d_worms

Zaczęty przez d_worms, 01 Luty 2012, 13:09

Tomasz R. Gwiazda

[img][/img]

bo w takich znacznikach musisz umiescic linka

d_worms

 :respect: :respect: Codziennie sie czlowiek uczy... DZIEKI!!!! :respect: :respect:

d_worms

#42
 :fright: Masakra przedwczoraj zjarala mi sie moja plyta glowna Asus Striker ExtrameLGA 775 (5lat) poszedlem do sklepu a tu sie okazuje ze sa juz przestarzale i nic nowego (dobrego) nie dostane.
Naszczescie w szafie lezal stary zakuzony Asus p5n32-e sli po 2 dniach przerwy powracam do przelicznia   :whip:

Troll81

odeszła do krainy wiecznych Wu...
  • Asus Striker ExtrameLGA 775
  • pamiętamy...

d_worms

Australia juz nie moze doczekas sie 3 edycji czujek Radioactive@Home  :boing: :boing: :boing:

GRID

Tak, przydało by się parę czujek w Australii.

d_worms

#46
 :boing: Juz za 6 tyg odwiedze nasza Ojczyzne  :boing:

AL

Super. A jakie konkretnie rejony poza lotniskiem?

d_worms

Chelmek kolo Oswiecimia i troszke Bienkowka kolo Sucha Beskidzka

AL

A to całkiem blisko mnie i RK (Czechowice-Dziedzice, Kęty).

d_worms

#50
Mam przyjemnosc ogloasic ze dnia dzisiajszego dotarla za wielka wode pierwsza czujak Radioactive@Home :boing:  :boing:
Dziekuje osob zaangazowanym !!!!! (wpadnijcie na jednego)  :parrrty:
Update
Tylko 20 min dziala a dzwieki wydawane doprowadzaja mnie juz do bialej goraczki!!!!!! :wth:
OK znalazlem w ustawieniach zmienilem i czekam moze jak posle pierwszy rezultat to przestanie :wth:

krzyszp

Przestanie :)
Nie zapomnij po pierwszej próbce ustawić pozycję dla hosta :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

d_worms

Ustawione ale na mapie mnie jeszcze nie widac

d_worms

#53
Oficjalnie z dniem 30/08/2012 AUSTRALIA  swieci w RADIOACTIVE@HOME !!!!!! :parrrty: :parrrty: :parrrty:

Troll81


d_worms

Tak sobie siedze i mysle  :whistle: za zmienie tymczasowo team w RADIOACTIVE na lokalny (BOINC@AUSTRALIA) aby nasze czujki tu zareklamowac co wy na to Kamraci ???

krzyszp

Dlaczego nie? Faktycznie może być jakaś promocja :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

d_worms

Zmienione.... zapisalem sie na BOINC@AUSTRALIA forum jak mnie tylko zatwierdza to otwoze nowy watek z opisem RADIOACTIVE@HOME w "Active BOINC projects" gdyz go tam jeszcze nie ma..... I moze w ten sposob uda sie jakos wypromowac R@H za wielka woda.

Troll81

 :parrrty: i do przodu

btw na mapie niema elektrowni atomowych w australii a maja

HIFAR, Lucas Heights, Nowa Południowa Walia https://maps.google.com/maps?ll=-34.051704,150.980607&spn=0.01,0.01&t=h&q=-34.051704,150.980607
MOATA (zdemontowany) Tez tam usadowiony

a trzecia w budowie (ale tez w lucas hights....)

btw Ty d_worms masz do tej elektrowni takz 15-20km :D moze warto by się tam wybrac z czujką??

d_worms

Tak zgadza sie jest tam juz ja zglaszalem wczesnej  aby dodac ja na mape (co prawda jes to tylko malutka elektrownia doswiadczalna ale jest)
Pierwsza wyprawa bedzie pod Opere i pamiatkowe fotka a nastepne w okolice elektrowni....
Mam terz kolege ktoremu  wcisne jedna czujke (zamowilem 3) mieszka on 3 km od elektrowni posluzy on jako system wczesnego ostrzegania :D

