Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

d_worms

Zaczęty przez d_worms, 01 Luty 2012, 13:09

Troll81


d_worms

Informuje ze dnia dzisiejszego wszystkie 14 sztuk czujek R@H dotarło do Sydney, pomimo bardzo podejrzanego wyglądu (laski dynamitu) ;D

ryszard.korczyk

Na lotnisku nie było problemu?

Troll81

 :boing:

czekamy na rozstawienie czujek :D

d_worms

W końcu moge liczyć projekty wymagające podwójnej precyzji w kolekcji nowy ASUS GTX 680 DirectCU II TOP :D Pierwszy etap unowocześniania sprzętu.

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

mordi

 :parrrty: :arrr:
Guard well the secret of steel...


AL

Gratulacje i życzę dalszych sukcesów w updejtowaniu floty!

d_worms

I w koncu nowy PC liczy :D konfiguravja i kilka zdjec w pierwszym poscie
http://www.boincatpoland.org/smf/wizytowki/d_worms/msg175947/#msg175947

Teech

Piękny żagiel do łódki naszej  :attack: czekamy na pierwsze punkty XD

Troll81

ładny okręt :)

Cyfron

łooo :D
Rzeknij słowem, jak tam to chłodzenie wodne na procka - fajne ? daje rady w boinc ?

d_worms

Daje rady ostatnio przez dwa dni było 37 stopni na zewnątrz (procesor chodził non stop i grafa) wiatrak chodził na najwolniejszych ustawieniach i najwyższa temperatura zanotowana przez Core Temp była 61 stopni. Dzisiaj w dzień było 28 a najwyższa temp. na jadrze 47, teraz na zewnątrz jest 21 najwyższa temp. jest 45. Zobaczymy jak będzie w lecie kiedy temperatura wzrośnie powyżej 40. Tak wiec nie widzę potrzeby jak na razie kupowania droższej wersji H100 z podwójnym radiatorem.

d_worms

Cytat: krzyszp w 01 Luty 2012, 13:26
Hmm, Ty masz fajny klimat ;)
Wczoraj pierwsze 41 stopni w tym roku.
Cytat: Cyfron w 27 Listopad 2012, 20:31
łooo :D
Rzeknij słowem, jak tam to chłodzenie wodne na procka - fajne ? daje rady w boinc ?
Wiec tak wczoraj 41 stopni było masakra, cały dzień na plaży a moje nowe maleństwo pociło się przy BOINC .
Wiec wychodząc z domu chłodzenie wodne (wiatrak)zostawiłem na najniższych obrotach po powrocie Core Temp zanotował baj wyższą temperaturę 62 stopnie C.
Po przestawieniu wiatraka na 2 bieg z 3 temperatura spadła do 56C. Dodać muszę ze tylko na 1 wiatraków nie słychać na 2 i 3 szumią już znacznie.
Polecam chłodzenie Corsair H80

Teech

 :whip: :parrrty:

GRID

A u mnie tak zimno że nie trzeba wiatraków. Komputery mogą chłodzić się pasywnie. (-2 C)

Troll81

-2  XD  u nas -17

d_worms

Dla pocieszenia powiem ze u mnie tez troszke chlodniej dzisiaj 36 :P

GRID

Temperatura temperaturze nie równa. Liczy się jeszcze wilgotność powietrza. Tym większa wilgotność tym większe przekazywanie ciepła.
W Belgii -5 odczuwalne  jest tak jak w Polsce -15.

krzyszp

Prawda niestety...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

z tą wilgotnością powietrza to zapewniam ze poniżej pewnego progu cała wilgotność jest na ulicy :D w białej formie.

A tak na serio to na temp odczuwalną składa się prędkość wiatru ciśnienie i wilgotność. Jak wieje to wychładza ciało szybciej. Jak ciśnienie jest większe to większa jest też gęstość powietrza co oznacza ze odbiera ciepło szybciej i podobnie z wilgotnością.

