Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

tito


SzaMoT🍀

A może zmiana kapitana? Bez samowolki głosowanie? Raczej mało realne by MCHL WYPADŁ ZA BURTĘ ale on ma na głowie bardziej przyziemne przyjemności (aktywny sportowy tryb życia)
Proszę o moderację działu rozrywka dla GRG
+1
Pozdr
Tomasz Kaczmarek Pasja odkrywania ♡

Grzegorz R. Granowski


tito

To wszytko furda.
Póki nie znajdziemy zwłok Kapitana, nie przeprowadzimy badań DNA oraz w razie (tfu, tfu) potwierdzenia nie zalejemy się rumem w trupa:
póty Kapitan rządzi. Osoby buntujące się zostaną przeciągnięte pod kilem.
[smg id=10766]
PS - dlaczego ten gif się nie rusza?

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

tito

No właśnie o to mi chodziło.
To jak to zrobiłeś?

PoznanskaPyra

Na tym naszym wewnętrznym czymś do obrazków gify nie chcą działać. Więc pobrałem plik, wrzuciłem na zewnętrzny host i link do pliku gif wstawiłem ze znacznikami [img][/img]
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

tito


SzaMoT🍀

Wiaderko wody co ty na to GRG.
Straż pożarna ma zapas wody co ty na to że nie chce mi się iść do końca niewiadomo czy to nie jest przypadkiem tak jak wilk.
Ok 3
Tomasz Kaczmarek Pasja odkrywania ¤


tito


kva.pl


tito


kva.pl

Bo olaliscie temat i 'nie chwycil' chociaz nawet od szefa wszystkich szefow w redakcji dostalem maila ze super wyszlo.

tito

A co chcesz? Nasz team umiera i to jest fakt. Kogoś tutaj ruszyć to jest wyczyn, nie mówiąc o tym, że forum jest odwiedzane przez naście osób.


kva.pl

No dobra, ale napisać komentarz na YouTube to nie jest potworny wysiłek, a nikt tego z nas nie zrobił. Wrzucić na FB też niewielki i też nikt nie zrobił.

tito

Właśnie o tym mówię. Kiedyś rzucenie pomysłu wywoływało w najgorszym przypadku mnóstwo komentarzy na forum - teraz nikomu się nic nie chce.

SzaMoT🍀

Cytat: kva.pl w 05 Kwiecień 2018, 21:48
No dobra, ale napisać komentarz na YouTube to nie jest potworny wysiłek, a nikt tego z nas nie zrobił. Wrzucić na FB też niewielki i też nikt nie zrobił.
Popełniłem błąd poprawie to za jakiś czas.
Pozdrawiam
Tomasz Kaczmarek Pasja odkrywania ¤

SzaMoT🍀

Kiedy zlot w Poznaniu. Targi motoryzacji zapraszamy wszystkich.
Pozdrawiam serdecznie
Tomasz Kaczmarek Pasja odkrywania ¤

Martin Fox

Cytat: kva.pl w 05 Kwiecień 2018, 21:48
No dobra, ale napisać komentarz na YouTube to nie jest potworny wysiłek, a nikt tego z nas nie zrobił. Wrzucić na FB też niewielki i też nikt nie zrobił.
No nie przesadzaj - ja mam konto na fb tylko dlatego że było wymagane do używania messengera.
Nie komentuję z zasady nigdzie gdzie trzeba podawać jakieś dane - po co?

tito

Ano , aby promować BOINC i B@P. A tu cały zespół 11000 członków i zerowy odzew.
O tym mówiłem. Agonia.

Martin Fox

Cytat: tito w 06 Kwiecień 2018, 19:36
Ano , aby promować BOINC i B@P. A tu cały zespół 11000 członków i zerowy odzew.
O tym mówiłem. Agonia.
Chyba raczej 11,000 patrząc na forum, slacka czy irc  :whistle:
Nawet Troll się nie odzywa  :boing:

Arthusp

Cytat: tito w 05 Kwiecień 2018, 20:42
A co chcesz? Nasz team umiera i to jest fakt. Kogoś tutaj ruszyć to jest wyczyn, nie mówiąc o tym, że forum jest odwiedzane przez naście osób.

Nie, nasz team nie umiera. Moim subiektywnym zdaniem: przy tej liczbie aktywnych członków (podkreślam: aktywnych), dzieje się bardzo dużo.  :respect:

sknd

#8544
Cytat: kva.pl w 31 Marzec 2018, 12:12
https://pclab.pl/news77472.html - panowie, sluchac, propagowac, komentowac. Niechze temat zyje to mi sie uda bardziej PCLAB wykorzystac w slusznych celach :)

dopiero teraz mogę przysiąść i posłuchać...  :shame:

EDIT: świetnie sie słuchało i mi, i o dziwo również konkubinie, która z komputerami "ma tyle wspólnego co z Mercedesami (czyli nic)": cytuję : "ale fajnie gość mówi"  :)


tito


Arthusp

Cytat: kva.pl w 31 Marzec 2018, 12:12
https://pclab.pl/news77472.html - panowie, sluchac, propagowac, komentowac. Niechze temat zyje to mi sie uda bardziej PCLAB wykorzystac w slusznych celach :)

Super materiał!

Podepniemy link do Youtube (lub strony PCLAB) gdzieś u nas? Na przykład do Wiki w sekcję Powitanie na stronie głównej Wiki (http://www.boincatpoland.org/wiki/Strona_g%C5%82%C3%B3wna)? Albo w Przewodnik krok po kroku (http://www.boincatpoland.org/wiki/Przewodnik_krok_po_kroku)?

tito

W sumie, nawet nie pomyślałem, że mogę to wrzucić na główną - już naprawiam.

Cyfron

Właśnie dzwonił serwis z moim tytanem. Padnięty jest jakiś sterownik zasilania (czy coś takiego) i przepuszcza całe napięcie dalej. Żeby sprawdzić dalej trzeba wymienić go za 350 PLN. Zgodziłem się na to. Niestety części tylko w chinach i trzeba czekać 4 tygodnie.

tito


Cyfron

ja ciągle mam nadzieję, że za te 350 pln będzie działać, a nie, że potem się okaże że cegła zupełna  %)

PoznanskaPyra

Nie chce cię straszyć, ale ja ostatnio reanimowałem kartę o nazwie AJA KONA LHi i część, która tam padła szła do mnie 6 tygodni  :dunno: Plus taki, że po wymianie działa jak powinno.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Cyfron

akurat czas mnie nie ciśnie :) Funkcjonuję normalnie bez tej karty. Jak sześć tygodni i 900 zł w sumie później będę miał Titana X z 12 GB RAM to będę fruwał z radości :D Szkoda tylko, że podobno ceny graf spadają ;)

tito

I zaprzęgniesz ją oczywiście do BOINCa? Bo inaczej nie widzę sensu kupowania GPU :P

Cyfron

raczej do obróbki filmów :) Trochę mnie drażnią lagi w programie do montażu (a pracuję na zintegrtowanej grafice w i5)

tito


Puma

Cześć --Jakby co to na razie się nastawiłem na Folding@Home . Obmyśliłem zwrotnice do pociągów elektromagnetycznych lub tramwaji podwieszanych tak ze mogłyby skręcać w dane ulice   https://zapodaj.net/337fcfe7419a0.png.html

necavi

CytatJakby co to na razie się nastawiłem na Folding@Home
Miło nam. Tylko kolega tak teoretycznie czy praktycznie? W zestawieniach niestety Pumy brak :dunno:

PS Jakby co to mamy team Poland i tam można, a nawet należy się wykazywać :attack: