Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Ramki/nalepki pod rejestracje

Zaczęty przez Troll81, 11 Luty 2012, 23:14

Troll81

a ja jeszcze nie dostałem.... niedługo zjad rodzinny. wtedy ponaklejam wszystkim....

mimeq

Bo to nie te ze zbiorki u Cyfrona - Tobas zamowil sobie sam osobno i odsprzedal svistak`owi (tak mi sie wydaje)  :P


Svistak

Dokładnie - zamówił dwa razy to samo - nadwyżkę ja od niego kupiłem :) ...

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

Cyfron

Zapisy zamknięte
Prosiłbym jeszcze ksysju, xelexin, Robert1970 i Pigu o podanie adresu do wysyłki i (z wyjątkiem xelexin'a) o przelanie na moje konto kasy.

Zaczynam pomału zamawiać nalepki. Mail o ilości zamówienia i z plikami został wysłany - jak nie będzie zastrzeżeń, to wystawia sprzedawca aukcje, ja kupuje, robie przelew a on dostaje arkusz z wklejonymi do niego adresami do wysyłki dla poszczególnych osób. Nalepki dla osób, które jeszcze nie podały adresu, zostaną wysłane do mnie i ja będę im je odsyłał, jak doślą adres.

Robert1970

Kasa dzisiaj poszła. Dane do wysyłki w przelewie :) Przepraszam że dopiero teraz ale.... zapomniałem  :facepalm2:

Cyfron

Cytat: emik w 03 Marzec 2012, 12:17
pliki w corelu już przygotowane

W jakiej wersji są te nalepki? Niestety pan z Allegro nie może ich otworzyć. Powinny być zapisane w wersji 9 - damy rade to przerobić?

emik

ostatnio nie mam dostępu do netu, więc nie widziałem wiadomości - postaram się dziś przerobić na starszą wersję (aktualne są zrobione w najnowszym Corelu)


emik

w załączinku Corel w wersji 9.0


Cyfron

posłałem - zobaczymy, czy otworzy

Troll81

no bo by sie przydało mieć naklejki przed wielka nocą. Bo wtedy jest zjazd rodzinny i mógłbym za jednym zamachem ponaklejać....

Tobas

To podjedź do mnie - jeszcze kilka mi zostało.

Troll81

spoko :D jeszcze trochę czasu jest. Ponad tydzień... ale dzieki za propozycje. może skorzystam.

migawron

Cytat: Troll81 w 30 Marzec 2012, 10:15
no bo by sie przydało mieć naklejki przed wielka nocą. Bo wtedy jest zjazd rodzinny i mógłbym za jednym zamachem ponaklejać....


no właśnie, o tym samym myślałem...




Cyfron

nie wiem, czy się uda przed świętami...

emik



Cyfron

udało się - koleś zaczyna realizować. Dostał przelew i dane do wysyłki

migawron




Troll81


MarcinB

Pytanie tylko czy mój bieda-wóz będzie dobrą reklamą dla naszego teamu ?  ;D

Troll81

ja myślę że trzeba przede wszystkim być widocznym.....

Tomasz R. Gwiazda

to moze jakies odblaski na rower ? czy tez zolte kamizelki :D

AL

Kurka mój niebieski złomek pasuje barwami do naszego loga, ale właśnie zauważyłem, że nawet nie mam plastikowych podkładek pod tablicami do których mógłbym przykleić te naklejki  :facepalm2:

Cyfron

We wtorek dostałem info, że pierwsza partia nalepek poszła - prosiłbym o wpisywanie się w wątku osób, które otrzymały przesyłki celem śledzenia tego kto dostał a kto jeszcze nie :)

Robert1970

Ja dostałem dwa dni temu - są super :)

Troll81

ja tez nie. a rodzinka się do domciów rozjechała. No ale niedługo komunia siostrzeńca....

lolek

#105
ja też nie

Edit:
już są :)

Cyfron

Cytat: Cyfron w 07 Kwiecień 2012, 18:30
prosiłbym o wpisywanie się w wątku osób, które otrzymały przesyłki
Tak jak gdzieś już pisałem - proszę o wypowiadanie się na temat, bo znowu, jak wypowie się tutaj kilkadziesiąt osób, że nie dostało, to wątek będzie wielkim śmietnikiem...

Martin Fox

Chciałem powiadomić, że do mnie dotarły :)

lolek


xelexin

Wielkie dzięki, też doszły ;)
 


mimeq

Wlasnie mi dostarczono  :parrrty:


migawron

też dostałem dzisiaj rano, jak pooklejam wrzucę fotki



Szopler


Cyfron

ja też się pochwalę, że dostałem :D

mimeq

[smg id=9520 type=preview align=center caption="Naklejka pod rejestracje tyl"]
[smg id=9521 type=preview align=center caption="Naklejka pod rejestracje przod"]

8)



JaRa




Svistak

Też potwierdzam, dziś doszły  :)   teraz muszę uczniów zmotywować  :whistle:

Niewiele jest na świecie miejsc ciszy i spokoju

www.pripyat.com

Zari


AL

Dostałem sygnał z domu, że przybyły.