Wysyłamy jakieś SKB@P do Svistaka ?

Zaczęty przez Troll81, 24 Styczeń 2012, 22:48

Troll81

Cytat: Svistak w 24 Styczeń 2012, 22:04
Gratulacje Kamraci  :respect:  ... mnie prądu nie brak, jeno sprzętu ...

to moze Cyfron tobie podeśle sprzęt do liczenia??

lukaszja

Cytat: Troll81 w 24 Styczeń 2012, 22:48
to moze Cyfron tobie podeśle sprzęt do liczenia??

Zdecydowanie ZA! Cyfron (z tego co pamiętam) bał się o przegrzewanie sprzętu, ma już u siebie sumarycznie pokaźną grzałkę, a jak widać na oknem - lato idzie... ;)
Svistak - szacunek za zaangażowanie i pomoc :respect:. Powiedz tylko - a asertywnie zapytam wprost - znajdziesz na zajmowanie się SKB@P czas i umiejętności?

Svistak

otwarty jestem i chętny jak najbardziej...  :D  ... piszecie co ustawiać, co liczyć i nie ma problemu - Svistak się uczyć  :D  ...

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

Troll81

Svistak pisał ze nie za bardzo :( dowiezienie sprzętu też będzie problemem :( stąd moje propozycje zakupu IPKVM....

Szopler

Ja tam od czasu do czasu mogę rzucić okiem na SKB@P (zdalnie) jak dostanę dojście...
Tymczasem proszę moda o przeniesienie paru ostatnich postów do odpowiedniego wątku o SKB@P...

Cyfron

Spokojnie Koledzy - komputerów kilka będzie do wydania:)
Teraz jest jeden na tapecie, drugi (też z legalnym Win XP) już "dochodzi" a jeszcze przynajmniej ze 2 czekają aż się nimi zajmę (one będą już na Ubuntu), więc na pewno jakiegoś kompa dostanie Svistak.
Ja bym proponował tego drugiego z winxp - on był na prawdę stabilny. Demon szybkości to nie był, ale byśmy posłali tego kompa razem z czujką QCN, która się obecnie marnuje (została zakupiona do SKB@P2, który miał wyjechać w inne miejsce).

lukaszja

Co do składanego SKB@P, który pojedzie do Svistaka - świetnie!
PS Trollu, jakby szykował się transport - bądźmy w kontakcie!

Troll81

a dlaczego czujka QCN nie jest wpieta do któregos z pozostałych SKB@P?


krzyszp

Cytat: Cyfron w 25 Styczeń 2012, 10:05
bo wszystkie są w jednym miejscu?
Wyślijcie z kompem do świstaka, czujka nie potrzebuje mocy obliczeniowej...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

aborek

A ja bym proponował wysłać Svistakowi jakiś stabilny komp z 2 grafami - przez długi czas nie będzie wymagał upgrade'u. Chyba że mamy w okolicach Szczecina kogoś obeznanego ze sprzętem.

Cyfron

Cytat: krzyszp w 25 Styczeń 2012, 10:51
Cytat: Cyfron w 25 Styczeń 2012, 10:05
bo wszystkie są w jednym miejscu?
Wyślijcie z kompem do świstaka, czujka nie potrzebuje mocy obliczeniowej...

właśnie tak chciałem zrobić.

Ja osobiście wolałbym nie wysyłać do Svistaka kompa, który daje dużo punktów, ponieważ jego przestój jest dla nas "drogi", a Svistak właśnie sam powiedział, że za wiele to on z kompami nie powalczy...
Dlatego chcę posłać stabilnego kompa, w którym raczej nie ma się co zepsuć i dodać do tego czujkę QCN.
QCN niech liczy na konto SKB@P a jak dla mnie procek już może liczyć na konto czyjekolwiek - w końcu nie będzie to częścią SKB@P, a tylko darowizną sprzętową.
Moim zdaniem nie ma się co chwalić jako SUPERKOMPUTEREM komputerem z jakimś starym pentiumem/celeronem, bez grafik i dającego jakieś "drobne" punkty.

Svistak

To moja propozycja - jeżeli ostatecznie ma do mnie trafić jakiś sprzęt - to mogę go "przejąć" w następujący sposób:
Domyślam się, że miejscem z którego będzie sprzęt "szedł" to Kraków.
Będę wracał z domu rodzinnego po rocznicy ślubu rodziców pociągiem relacji Przemyśl-Szczecin w piątek 17 lutego.
Planowo na stacji Kraków Główny przyjeżdża o godz. 21:39 a odjeżdża o godz. 22:06.
Więc jak Ktoś z Was mógłby sprzęt podrzucić na dworzec PKP Kraków Główny w tym czasie, to biorę go na "klatę" i jedzie ze mną do Szczecina - tam już sobie poradzę :) ...
Jak będzie taka możliwość to osobie, która z nim podjedzie na dworzec wyśle na pw numer komórki i numer wagonu, którym będę jechał...
Chyba dobre rozwiązanie z transportem?  :whistle:  ...

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

Cyfron

ja od czwartku wieczorem jestem w Częstochowie - tak raczej jest co tydzień.
Więc jeśli to pasuje, to możemy zrobić to w Częstochowie, a jak nie, to musimy kombinować inny transport


Svistak

no niestety - już od kilku lat nie "idzie" on przez Częstochowę Stradom :( ... to albo duża paczka i wtedy kurierem - oczywiście za pobraniem - czyli na mój koszt... albo do czasu kiedy uda mi się własnym autem przyjechać do Was na spot... w lutym jadę pociągiem, bo tylko dosłownie na trzy dni... a w Bieszczadach może być różnie...

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com