Współpraca międzyzespołowa

Zaczęty przez [PNT] Obix007, 24 Listopad 2011, 10:59

[PNT] Obix007

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 24 Listopad 2011, 10:54
no i my od samego poczatku chetnie bysmy uslyszeli o tych ustepstwach z naszej strony ktore bysmy mieli poczynic

tak na marginesie
CytatFuzja to transakcja (takie porównanie) obie strony muszą iść na jakieś ustępstwa
czyli kompromis. A kompromis to najgarsze rozwiazanie , bo obie strony sa niezadowolone :)

ja bym ujął to inaczej - kompromis jest najlepszym rozwiązaniem bo obie strony będą zadowolone.

będę pisał o współpracy - bo tego powinien dotyczyć temat.

NP rok 2012 - wspólnie z Ukrainą zamierzamy stworzyć jeden team na wyścigi PG aby uczcić EURO 2012 w Polsce i Ukrainie - przyłączycie się ?



Mchl

Uwaga: temat pod specjalnym nadzorem. Słowo "fuzja" nagradzane jest skasowaniem wypowiedzi.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

Pomysł ciekawy. Współpraca Polsko Ukraińska ma dać coś konkretnie?

[PNT] Obix007

wspólne zwycięstwo, i dobrą zabawę


Tomasz R. Gwiazda

jakies detale techniczne sa ?
nazwa teamu, warunki, team miedzynarodowy,
miesiac wyscigu ? ilu dniowy ?

Troll81

myślałem że zacieśnienie współpracy mogłoby doprowadzić np do wspólnej konferencji naukowej?

[PNT] Obix007

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 24 Listopad 2011, 11:29
jakies detale techniczne sa ?
nazwa teamu, warunki, team miedzynarodowy,
miesiac wyscigu ? ilu dniowy ?

czas trwania 1 rok - wszystkie wyscigi w 2012 w PG
nazwa teamu jeszcze ustalamy - propozycje mile widziane, team o statusie międzynarodowy

wszystkie info na naszej stronie w tym temacie http://boinc.pl/forum/viewtopic.php?f=106&t=432
jeśli jesteście zainteresowani zapraszam do współpracy i pisanie swoich pomysłów na ten temat u nas aby wszystko było w miarę czytelne i w jednym miejscu.

Troll81 - nic nie stoi na przeszkodzie aby coś takie zrobić. działaj.


Mchl

Cytat: Troll81 w 24 Listopad 2011, 11:29
myślałem że zacieśnienie współpracy mogłoby doprowadzić np do wspólnej konferencji naukowej?

Na pewno by mogło. Krok po kroku, zobaczymy gdzie dojdziemy.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

może Euro2012 Poland-Ukraine Team

pomyśleć by można. Najpierw trzebaby wogóle ustalić czy mamy szanse sie uwinąć i czego by potrzeba do ruszenia konferencji...

Waldi

Cytat: Troll81 w 24 Listopad 2011, 11:37
może Euro2012 Poland-Ukraine Team

pomyśleć by można. Najpierw trzebaby wogóle ustalić czy mamy szanse sie uwinąć i czego by potrzeba do ruszenia konferencji...

Albo poprostu :   Euro2012

Mchl

Na form PNT jest ankieta: http://boinc.pl/forum/viewtopic.php?f=106&t=432
najlepiej żeby zainteresowani wzięciem udziału tam zagłosowali.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

miszol

Cytat: [PNT] Obix007 w 24 Listopad 2011, 11:34
Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 24 Listopad 2011, 11:29
jakies detale techniczne sa ?
nazwa teamu, warunki, team miedzynarodowy,
miesiac wyscigu ? ilu dniowy ?

czas trwania 1 rok - wszystkie wyscigi w 2012 w PG
nazwa teamu jeszcze ustalamy - propozycje mile widziane, team o statusie międzynarodowy

wszystkie info na naszej stronie w tym temacie http://boinc.pl/forum/viewtopic.php?f=106&t=432
jeśli jesteście zainteresowani zapraszam do współpracy i pisanie swoich pomysłów na ten temat u nas aby wszystko było w miarę czytelne i w jednym miejscu.

