Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (3. edycja)

Zaczęty przez emik, 21 Listopad 2011, 21:49

tito


andy101fah

Cytat: kva.pl w 12 Lipiec 2018, 20:09
Dostalem awans i podwyzke  :parrrty:

GRATULACJE !!!  :p_arr:

:parrrty: :parrrty:


kva.pl

Dziekuje :-)
Mialem przez ostatnie poltora miesiaca mega duzo pracy (w znaczeniu po ponad 70h tygodniowo), ale bylo warto :) Na razie kupilem sobie telefon bo stary mi sie psuje, od wczoraj mam smartfona o wyzszej rozdzielczosci ekranu niz monitory na ktorych pracuje  XD
W BOINC inwestowac na razie nie ma sensu, mam tak goraco w domu ze nawet threadripper nie chodzi caly czas bo sie nie da wytrzymac. A poza tym w redakcji moge korzystac ze sprzetu wiec aktualnie Titan X liczy f@h  :whistle:

AL


kva.pl

No właśnie nie bardzo! To strasznie smutne jak taki potwór stoi i liczy tylko 12h na dobę. A do tego za dwa tygodnie wyjeżdżam i przez 11 dni w ogóle liczyl nie będzie. Znów mi necavi w fah zacznie uciekać  :D

Grzegorz R. Granowski

Szanowności,

Pani Chemik po 4 podyplomówkach zerknęła na moją teorię Osobliwości - jest to teoria zderzeń swobodnych, choć nie zgadzają się wektory pędu... jeszcze jest pod analizą

https://web.facebook.com/photo.php?fbid=955410677916924&set=pcb.955411104583548&type=3&theater

jestem tylko po kursie szkoły średniej...

pozdrawiam Grzegorz

AL


Grzegorz R. Granowski


AL


Grzegorz R. Granowski


Grzegorz R. Granowski

względem Teorii!!!

okazało się, ze te zderzenia swobodne można obliczyć całkami....

ukłonnie i najlepszego

GRG

AL


Grzegorz R. Granowski


AL


tito



toms83


tito

Trolla brakuje.
Aczkolwiek obawiam się Jego powrotu - komentarz w każdym wątku? :o

Grzegorz R. Granowski

Cytat: tito w 22 Lipiec 2018, 09:56
Trolla brakuje.
Aczkolwiek obawiam się Jego powrotu - komentarz w każdym wątku? :o

czy to Zasługa, czy Obowiązek???

Troll wszak jest specyficzny!!!

AL


PoznanskaPyra

"Fejsbuk" wyciął mocno wszystkie fora :/ Niestety na sporej liczbie ciekawych forów internetowych ostatnio bieda. Szkoda.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Grzegorz R. Granowski

ta moja Teoria była analizowana przez chemika po czterech podyplomówkach. Panią Katarzyne ( aktualna praca Polskie Zakłady Lotnicze ) wespół z jeszcze pomocą naukową!

kva.pl

Upal, zapieprz w robocie, zapieprz z wyjazdem i jeszcze jakiegos wirusa zlapalem i mam od piatku goraczke. Wszystko to nie sprzyja aktywnosci na forum :(

andy101fah

Na wirusy odkażanie  :parrrty: od wewnątrz przede wszystkim. Na urlopie również. Sprawdzona metoda wielu Polaków z krajów tropikalnych. Co najmniej 100 gram min 40% codziennie. Nawer "zemsta faraona" w Egipcie niestraszna  XD XD

kva.pl

Taaa, jeszcze mi tylko alkoholu brakuje do szczęścia  ;)
Wszystko wskazuje na to że dopiero we wrześniu będę miał trochę normalnego trybu życia. Ostatnie miesiące to było szaleństwo, tzn przesadziłem z ilością obowiązków których się podjąłem bo nie zostawiłem prawie wcale marginesu czasu na wypadek jakiegoś kataklizmu. A ten oczywiście przyszedł natychmiast  %) A potem drugi pod postacią awansu  XD

