Znikające polskie znaki w Windows 7 firefox

Zaczęty przez Troll81, 15 Styczeń 2012, 11:09

Troll81

Sytuacja wygląda następująco. Piszę sobie spokojnie na forum i nagle bum nie ma polskich znaków. Prawy alt + c nie daje ć tylko uruchamia mi jakieś badziewie. i tak z pozostałymi krzaczkami jest.

Od razu powiem że nie mam catalyst control center, managera w wersji beta, wszystkie kalwiatury z wyjątkiem "polski programisty" zostały wyrzucone z systemu. i nie naciskam kombinacji ctrl+shift. nie wiem o co kaman. Pasek języka też się nie chce wyświetlić.... po restarciekompa program znika. Czasem przez dwa dni problemu ni ma a czasem tuż po odpaleniu FF w trakcie pisania posta bum....

Tobas

Ja na jednym z kompów nie mam polskich znaków jak jest BOINC uruchomiony - wystarczy wstrzymać i polskie literki cudownie wracają.
Nie wnikałem w temat - pracownicy mi to powiedzieli, kiedy zauważyłem, że BOINC jest pauzowany - już miałem OPR, ale pokazali i mocno się zdziwiłem.

Martin Fox

to pewnie przez instalowanie programow do zliczania plikow czy kara za wlaczanie starego menu start z xp :P

Troll81

przetestuję BOINCa. jakie projekty liczysz na maszynach? moze to jakas aplikacja projektu robi bubu?

AL

Miałem podobny problem pod operką, ale u mnie pomógł downgrade mgr.

Tobas

Przyjrzę się temu dokładnie przy okazji, bo w sumie warto to rozkminić.

Troll81

Tobas kiedy ja mam ci dostarczyć tę testową czujke od radioaktywnego??

krzyszp

Cytat: Troll81 w 15 Styczeń 2012, 23:08
Tobas kiedy ja mam ci dostarczyć tę testową czujke od radioaktywnego??
Jak najszybciej!!!
Ta czujka musi być szybko przetestowana, bo wchodzi do następnego release'u!

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Tobas


Troll81

ja mam przeprowadzke w planie :D ale powinienem sie pojawić z czujką. Tylko uwazaj bo mi raz zaiskrzyła (krzysiek świadkiem)

Szopler

Cytat: krzyszp w 16 Styczeń 2012, 01:32
Ta czujka musi być szybko przetestowana, bo wchodzi do następnego release'u!

O widzisz... a ja nic nie wiem :whip:

krzyszp

Cytat: Szopler w 16 Styczeń 2012, 10:15
Cytat: krzyszp w 16 Styczeń 2012, 01:32
Ta czujka musi być szybko przetestowana, bo wchodzi do następnego release'u!
O widzisz... a ja nic nie wiem :whip:
Jak nie wiesz, jak już wiesz?  XD

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

no i błąd się powtórzył. Po ubiciu BOINC managera wraz z aplikacjami problem zniknął

zażółć gęślą jaźń

czyli wina managera lub którejś z aplikacji projektu..

Troll81

winna jest aplikacja FlexAID projektu NRG

http://boinc.med.usherbrooke.ca/nrg/forum_thread.php?id=20#109 temat już podniosłem na ich forum.