Będziemy mieli skandynawię u siebie :)

Zaczęty przez Martin Fox, 15 Luty 2012, 12:23

Martin Fox

http://www.tvn24.pl/-1,1734961,0,1,sklepy-z-alkoholem-tylko-pod-miastem-i-krotko-otwarte,wiadomosc.html
CytatSklepy z alkoholem prowadzone wyłącznie przez państwo, w dodatku tylko na obrzeżach miast i otwierane jedynie na osiem godzin dziennie. Do tego surowe regulacje niemal wykluczające reklamę i marketing alkoholu – takie rozwiązania, wzorowane na skandynawskich proponuje dokument Światowej Organizacji Zdrowia (WHO), który został zaakceptowany przez wszystkie kraje europejskie podczas naszej prezydencji w UE.
Coraz lepiej, teraz to się bimbrowanie zacznie :P

phobos

To teraz tylko kwestia czasu aż lud założy maski guya fawkesa i zacznie podkładać bomby  :D

Troll81

Ja akurat opieram rozwiązanie skandynawskie... jedyne co mnie boli to fakt że prowadzic ma je państwo. Podobnie zrobiłbym z resztą z papierosami.

Martin Fox

Ja też opieram, a nawet popieram :) Zawsze będzie dodatkowe źródło dochodu :) Przywrócę działce dawny blask, przeproszę się z aparaturą do destylacji i jazda :D

goofyx

Cytat: Troll81 w 15 Luty 2012, 13:05
Ja akurat opieram rozwiązanie skandynawskie... jedyne co mnie boli to fakt że prowadzic ma je państwo.
Wtedy przy zakupie będą pytać na kogo się głosowało <- jak na rządzących to zniżka, a jak na opozycję to zakaz sprzedaży :D