AL


lukempl

Cytat: kva.pl w 24 Lipiec 2018, 12:39
przesadziłem z ilością obowiązków których się podjąłem bo nie zostawiłem prawie wcale marginesu czasu na wypadek jakiegoś kataklizmu. A ten oczywiście przyszedł natychmiast  %) A potem drugi pod postacią awansu  XD

Życie. Nagrodą za dobrą pracę jest więcej pracy. :P

kva.pl

Ta, chcialem to mam :D
Ale jak juz opanuje kataklizmy to mysle, ze znow bede kochal moja prace :)

Grzegorz R. Granowski

względem rysunku na FB - został zanalizowany przez mgr inż. chemii po czterech podyplomówkach

oto wnioski

Sz P Grzegorzu,

Pański rysunek przypomina mi teorię elektronów swobodnych, które powstają w wyniku jonizacji,
które mogło spowodobać np. promieniowanie kosmiczne lub w skutek promieniotwórczości
naturalnj lub też jonizacji termicznej. występują one również w materii w stanie plazmy.

serdecznie Grzegorz Roman Granowski

AL


Grzegorz R. Granowski


kva.pl

Cytat: kva.pl w 25 Lipiec 2018, 10:43
Ale jak juz opanuje kataklizmy to mysle, ze znow bede kochal moja prace :)

Aktualnie bardzo nie kocham. 20, w piatek, koledzy z pracy poszli na piwo, a ja kalkuluje czy najblizsze 24h wystarcza zeby skonczyc rzeczy ktore mam do zrobienia  :(

tito

Ale masz chwilę na nasze forum.
Brawa, taką postawę należy promować. Arrr

lukempl

Cytat: kva.pl w 27 Lipiec 2018, 19:53
Aktualnie bardzo nie kocham. 20, w piatek, koledzy z pracy poszli na piwo, a ja kalkuluje czy najblizsze 24h wystarcza zeby skonczyc rzeczy ktore mam do zrobienia  :(

A chociaż płacą za nadgodziny?

kva.pl

Cytat: tito w 27 Lipiec 2018, 20:41
Ale masz chwilę na nasze forum.
Brawa, taką postawę należy promować. Arrr

Raz na 2h robie sobie kilka minut przerwy, ide po herbate do kuchni co wyrabia ponad 200 krokow bo przez cale biuro trzeba przejsc i rzucam okiem na forum zeby troche mozg odswiezyc.

Cytat: lukempl w 27 Lipiec 2018, 21:17
A chociaż płacą za nadgodziny?

Mam nielimitowany czas pracy, im wiecej zrobie tym wiecej zarobie po prostu. Aktualnie pracuje nad testem 27 dyskow twardych, powinien sie ukazac w niedziele albo poniedzialek. Testy robilem prawie 3 miesiace, z mnostwem dziwnych problemow ktore trudno bylo rozwiazac. Testy skonczone, wykresy wygenerowane, pisze tekst i obrabiam zdjecia. Juz mi sie mozg lasuje od tego, ale musze skonczyc do jutra bo jeszcze przez korekte jezykowa musi przejsc :(

tito

Im więcej pracujesz, tym więcej zarabiasz - nie dobrze, bo zawsze jest jakiś wydatek dla którego "warto" posiedzieć w pracy jeszcze trochę.

kva.pl

Tak, zwłaszcza jak tym wydatkiem planowanym jest dom albo większe mieszkanie. No przesadziłem ostatnio, nie da się ukryć.
Niemniej test HDD skończony, koniec pracy. Czas się spakować i zrobić ostatnie zakupy przed jutrzejszym wyjazdem  :attack:

tito


andy101fah

Niezła zabawa z dyskami, pełen szacun

:respect: :respect:

i spokojnego zasłużonego wypoczynku

:parrrty: :parrrty:

krzyszp

Kto da większą łapówkę komuś, kto może zamknąć temat???  XD

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka