziennikarzy tym tematem :)

KrzychuP


sknd


Martin Fox


Puma

Cześć. Tak se przemyślałem , że można by było usypywać wały przeciwpowodziowe z czworościanów  foremnych (takie trójkąty równoboczne)  wielkości 1 metra z betonu. Co o tym myślicie? Miało by to sens?