Troll81

a mi sie przypomina jedna rzecz. Oglądaliście "Amelia" ? moze by tak robić zdjęcia naszym czujkom w różnych miejscach?

d_worms

Nie ogladalem a zdjecie to juz bedzie wkrotce do 1tyg

d_worms

#62
Hmmm ostatnio zaczely spadac mi statystyki w sygnaturce i wlasnie zauwazylem ze mama split CPID w BOINCstat.
W niektorych projektach mialem stare rozne email-e pozmienialem je na jeden no i sie zaczelo,  :facepalm2:  wyczytalem ze sie samo powinno naprawic wiec nastepny problem musze przeczekac  :dunno:
OK wszystko powoli wraca do normy  ;D

d_worms

Czas do wylotu T -8h  Polsko szykuj się nadchodze !!!!!!  :boing:

Troll81

a gdzie lądujesz?

d_worms

W kolejności moje przystanki to, Sydney-Singapore-Frankfurt-Kraków

Troll81

dogadaj się z Cyfronem :D

d_worms

A gdzie on jest ? Sing?
aaaaaa Kraków już widzę.

krzyszp

Cytat: d_worms w 04 Październik 2012, 00:35
A gdzie on jest ? Sing?
aaaaaa Kraków już widzę.
Bawcie się dobrze  :parrrty:
Aż mnie cholera bierze, że nie mogę być  :(

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

eee tam nie możesz :d zwykłe wymówki ot co :D do kraka z wysp codziennie latają jakies samoloty :D

krzyszp

Cytat: Troll81 w 04 Październik 2012, 01:09
eee tam nie możesz :d zwykłe wymówki ot co :D do kraka z wysp codziennie latają jakies samoloty :D
Będę tradycyjnie pomiędzy świętami a Sylwestrem (o ile lekarz nie postawi "Veto"), niestety teraz nie ma opcji...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

d_worms

A ja za to "nie chcem ale muszem"  8)
:fright: przede mną 26h męczarni
Czas się pakować T -6h

d_worms

#72
Palil wam sie kiedys samolot podczas lotu??? Bo mi wlasnie tak http://www.smh.com.au/travel/travel-incidents/mysterious-odour-grounds-flight-20121004-272mb.html

Troll81

leciałem raz i sie nie paliło....

krzyszp

Cytat: Troll81 w 04 Październik 2012, 15:54
leciałem raz i sie nie paliło....
Latam kilka razy w roku i też mi się jeszcze nie paliło :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

d_worms

Powiem wam ze przejeb... uczucie jak jestes kilka tysiecy metrow nad ziemia w dodatku nad oceanem i czujesz nagle dym w samolocie wszyscy krzycza pilot lata po kabinie i patrzy z co sie pali swiatla gasna po czym komunikat ze zawracamy na najblizsze lotnisko ktore je 45min lotu od nas. I takim sposobem cala noc i dzien kwitne w ubraniach jesiennych w tropikach gdzie wilgotnosc jest chyba 99.9999%  a temperatura 38  :wth:

Ania

Zazdroszczę ... będzie co wnukowm opowiadać :)

Głowa do góry !  Żyjesz !!

Troll81

:D nie zazdroszczę przeżyć....

aborek

Cytat: Troll81 w 05 Październik 2012, 11:20
:D nie zazdroszczę przeżyć....
A ja nie zazdroszczę nie przeżyć.

d_worms

W Krakowie mialem wyladowac w piątek wyladowalem w niedziele 2 dni opoznienia.
W samolocie zapalil sie wiatrak w klimatyzacji, potem w simgapuze nasz Kapitan padl na zawal (przezyl ale go karetka zabrala) no i tak spedzilem noc w darwin Singapurze i Frankfurcie. Najdluzszy lot jaki kiedykolwiek mialem  :fright: