Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Wielka prośba do Szanownych Kolegów.

Zaczęty przez Grzegorz R. Granowski, 29 Marzec 2012, 20:32

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Troll81 w 11 Kwiecień 2012, 09:56
a jak wyobrażasz sobie nasze poparcie? mozemy kilkać like, i robić inne rzeczy, ale co konkretnie?

Trollu Ty akurat jesteś mistrzem w nawiązywaniu kontaktów, więc jeżeli mogę, jako już stały członek skierować swoją prośbę o pomoc w promowaniu to do Ciebie w szczególności.

cześć

Troll81

No dobra ale jakie kontakty? ja na jazzie znam się jak świnia na biochemii...

Grzegorz R. Granowski

wiesz, jest nas 8000, gdybym dostał z tego 1000 likow to byłbym w niebie,
moze zbierzcie się z Mchl, Gridem i Aladimem i zastanówcie się czyby nie można jakoś moich stron podlinkować albo na forum, zeby było wyraznie
albo na Boinc@Poland facebooku w widocznym miejscu

cześć,
GRG

Grzegorz R. Granowski

i trochę z innej beczki, moze dałoby się przeniesć dorobek SaveTheWorld do B@P w statach,
wiem, ze to nieduzo ( 34 mln pkt), ale zawsze.

krzyszp

Cytat: Grzegorz Granowski w 11 Kwiecień 2012, 18:27
wiesz, jest nas 8000, gdybym dostał z tego 1000 likow to byłbym w niebie
Obawiam się, że większość ekipy by się wzburzyła. Nie zapomnij, że dość spora grupa userów to ludzie prowadzący taką czy inną działalność gospodarczą i również by chcieli takiej pomocy...  ;)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

lukaszja

Cytat: Grzegorz Granowski w 11 Kwiecień 2012, 18:42
i trochę z innej beczki, moze dałoby się przeniesć dorobek SaveTheWorld do B@P w statach,
wiem, ze to nieduzo ( 34 mln pkt), ale zawsze.
Z tego co wiem, nie jest to możliwe.

PS Co do FB, "like'owania" (a fe!) i 1.000 użytkowników, to zerknij, ile osób faktycznie udziela się na forum. Tylko Ci mają realną możliwość przeczytać o STW i klikać. A to max kilkadziesiąt osób, wg mnie.

Grzegorz R. Granowski

Cytat: krzyszp w 11 Kwiecień 2012, 18:45
Cytat: Grzegorz Granowski w 11 Kwiecień 2012, 18:27
wiesz, jest nas 8000, gdybym dostał z tego 1000 likow to byłbym w niebie
Obawiam się, że większość ekipy by się wzburzyła. Nie zapomnij, że dość spora grupa userów to ludzie prowadzący taką czy inną działalność gospodarczą i również by chcieli takiej pomocy...  ;)

Wiesz, gdyby chceili pomocy to by o nią poprosili, ja tylko mówię, że moja firma jest na wczesnym etapie rozwoju i każda promocja jest jej potrzebna, a jako, ze wspieram Boinc od lat i znamy się długo, choć z innych ekip,
to chciałbym ją od Was uzyskać.

to tyle,

Grzegorz Roman Granowski

Troll81

Jak juz powiedział lukaszja Jest nas 8k ale aktywnie liczy 1600, na forum udziela się kilkadziesiąt. Możemy ewentulanie twoją prośbę puścić w newsletterze. Ale u nas panuje dobrowolność i kto zechce kliknać ten kliknie.

sknd

ja na przykład chętnie "polubię" klub jazzowy i stronkę o jazzie, a SaveTheWorld nie polubiłem, bo nie

krzyszp

Cytat: Grzegorz Granowski w 11 Kwiecień 2012, 20:43
Wiesz, gdyby chceili pomocy to by o nią poprosili, ja tylko mówię, że moja firma jest na wczesnym etapie rozwoju i każda promocja jest jej potrzebna, a jako, ze wspieram Boinc od lat i znamy się długo, choć z innych ekip,
to chciałbym ją od Was uzyskać.
Nie zrozum mnie źle, ja sam nie mam nic przeciwko temu :) Po prostu wiem, że część ekipy była by źle nastawiona...
Sam "zalaikowałem" jednego z linków :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

AL

Cytat: Troll81 w 11 Kwiecień 2012, 21:34
Jak juz powiedział lukaszja Jest nas 8k ale aktywnie liczy 1600, na forum udziela się kilkadziesiąt. Możemy ewentulanie twoją prośbę puścić w newsletterze. Ale u nas panuje dobrowolność i kto zechce kliknać ten kliknie.

Na forum udziela się kilkadziesiąt, z czego może ledwo połowa ma profil na fb.
Natomiast skoro kolega nas prosi - to myślę, że chyba nie powinno być problemu z umieszczeniem jakiejś małej reklamy lub po prostu newsa w kolejnym newstlerze. Nie chciałbym tu przeceniać newstlera - ale wydaje mi się, że jego zasięg i oddziaływanie jest większe niż te nasze aktywne kilkadziesiąt osób na forum.