Jednak nawet jeśli jest tak jak mówisz i w Belgii -5 jest odczuwalne jak -15 to i tak nie zamarzają ci kozy w nosie :D takie cudeńka dzieją się tylko przy -15 :D

d_worms

Cytat: Troll81 w 14 Grudzień 2012, 09:06
Jednak nawet jeśli jest tak jak mówisz i w Belgii -5 jest odczuwalne jak -15 to i tak nie zamarzają ci kozy w nosie :D takie cudeńka dzieją się tylko przy -15 :D
XD
Hmmm mi juz od 10 lat nie zamarzly, jak narazie to tylko 3 razy od 10 lat uswiadczylem temperatury ponizej 0, -4 najnizsza.
Ale bede mial okazje w lutym sie znowu w polsce zjawie :D

Troll81

mam nadzieje że przywita cię 35 :D podczas uśmiechania czujesz jak zamarza ślina na zębach :D

d_worms

Cytat: Troll81 w 14 Grudzień 2012, 09:19
mam nadzieje że przywita cię 35 :D podczas uśmiechania czujesz jak zamarza ślina na zębach :D
tez mam taka nadzieje ze bedzie to 35 a nie -35 ;) a najnizsza jak pamietam to bylo -26 jak mialem 15 lat

Troll81

- mi zjadło :D

krzyszp

Szkoda tylko, że w tak pięknym i ciepłym kraju macie właściwie wszystkich przedstawicieli świata zwierząt, które lubią jeść/zabijać człowieka. Kiedyś czytałem fajny reportaż o Australii w stylu "najpiękniejsze plaże, nie można się kąpać (rekiny, meduzy), itd". Artykuł był jakiegoś reportera z UK utrzymany w tonie satyrycznym, ale coś w tym jest...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

w przeciwieństwie do europy Australię biały człowiek zamieszkuje od niedawna i nie zdążył jeszcze wybić wszystkiego co stanowi choćby cień zagrożenia dla niego....

Bezprym

Cytat: Troll81 w 14 Grudzień 2012, 15:43
w przeciwieństwie do europy Australię biały człowiek zamieszkuje od niedawna i nie zdążył jeszcze wybić wszystkiego co stanowi choćby cień zagrożenia dla niego....

Aborygeni dawali sobie dzielnie radę i bez białego człowieka. Też zdążyli wytępić sporą armię gatunków zanim dotarli Europejczycy. Wszystko co było duże wyginęło, kilka gatunków kangura ocalało (te które było najtrudniej upolować).
Niszczenie to natura człowieka w ogóle, biali tylko nauczyli się dawać upust swojej naturze w sposób wyrafinowany...

d_worms

#108
 :fright: Dzisiaj kolejny rekord temperatury, prosze szanwnch kamratow o donacje najlepej beczka zimnego  :parrrty:  %)

PoznanskaPyra

A u mnie -10 za oknem.  :D
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Troll81

przyjedź do nas :D

Dario666

Nie przegrzały się wam kompy? :cold:

d_worms

Auć dzisiaj w końcu po 3 miesiącach ciągłego liczenia 24/7  na 2 kompach przyszedł rachunek za prąd,  :fright: mój nowy rekord !!! Ciekawe czy za to tez jakieś odznaki przyznają?
Na pewno od zony jedna dostane pewnie będzie niebieska i kolo oka.  %)

Teech

 :whip: :attack: nie wystawiaj twarzy :)

necavi

@d_worms to się pochwal ile płacicie za kWh, ale cena brutto z wszystkimi dodatkami to sobie porównamy gdzie bardziej opłaca się liczyć  :-\

Troll81

wyrównanie potrafi zaboleć  :(

d_worms

Cytat: necavi w 08 Październik 2013, 18:12
@d_worms to się pochwal ile płacicie za kWh, ale cena brutto z wszystkimi dodatkami to sobie porównamy gdzie bardziej opłaca się liczyć  :-\
Wiec tak wyglada moj cennik
                                                                       Zuzyle 2708 KwH

First kWh  0-997        24.90centowAUD/kWh         $248.25
Next kWh 998-1995   26.38centowAUD/kWh         $263.27
Balance    1996 +       28.48centowAUD/kWh         $203.06
Service to Property                                                $64.61
                                                                         $779.19

Troll81

to rachunek miesięczny??  |-?

d_worms

Zapomniałem dodać że to za 3 miesiące.

Troll81

i tak sporo.... 90 dni 3000kWh

to nam daje jakies 30kWh dziennie. Czyli cały czas siorbiesz z sieci 1kW z hakiem.... sporo