Troll81 - nic nie stoi na przeszkodzie aby coś takie zrobić. działaj.
Jeżeli do tego czasu zdobędę odpowiednią kartę to raczej się przyłączę

PS miło widzieć jak szybko zmieniasz zdanie, dwa dni temu dawałeś nam (B@P)  "prztyczka w nos" a dziś zapraszasz do współpracy :)

Arthusp

Cytat: miszol w 24 Listopad 2011, 14:04
(...)

PS miło widzieć jak szybko zmieniasz zdanie, dwa dni temu dawałeś nam (B@P)  "prztyczka w nos" a dziś zapraszasz do współpracy :)

Miodne :)

Pozwolę sobie zacytować wypowiedź Obix007  z ww podanego urla w bieżącej postaci (pogrubienie moje, reszta, w tym ortografia, oryginalna):

Cytattylko wyścigi PrimeGrid, nowy team (POLAND & UKRAINE 2012) a reszta to juz chyba malo wazne, niech se maja foundera o jakiesjs neutralnej nazwie a adminami "PNT" i "Kid_a". Wazna jest zabawa i wielki prztyczek w nos dla B@P (aka ;) "national team")


PS inne wariacje nazwy tez moga byc


[tutaj jeszcze było parę zdań w okół tematu "dwulicowość", ale chyba nikomu to nie jest potrzebne]

Tomasz R. Gwiazda

ja bez zlosliwosci wyjasnie na czym polega fajnosc tej zabawy :) Bo PNT ja wymyslila i dlatego jest to fajne :D

Mchl

Z tego co się orientuje wymyślili ją koledzy z Ukrainy, a zwrócili się z propozycją do PNT... bo cóż... PNT jest od nas lepiej notowane w PG :)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Tomasz R. Gwiazda

a ja nie mowie ze to nie fajne :)

[PNT] Obix007

Cytat: miszol w 24 Listopad 2011, 14:04
Cytat: [PNT] Obix007 w 24 Listopad 2011, 11:34
Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 24 Listopad 2011, 11:29
jakies detale techniczne sa ?
nazwa teamu, warunki, team miedzynarodowy,
miesiac wyscigu ? ilu dniowy ?

czas trwania 1 rok - wszystkie wyscigi w 2012 w PG
nazwa teamu jeszcze ustalamy - propozycje mile widziane, team o statusie międzynarodowy

wszystkie info na naszej stronie w tym temacie http://boinc.pl/forum/viewtopic.php?f=106&t=432
jeśli jesteście zainteresowani zapraszam do współpracy i pisanie swoich pomysłów na ten temat u nas aby wszystko było w miarę czytelne i w jednym miejscu.

Troll81 - nic nie stoi na przeszkodzie aby coś takie zrobić. działaj.
Jeżeli do tego czasu zdobędę odpowiednią kartę to raczej się przyłączę

PS miło widzieć jak szybko zmieniasz zdanie, dwa dni temu dawałeś nam (B@P)  "prztyczka w nos" a dziś zapraszasz do współpracy :)

tylko krowa nie zmienia poglądów .. przepraszam za niefortunną wypowiedź


goofyx

Myślę, że pomysł fajny <- ale dlaczego tylko PG ?
Można by założyć zespół "EURO 2012 Nations" :)
Można by dogadać się z adminami PG i zrobić wyścig przez cały czas trwania euro <- jakiś taki specjalny z extra odznakami z tej okazji itp

Tomasz R. Gwiazda

nawlasnie tu jest male ale...
chlopaki chca zespol ktory przez caly rok liczy wszystkie wyscigi PG po to zeby zdetronizowac Sicituradastra.

a nie stworzyc wyscig w PG na inauguracje albo czas trwania Euro


[PNT] Obix007

Cytatkoledzy z Ukrainy zasugerowali aby z tej okazji połączyć siły...

