na laptopie system windows 7 nie wstaje

Zaczęty przez centylion torun, 20 Luty 2012, 22:04

centylion torun

wczoraj wyłączyłem laptop normalnie. Dzisiaj załączając go dochodzi do momentu pojawienia się niebieskiego tła taki jaki jak zawsze następnie koło strzałki kręci się kółko  jakiś czas, później kółko ginie czekam pół godziny i nic tylko mogę ruszać strzałką.Kontrolka nie świeci dysk widzę nie pracuje i to było robione na wszystkie sposoby nawet przy botowaniu z instalacyjnej płyty dvd dochodzi do takiego samego momentu.Nie mogę sformatować dysku twardego ani zreperować za pomocą  dvd os widows7 a robiłem to wielokrotnie a teraz jestem w kropce. Co to może być?

Troll81

padł dysk? spróbuj wystartować laptopa z jakiejś dystrybucji liuksa typu live. zobacz czy system operacyjny zdoła sę załadować. następny winny to wg mnie RAM. przetestowac go jakims programem startującym z płytki...

pszyklejony

F8 i dostępne opcje próbowałeś?

centylion torun

laptop jest na gwarancji jutro będę dzwonić do servisu  f8 próbowałem linuks live z płytki czy usb nie

Kret_polny

Co prawda może być już po sprawie, ale dodam coś od siebie:

Miałem u siebie podobną sytuację( też Windows 7, ale na stacjonarce), wiedziałem jednak co zawiniło - oczywiście ja. XD Otóż użyłem wcześniej programu czyszczącego rejestr i nie doczytałem, że ostatnim system jaki autor wspiera jest Windows XP. Na szczęście program tworzył backup usuniętych kluczy. System udało mi się przywrócić do działającej wersji poprzez wiersz poleceń znajdujący się na płycie instalacyjnej W7.