Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

necavi


tito

Kawa spita w Coffe Desk-u w Kołobrzegu.
Wygrywanie - odhaczone.
Poziom 3000 komentarzy osiągnięty.
Bardzo pozytywny dzień.

Puma

Tak w skrócie zapraszam miłośników śmigłowców do Heliborne-- a dodam że gra na Steamie kosztuje trochę ponad 70 zł i robiło ją pięć osób : D--polega na stwarzaniu i wchodzenie do pokojów i  cooperativ 4 osoby --najwięcej gra 8 vs 8  jest online i nie--tylko płaci się za grę i dalej nie trzeba--> pomysły nowe---  Arfyka --panele słoneczne ogrodzone i pilnowane oczywiście produkowany prąd  i naładowywanie by były ogromne butle  powietrza i statkami przypływały by i byłby z tego prąd  --Drugie ---ulepszenie tego co wymyśliłem--silnika obrotoodrzutowego i zamontowanie go na poduszkowcach i w chwili jakby miał wskoczyć na np. klif  to cała moc--trzecie pociąg elektromagnetyczny szeroki na około 15 Metrów na wysokości 15 Metrów na filarach w kształcie (suma. rekina) z kinem w środku.  :)   -- Pozdrawiam        https://zapodaj.net/06f89cb4da64d.png.html

sknd


tito



sknd


kva.pl

A ja wlasnie testuje czwarty procesor w kilku projektach, bedzie kozak artykul z wyliczona sprawnoscia energetyczna i oplacalnoscia zakupu  8)

tito

Jeśli w testujesz w BOINC to obstawiam dominację Ryzena, z przewagą najnowszych I5 w projektach najbardziej zoptymalizowanych (PG).

kempler

Kawa i wygrywanie :) Może bym wrócił do liczenia... :whistle:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

SzaMoT🍀

Cytat: kempler w 11 Luty 2018, 16:56
Kawa i wygrywanie :) Może bym wrócił do liczenia... :whistle:
:p_arr:
Urządzenia mobilne liczą pod zasileniem plus kilka Vps'ow
Są osoby które lubią stacjonarne dogrzać pomieszczenia.
Co do Wiki dobra robota, zaglądam tam częściej niż na główną.
Pozdrawiam

kva.pl

Cytat: tito w 10 Luty 2018, 08:33
Jeśli w testujesz w BOINC to obstawiam dominację Ryzena, z przewagą najnowszych I5 w projektach najbardziej zoptymalizowanych (PG).

PG się brzydzę i w nim nie testuje ;)
Dwa projekty WCG, Universe, TN-Grid, asteroidy, VGTU i POGS.
Na razie przetestowane Ryzen 1700, Phenom II X6, Phenom II x710, Athlon II 640, FX-4300, FX-8350. W testach Athlon 5350. Potem będą intele.

A wyniki w PPD, czasie liczenia próbki i co najważniejsze myślę punkty/kWh.

tito

To w Asteroidach też obstawiam dominację Intela.

Przy okazji:
Wjechałem na statek a tu niespodzianka. Komputer w kabinie zamieniony ze starego C2D na I5 7500. Już zaczyna liczyć WCG.

kva.pl

O to fajny proc, niech liczy  :whip:

Artykuł powoli kończę, chyba zrobię to tak że będzie aktualizowany po prostu co jakiś czas zamiast jednego raz na rok z dużą ilością prockow na raz.

tito

Mam taki jeszcze w innej lokacji, ale beznetowy. Spróbuję coś tam pokombinować, ale problemem jest chłodzenie - to jakaś skrzyneczka od HP. W kabinie zdjąłem obudowę i jest ok, ale na dole tego nie zrobię.

SzaMoT🍀

Jak ukryć ikonkę BOINC w zasobniku ukrytym win 10. Dostałem zgodę zainstalować na siostry laptopie ten procesor w load 100% ciągnie według wskazań coretemp 8Wat. Intel Core i3 4030U(haswell- ULT) dwa rdzenie z ht
Chyba powrócę na Windows bo tak tylko mobilne urządzenia na Android.
Karta liczy Seti CPU teraz WCG

tito

Wiem jak to rozwiązać jednorazowo - wystarczy w managerze zadań ubić  proces "boinctray".

Puma

Cześć -- kolejny pomysł--pamiętacie jak pokazywali na pustyni lustra co nagrzewały w środku wodę do wysokiej temperatury? tylko mają jedną wadę --lustra się brudzą od piasku pustynnego -- ja proponuje zastosować lasery a prąd by brały z paneli słonecznych.

Cyfron

na dzień dobry w panelach masz 80% straty energii słonecznej, a w laserach pewnie kolejne straty

btw - wygryw :D

Puma

Zawsze można 80% więcej paneli ( pustynia jest duża)  :)  -- a co laserów to wiem że są takie--widziałem w chirurgii chyba falowe czy jakoś tak - oczywiście bez świecenia i jak by była gruba ściana to sciany nie przepali  a 3 metry dalej przepali stalową blachę   :attack:

Cyfron

panele też się kurzą i też spada ich ilość.
Pomyśl - zamiast np 1m^2 lustra musisz mieć 5 m2 paneli
Lasery są mocne, ale jaka jest ich sprawność? Jakoś jedzenia na kuchence nie grzejemy laserami tylko grzałkami elektrycznymi.

tito

Wszytko to nieważne.
Ważne jest moje zwycięstwo.

Szopler

Cytat: Puma w 19 Luty 2018, 07:27
Cześć -- kolejny pomysł--pamiętacie jak pokazywali na pustyni lustra co nagrzewały w środku wodę do wysokiej temperatury? tylko mają jedną wadę --lustra się brudzą od piasku pustynnego -- ja proponuje zastosować lasery a prąd by brały z paneli słonecznych.

Nawet brudne lustro ma większą sprawność niż sprawność panela * sprawność lasera.
"Bezesensu".

I wygrywam ja, haha!

tito


sknd


tito


KrzychuP


tito


KrzychuP


tito


sknd



sknd


tito


sknd



tito


kva.pl


SzaMoT🍀

 ;D
(kawa zawsze z rana) po 15 niewskazana, zakłuca dobry sen, chyba że praca nocna ...
Pozdrawiam
Tomasz Kaczmarek
PasJa odKrywania
Radio Avant