Troll81

Tylko od pewnego czasu nie ma komu ruszyć d z newsletterem...

krzyszp

Cytat: Troll81 w 12 Kwiecień 2012, 08:56
Tylko od pewnego czasu nie ma komu ruszyć d z newsletterem...
Zakładaj na wiki - będziemy pisać :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Grzegorz R. Granowski

ja Was naprawdę proszę o pomoc, newsettler w końcu dociera nawet do nieaktywnych, także proszę zróbcie to dla mnie  :love2:

cześć,
GRG

AL

Cytat: Grzegorz Granowski w 12 Kwiecień 2012, 13:22
ja Was naprawdę proszę o pomoc, newsettler w końcu dociera nawet do nieaktywnych, także proszę zróbcie to dla mnie  :love2:

cześć,
GRG

To akurat jest już zrobione - pracujemy teraz nad resztą artykułów. Jak tylko skończymy newsletter zostanie rozesłany. Pozdrawiam

Grzegorz R. Granowski

Cytat: AL w 12 Kwiecień 2012, 13:34
Cytat: Grzegorz Granowski w 12 Kwiecień 2012, 13:22
ja Was naprawdę proszę o pomoc, newsettler w końcu dociera nawet do nieaktywnych, także proszę zróbcie to dla mnie  :love2:

cześć,
GRG

To akurat jest już zrobione - pracujemy teraz nad resztą artykułów. Jak tylko skończymy newsletter zostanie rozesłany. Pozdrawiam

No cóż, moje serce jeszcze mocniej bije dla drużyny.

GRG

Grzegorz R. Granowski

czyli jednym słowem dziękuję za pomoc,
:respect:
cześć,
GRG

Grzegorz R. Granowski

a przy okazji, koledzy z PNT nam odjeżdżają, możeby przestawić SK@BP na projekty, które lepiej punkrują, Distrigern oni zdaje się licza, żeby zmniejkszyć dystans???

GRG

Troll81

Wiesz ja myślę że to nie ma znaczenia. Chłopaki na razie nam odskakują w RACu dosyć znacząco. Ale to pewnie kwestia przezbrojenia części floty....

ryszard.korczyk

Cytat: Grzegorz Granowski w 13 Kwiecień 2012, 21:55
a przy okazji, koledzy z PNT nam odjeżdżają, możeby przestawić SK@BP na projekty, które lepiej punkrują, Distrigern oni zdaje się licza, żeby zmniejkszyć dystans???
GRG
My właśnie takie projekty na SKB@P liczymy.

Grzegorz R. Granowski

#60
aha, a ile tych komputerów mamy???

edit ; Na moim FB zamieściłem wizualizacje sceny klubu jazzowego, jako ciekawostka.

http://www.facebook.com/#!/grzegorz.granowski

Grzegorz R. Granowski

i może przede wszystkim, czy zbieramy na następny??? i jak można się dorzucić???

GRG

Troll81


Grzegorz R. Granowski

Cytat: Troll81 w 13 Kwiecień 2012, 22:33
Aktualnie zbieramy na solidną grafę do już istniejących maszyn.

http://www.boincatpoland.org/smf/superkomputer-boincpoland/zbiorka-na-modernizajce-skbp-edycja-5/

tu masz odpowiednie nfo

OK, to w podziece za wkład w promowaniu SaveTheWorld i VErtigo dorzucę się na kilka graf.

GRG

Cyfron

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 13 Kwiecień 2012, 22:21
edit ; Na moim FB zamieściłem wizualizacje sceny klubu jazzowego, jako ciekawostka.

http://www.facebook.com/#!/grzegorz.granowski

Gdzie jest ta wizualizacja - chętnie bym sobie ją obejrzał, ale że nie używam FB, to nie potrafię się po nim poruszać. Przy okazji - ktoś robił tam adaptację akustyczną? Bo jakbyś nie wiedział, to my (ja) robimy adaptacje :)
Macie jakąś stronę internetową tego klubu?

Co do darowizn - to z góry dziękujemy.
Będzie nam miło otrzymywać darowizny, jak już będziemy Fundacją i będzie można datki na nas wrzucać w koszty  :arrr:
A co do tego co SKB@P liczy, to właśnie muszę sprostować to co było powiedziane - SKB@P nie liczy najbardziej punktodajnych - na prockach liczy to co wygra PM, a na grafikach liczymy to co daje punkty, więc jeśli chciałeś się dołożyć do punktów, to datek na grafiki jest najlepszym wyjściem. Jednak podkreślam, że głównym zamysłem stworzenia SKB@P było liczenie projektów, które wygrają jako projekt miesiąca.