Wychodzimy z założenia, że robimy coś od początku do końca dlatego wszystkie wyścigi, zdetronizowanie Sicituradastra i tak by wyszło przy okazji. pomysł zrodził się z okazji EURO 2012 a nie wygranej Sicituradastra. Nie dorabiajmy niepotrzebnej i błędnej filozofii.



sesef

Dodatkowy wyścig, albo czerwcowy wyścig na czas trwania euro/inauguracje raczej nie ma szans bo wszystkie wyścigi w PG dotyczyły albo całego świata, albo matematyki a w naszym wypadku jest to impreza jedynie europejska, ale nic nie szkodzi na przeszkodzie zaproponowanie tego administracji PG. Tylko, że takimi rzeczami warto by się zając jak już powstanie zespół i będzie nazwa.

emik

jeśli wszystko wypali to ja z okazji EURO dołączę do waszej drużyny w wyścigach PG


Tobas

Ludzie.
Aby zdetronizować Sicituradastre wystarczy połączyć trzy czołowe polskie zespoły:

http://pl.boincstats.com/stats/team_stats.php?pr=pg&co=&st=0&or=0
pkt / miesiąc

Polish National Team 123,255,243
GPU Force               121,111,860
BOINC@Poland          94,610,914

Razem                     338,978,017
Sicituradastra.          274,174,033

Zacznijmy od tego jednego projektu - policzmy go wspólnie i możemy startować do Niemców.


Pozdrawiam i życzę zdrowego rozsądku.

Troll81

w primegrid tak. Ale chciałbym przypomnieć że BOINC to nie tylko PrimeGrid

GRID

ja chętnie policzę w tym wyścigu.

apohawk

Prawdopodobnie się przyłączę, nawet jeśli tylko częściowo ;)
No good deed goes unpunished.

Tomasz R. Gwiazda

pytanko.
Dlaczego wlasnie PG? (oprocz tego ze to Ukraincy zaproponowali :) )
Rozumiem argument za cyklicznymi (ciaglymi w sumie) wyscigami organizowanymi przez ten projekt.
Ale cos jeszcze? Prestiżowość?
Wiecej pkt niz w WCG ? czy cos innego ?

Mchl

Cytat: Tomasz R. Gwiazda w 24 Listopad 2011, 21:27
[...] to Ukraincy zaproponowali :) )
Rozumiem argument za cyklicznymi (ciaglymi w sumie) wyscigami organizowanymi przez ten projekt.

To już dwa argumenty za. Nie zaczniemy przecież od wszystkich projektów naraz. Jak masz propozycję innego, to dawaj.  :attack:

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Tomasz R. Gwiazda

nie no, dawanie kontrpropozcji na ta propozycje byloby bezsensowne.
Lepiej cos na innym polu.

Szopler

Ja tam proponuję taki wyścig w POEM szczególnie, że ekipa kończy walkę z aplikacjami na GPU.


mimeq

Jestem rowniez sklonny liczyc w takim nowym wspolnie stworzonym zespole  :parrrty:


lukaszja

W pewnym zakresie (czas Euro 2012) poprę projekt. :attack: Cały rok to za długo jak dla mnie.

aborek

Cytat: lukaszja w 24 Listopad 2011, 23:06
W pewnym zakresie (czas Euro 2012) poprę projekt. :attack: Cały rok to za długo jak dla mnie.
Ale tu chodzi tylko o wyścigi, a nie cały rok liczenia PG pod inną banderą.

lukaszja

Cytat: aborek w 24 Listopad 2011, 23:44
Cytat: lukaszja w 24 Listopad 2011, 23:06
W pewnym zakresie (czas Euro 2012) poprę projekt. :attack: Cały rok to za długo jak dla mnie.
Ale tu chodzi tylko o wyścigi, a nie cały rok liczenia PG pod inną banderą.
Tak to jest, jak człowiek stosuje skróty myślowe >:(
Miałem na myśli cały rok wyścigów w PG. Co da pewnie tak ze 2 miesiące łącznie w skali roku.

aborek

W tym roku 38 dni. Ale pomysł ciekawy - jak wypali wejdę w to.