[Tutorial Win7]Boinc nie pobiera wszystkich danych

Zaczęty przez PoznanskaPyra, 29 Luty 2012, 17:57

PoznanskaPyra




Boinc nie pobiera wszystkich danych.


1.Prawym zaznaczamy ikone boinc i z listy wybieramy właściwości
[smg id=9416 type=full align=center caption="do tuta"]

2.Pojawi nam się okno w którym z zakładek wybieramy ,,Zgodność"
[smg id=9417 type=full align=center caption="do tuta2"]

3.W wybranej zakładce klikamy ,,Zmień ustawienia dla wszystkich użytkowników"
[smg id=9418 type=full align=center caption="do tuta3"]

4.Pojawi nam się nowe okienko w którym zaznaczamy ,,Uruchom ten program jako administrator"
[smg id=9419 type=full align=center caption="do tuta4"]

5.Klikamy zastosuj x2

6.Podsumowanie

Dlaczego w tak skomplikowany sposób uruchamiać ten program, jak w menu kontekstowym mamy opcje uruchamiania jako administrator? Otóż boinc tworzy nowych użytkowników komputera, dlatego ważne jest aby program uruchamiał się dla każdego z nich tak samo czyli z uprawnieniami administratora. Wybierając tą opcję z menu kontekstowego uruchamiali byśmy boinc, z odpowiednimi uprawnieniami, tylko dla użytkownika na którego koncie obecnie jesteśmy zalogowani.


Pyra
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Troll81

To trochę niebezpieczne ustawinie. Daje aplikacjom uruchamianym przez BOINC prawa nadmierne. możesz się na tym przejechać jeśli np źle napisana aplikacja spowoduje zapisanie danych nie w tym miejscu co trzeba. Ja mam win7 i nie musiałem robić takich cudów. BOINC smiga mi aż miło...

stiven

Na 3 moich hostach z win7 wszystko działa ok i nie wymagały one takich interwencji. 

PoznanskaPyra

U mnie taka interwencja była potrzebna. Nic innego nie pomogło.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Troll81

A UAC masz włączony? Kto jest właścicielem wszystkich katalogów BOINC?

PoznanskaPyra

UAC mam wyłączony, właścicielem jestem ja.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Troll81

A zrób właścicielem usera boincowego :D

michaou

a ja mam inny problem, Boinc pod Windows 7 nie chce ruszyć.

mam taki komunikat  :  aplikacja nie zostałą właściwie uruchomiona (0xc000007b). Kliknij przycisk OK, aby zakończyć aplikację.

Troll81

http://www.errornerd.com/error.php?seed=0xc000007b

michaou

#9
a jakieś narzędzie jest, za które nie muszę zapłacić 30 euro ?

szukałem po sieci rozwiązania, ale bzdury piszą -  format i albo czyszczenie z wirusów. Ani mowy nie ma o formatowaniu bo system świeżo zrobiony a skanowany był odpowiednimi narzędziami. Specjaliści od siedmiu boleści.
Myślałem, że tu zapytam, może ktoś miał ten problem z boinc pod windows 7

Troll81

po co ci narzędzie? masz sporo informacji o tym co może powodować problem.

stiven

Na początek proponuję przeinstalować klienta. U mnie kiedyś pomogło ale nie pamiętam już czy ten sam numer błędu był.

Szopler

Przede wszystkim nie instalować BOINC jako usługę Windows!

michaou

uuu, a jaki sterownik Catalyst jest potrzebny żeby MilkyWay pod Win7 śmigało?

w ogóle, śmieszna sprawa, chciałem wyszukać tematów pomocy co do win7 i pierwsze zapytania w stylu   "boinc i windows 7" nie przejdą bo każde słowo mus mieć przynajmniej dwa znaki. Myślę sobie,  jak 7 napisać w dwóch znakach, napisałem "Siedem" ale nie znalazło, eh :P

dobra, nieważne.

w ogóle to coś problem jest z połączeniem z projektami które dotychczas liczyłem, a przecież haseł nie zmieniałem ani nic. Po zainstalowaniu windows  7  mam z Boinc same problemy :P

sknd

Cytat: michaou w 08 Marzec 2013, 16:01
w ogóle, śmieszna sprawa, chciałem wyszukać tematów pomocy co do win7 i pierwsze zapytania w stylu   "boinc i windows 7" nie przejdą bo każde słowo mus mieć przynajmniej dwa znaki. Myślę sobie,  jak 7 napisać w dwóch znakach, napisałem "Siedem" ale nie znalazło, eh :P


boinc "windows 7"  :)