Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

[oddam] Części komputerowe ze stanu SKB@P

Zaczęty przez Cyfron, 07 Grudzień 2011, 18:40

Cyfron

Witajcie

dziś posiedzieliśmy trochę przy SKB@P z Ryśkiem pracując nad nimi (SKB@P4 był i zmarł chyba, nie zajmowaliśmy się nim dokładnie, bo to sempron 1,5GHz a nie mieliśmy na tyle czasu).

Podczas siedzenia sprawdziłem co za sprzęty nie mamy. Poniżej przedstawiam to co mamy, a nam się na pewno nie przyda, a może komuś tak.
Jeśli do świąt nie będzie chętnych, to ja ten sprzęt utylizuje tak jak tego przepisy wymagają:)

Sprzęt:
- ramka kieszeni HDD (bez samej kieszeni)
- karta SoundBlaster CT4810 (stan nieznany)
- karta creative audio PCI 5200 (stan nieznany)
- karta dźwiękowa ISA P/N: MPB-000016 (stan nieznany)
- karta graficzna AGP ASUS V9280Video Suite/2DTV/P/128M/! (chyba działała, ale strasznie głośno wentylator chodził) przyjął Armar
- (chyba) karta sieciowa na koncentryk (oznaczenie chipsetu: "function DC0509C1 9501 A") (stan nieznany)
- modem Pentagram Oment Int (oznaczenie chipsetu: "Motorola 62412-51 LRT29412A-0.6") (stan nieznany)
- klawiatura ze złączem DIN (stan nieznany)
- LG CD-R/RW Drive model GCE-8525B (stan nieznany)
- DVD-104S (stan nieznany) - Szopler
- Lite-On CD-RW Drive, model: LTR-52246S (stan nieznany)

Czekam na chętnych :)

Troll81

przejściówkę DIN-PS2 chyba jeszcze gdzies mam....

armar

Chętnie wezmę:
- karta graficzna AGP ASUS V9280Video Suite/2DTV/P/128M/! (chyba działała, ale strasznie głośno wentylator chodził)

Cyfron

Armar przyjał grafikę, dołożyłem 3 napędy:
Cytat- LG CD-R/RW Drive model GCE-8525B (stan nieznany)
- DVD-104S (stan nieznany)
- Lite-On CD-RW Drive, model: LTR-52246S (stan nieznany)

Zegar tyka i nikt nic nie chce - czekam na rezerwacje tylko do przyszłego piątku tj 23-go grudnia

Szopler


krzyszp

Uwaga dla chętnych:
Ten LG CD-R/RW Drive model GCE-8525B miał swego czasu opinię niezniszczalnego :)
Natomiast DVD-104S, jeśli to Pionieer to raczej kiepski...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Szopler

Jeśli to DVD zadziała to sobie do kompika MediaCenter wrzucę do czasu zakupu BlueRay'a ;) a jak nie to pójdzie w złom...
Tego LG GCE-8525B to ja mam w starym kompie i jeszcze działa...

Troll81

mogę wziąść jakis napęd. Najwyżej się diodką lasera pobawię :D

Cyfron

no to jak nikt inny nie weźmie napędu jeszcze, to przywiozę Tobie taki, jaki będziesz chciał (albo i oba :D) na zlot :)

Cyfron

Dvd posłane do Szoplera, info na PM.
Koszty wysyłki (11PLN) przelej na Radioactive@home :D

Szopler

Cytat: Cyfron w 14 Grudzień 2011, 17:09
... przelej na Radioactive@home :D

Przeleję coś przez gardło za powodzenie Radioactive@Home XD

armar

Cyfron, ślicznie dziękuję za kartę graficzną. Padł niej tylko wiatraczek i po dosztukowaniu innego działa prawidłowo.
Przez weekend założę ją do komputera znajomego i być może dzięki takiej darowiźnie nakłonię go do uczestnictwa w Boinc@Poland :)

Chętnie wezmę te napędy w nieznanym stanie, które pozostały. :)

Cyfron

To Trollu chcesz ten jeden napęd, czy nie chcesz?
Bo jak Armar chce, to sobie je odbierze jakoś jeszcze przed świętami, a jak chcesz, to każę mu sobie wybrać tylko jeden a nie dostanie obu :D

Troll81

a daj mu oba. prędzej czy później i tak trzeba bedzie mieszkanie z gratów uprzątnać bo szykują sie przenosiny. Dostalim decyzje kredytową....

krzyszp

Cytat: Troll81 w 15 Grudzień 2011, 17:26
Dostalim decyzje kredytową....
Gratuluję, kiedy parapetówa?  :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

Jak się wszystko zajebiście dobrze poukłada to może po świętach mógłbym już nowe zamki wstawiać. Ale wątpię. Raczej z początkiem stycznia się kocioł zacznie....

Cyfron

no to Trollu mogę wyczyścić Twoje mieszkanie jak będę na zlocie - znaczy pomóc, a potem wywieźć do Krakowa co nie potrzebne i zutylizować :)

Martin Fox

No i lipa ;( Kogo ja teraz będę na film nawiedzał? :(

Troll81

przecie mojego superhiper komputera flagowego nie oddam....

Szopler

Potwierdzam odbiór sprawnego DVD od cyfrona... z płytą pełną anime :sick:


Cyfron

wybacz - nie wiem czyje to było, (ja anime nie oglądam) ale masz za to niespodziewanego bonusa :D

armar

Ciekawe co kryją inne napędy?   ;D

Troll81

moze jakieś prywatne nagrania. A dobre anime chociaz było na płytce??

Cyfron

Na co byli chętni zostało oddane, a reszta zostałą zutylizowana - temat zamykam, ponieważ lepszym miejscem do takiej dyskusji jest : ten wątek