Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Kto będzie w niedzielę 1 kwietnia w Poznaniu?

Zaczęty przez krzyszp, 29 Marzec 2012, 18:36

krzyszp

Jako, że będę w Poznaniu, dałem znać Pigowi (będzie), Ryszard też się zapowiedział, więc nic nie stoi na przeszkodzie, żeby się zjawili wszyscy chętni z okolicy :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

ryszard.korczyk

90% że będę. Ale nie będę z okolicy ;), pewnie 6h pojadę do Poznania.

Troll81

1 kwietnia.... moze wyskrobie czas.... buchnęli mi komórkę :(

PoznanskaPyra

#3
W poznaniu, ale gdzie?

PS. 1kwietnia jest półmaraton + roz**** połowa głównych ulic = gigantyczne korki. Piszcie skąd przybywacie może jakiś objazd wymyślę.

PS2 http://korki.epoznan.pl/ mapa korków
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

ryszard.korczyk

Cytat: PoznanskaPyra w 29 Marzec 2012, 19:04
W poznaniu, ale gdzie?

PS. 1kwietnia jest półmaraton + roz**** połowa głównych ulic = gigantyczne korki. Piszcie skąd przybywacie może jakiś objazd wymyślę.

PS2 http://korki.epoznan.pl/ mapa korków
to może gdzieś na peryferiach Poznania?
Ja pojadę pewnie od Wrocławia, chyba, że pojadę inną trasą od Łodzi.
Generalnie jadę od Kęt w Małopolsce, więc jeśli kogoś mam po drodze mogę zabrać.

Martin Fox

Cytat: Troll81 w 29 Marzec 2012, 18:57
buchnęli mi komórkę :(
Najpierw plecak, teraz komórkę - po prostu nie pilnujesz swoich gratów, a okazja...

PoznanskaPyra

Cytat: ryszard.korczyk w 29 Marzec 2012, 19:14
Cytat: PoznanskaPyra w 29 Marzec 2012, 19:04
W poznaniu, ale gdzie?

PS. 1kwietnia jest półmaraton + roz**** połowa głównych ulic = gigantyczne korki. Piszcie skąd przybywacie może jakiś objazd wymyślę.

PS2 http://korki.epoznan.pl/ mapa korków
to może gdzieś na peryferiach Poznania?
Ja pojadę pewnie od Wrocławia, chyba, że pojadę inną trasą od Łodzi.
Generalnie jadę od Kęt w Małopolsce, więc jeśli kogoś mam po drodze mogę zabrać.

Zależy gdzie się chcecie spotkać. Podajcie miejsce.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

krzyszp

Mnie wsio ryba, wszędzie dotrę, ale do centrum najłatwiej :)
I panowie, komórkami się powymieniać, to się znajdziemy...
Ja melduję się o 17-tej pod okrąglakiem, w razie czego ślijcie mi namiar na PW, to znajdę Was :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

apohawk

No good deed goes unpunished.

PoznanskaPyra

#9
Czyli jadąc od wrocka, lepiej przez łódź jechać i potem DK92 do ronda śródka, prosto, solna i w lewo na Al.Marcinkowskiego i pod plac wolności na parking. Wiem, że płatny, ale zawsze. I kawałek na piechotę. Bo jak by jechać od strony wrocławia DK5 to władujesz się na korki, rozkopana kaponiera, rondo Jana Nowaka Jeziorańskiego i targi do tego. Alternatywa od Łodzi wydaje się więc być lepsza.

Ps.Rozkopana też będzie bukowska w śródmieściu, więc wjazd Głogowską czyli DK5 odpada. Można też zjechać na A2 i spróbować przelecieć do DK11 i wjechać od Ronda Rataje do miasta, ale nie wiem co dalej. Najlepiej to do parkingu pod browarem. Bo jak by jechać do ronda śródka to możesz się uwalić na Jana Pawła.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

krzyszp

Kurde, to spotkajmy się na Ławicy i stamtąd już gdzieś wyruszymy...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

PoznanskaPyra

Ławica? Jeszcze większy problem. Tam wszystko będzie zakorkowane, jak zresztą codziennie. Co z tego, że przelecicie nową bukowską jak wjedziecie w korki spowodowane remontem grunwaldzkiej i ronda JNJ. Aha jadąc od wrocka przez łódź warto odbić z gierkówki na DW484. I przejechać sobie spokojnie do węzła autostradowego dąbie. Czasowo to samo, a zdecydowanie spokojniej się jedzie i można stanąć sobie na przyjemnym leśnym parkingu, napić się kawy oraz odlać  XD
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

krzyszp

No chyba w niedzielę po południu Poznań nie będzie bardziej zakorkowany niż Londyn???
Zresztą, najprościej zostawić auto i tramwajem...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

PoznanskaPyra

Niedziela jest koszmarnym dniem na jazdę, na ulicę wyjeżdżają marketowcy, którzy totalnie nie ogarniają sytuacji na drodze. A z tramwajem masz racje, tylko tramwaje przy ławicy nie kursują z powodu remontu ronda JNJ i kaponiery.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Szopler

Cytat: krzyszp w 29 Marzec 2012, 21:00
No chyba w niedzielę po południu Poznań nie będzie bardziej zakorkowany niż Londyn???
Zresztą, najprościej zostawić auto i tramwajem...

Niedziela Palmowa...

AL

Może i ja z Ryśkiem przybędę. A co z resztą ekipy z Poznania? Jak mnie pamięć nie myli Pigu chyba z Poznania też jest...

Troll81

jak Ryśku jedziesz przez wro to podaj w jakich godzinach... jak sie ogarnę to moze bym się zabrał?

ryszard.korczyk

Jeszcze nie wiem, jaka opcja będzie. Wolałbym przez wrocław.

ryszard.korczyk

Cytat: Troll81 w 30 Marzec 2012, 10:10
jak Ryśku jedziesz przez wro to podaj w jakich godzinach... jak sie ogarnę to moze bym się zabrał?
Raczej napewno jadę przez Wrocław. Mam 2 miejsca wolne.

Troll81

obacze jak mi pójdzie sobota. Moze niedzielę miałbym wolna....

PoznanskaPyra

http://epoznan.pl/news-news-31608-Hetmanska_smiertelny_wypadek,_uszkodzona_trakcja
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

gigi2000

Co prawda miałem już plany, ale może się uda, jeśli nie ustalicie miejsca spotkania przed Waszym przyjazdem, to dajcie znać SMSem gdzie wylądowaliście (Pigu ma mój numer)

AL

No właśnie - tylko czy Pigu będzie?

Troll81


krzyszp

Cytat: Troll81 w 31 Marzec 2012, 11:13
Ścigać go na PW
Będzie, jestem z nim dogadany i mam jego numer kontaktowy :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

ryszard.korczyk

Ja za chwilkę się zbieram, jadę trasą Kęty-Katowiece-Wrocław-Poznań, mam wolne miejsca w aucie. Jak coś wiadomość PW z nr telefonu to oddzwonię.

Cyfron

a jakaś relacja ze spotkania?
Może jakieś wideo ?  8)

AL

Żadnych wideo XD Zdjęć troszkę wrzucę po cenzurze.

krzyszp


Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

AL

Cytat: krzyszp w 02 Kwiecień 2012, 20:00
Jak wrócę, to dołożę swoje ;)

Chyba moje - bo mnie nie ma na moich zdjęciach  XD

Zlot w Poznaniu 1.4.2012r.

GRID

[smg id=9507]
Jak widzę moją grafikę które jednak się przydała to się cieszę.  :) A ktoś mi mówił że ta grafika nie pasuje, a do tych czujek pasuje bardzo.

Troll81