I przy okazji - może sporą część tej dyskusji (o klubie muzycznym darowiznach itp) przerzucić do wizytówki Grzegorza ? Myślę, że tam będzie najfajniejsze miejsce, a jak ktoś kiedyś znajdzie ten wątek, to nie będzie musiał czytać wątków pobocznych, tylko zalajkuje stronę Grześka  :arrr:

Grzegorz R. Granowski

No cóż, wizualizacja jest n FB, a właściwue szkice czarno-białe, jak chcesz mogę tu pokazać, adaptację, tzn. akustykę robiła Pracownia Akustyczna http://www.akustyczna.pl/, darowizna poszła wysoka, dałem jako anonim,
ale pewnie i tak by się każdy domyślił o kogo chodzi, będzie na dwie grafy 7970, i jeszcze zostanie, choć zależy gdzie kupicie,

architekt ma fajny pomysł na aranżację, otóz meblami antykwarycznymi, z giełgy staroci, na ścianach murale rysowane przez malarza, więc ogólnie będzie klimatycznie,

GRG

krzyszp

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 14 Kwiecień 2012, 20:40...będzie na dwie grafy 7970, i jeszcze zostanie, choć zależy gdzie kupicie...

WOW  :fright:  :parrrty:

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Cyfron

Cytat: Grzegorz R. Granowski w 14 Kwiecień 2012, 20:40
No cóż, wizualizacja jest n FB, a właściwue szkice czarno-białe, jak chcesz mogę tu pokazać, adaptację, tzn. akustykę robiła Pracownia Akustyczna http://www.akustyczna.pl/, darowizna poszła wysoka, dałem jako anonim,
ale pewnie i tak by się każdy domyślił o kogo chodzi, będzie na dwie grafy 7970, i jeszcze zostanie, choć zależy gdzie kupicie,

architekt ma fajny pomysł na aranżację, otóz meblami antykwarycznymi, z giełgy staroci, na ścianach murale rysowane przez malarza, więc ogólnie będzie klimatycznie,

GRG

Firma znana - jest ok :) Chwała za to, że jednak pomyśleliście o akustyce - często (jak nie zawsze) to właściciele w takich miejscach na samym końcu myślą o akustyce, a potem tylko załamują ręce...

Grzegorzu - darowizny anonimowe są wrzucane do jednego worka, jeśli chcesz, to mogę Ciebie wyszczególnić w darczyńcach - ja nie widzę żadnych przeciwwskazań ku temu, a co więcej - myślę, że przez czystą grzeczność byłoby fajnie Ciebie wymienić (nie chce być tym, co dał największą darowiznę ;) )

Troll81

 :respect: szacun ci przewielki...

Tobas

Jaki jest charakter tego klubu? Może zrobimy w nim cykl regularnych, wrocławskich spotkań BOINC'owych?

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Cyfron w 14 Kwiecień 2012, 21:46
Cytat: Grzegorz R. Granowski w 14 Kwiecień 2012, 20:40
No cóż, wizualizacja jest n FB, a właściwue szkice czarno-białe, jak chcesz mogę tu pokazać, adaptację, tzn. akustykę robiła Pracownia Akustyczna http://www.akustyczna.pl/, darowizna poszła wysoka, dałem jako anonim,
ale pewnie i tak by się każdy domyślił o kogo chodzi, będzie na dwie grafy 7970, i jeszcze zostanie, choć zależy gdzie kupicie,

architekt ma fajny pomysł na aranżację, otóz meblami antykwarycznymi, z giełgy staroci, na ścianach murale rysowane przez malarza, więc ogólnie będzie klimatycznie,

GRG

Firma znana - jest ok :) Chwała za to, że jednak pomyśleliście o akustyce - często (jak nie zawsze) to właściciele w takich miejscach na samym końcu myślą o akustyce, a potem tylko załamują ręce...

Grzegorzu - darowizny anonimowe są wrzucane do jednego worka, jeśli chcesz, to mogę Ciebie wyszczególnić w darczyńcach - ja nie widzę żadnych przeciwwskazań ku temu, a co więcej - myślę, że przez czystą grzeczność byłoby fajnie Ciebie wymienić (nie chce być tym, co dał największą darowiznę ;) )

OK, możesz mnie wyszczególnic, zadałem na forum pytanie o konfigurację naszych SK, czy ich opiekun mógłby je podać???

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Tobas w 14 Kwiecień 2012, 22:51
Jaki jest charakter tego klubu? Może zrobimy w nim cykl regularnych, wrocławskich spotkań BOINC'owych?

no cóż, klubu jeszcze nie ma, są na razie plany, wystrój, jak wspominałem, będzie przypominał antykwariat lub giełdę staroci, na ścianach zawisna murale malowane przez artystę-plastyka,

w przyszłym miesiącu ruszamy z budową, a otwarcie w przyszłym roku, stąd prośba do Kolegów o pomoc w promocji,

jak tylko architekt zrobi kolorowe renderingi zaraz pokażę,

GRG

Cyfron

a to aż tak wcześnie trzeba zaczynać promocję? Nie za wcześnie to? (w ogóle się na tym nie znam, więc pytam :) )
Ale pomysł mi się podoba :)

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Cyfron w 14 Kwiecień 2012, 23:04
a to aż tak wcześnie trzeba zaczynać promocję? Nie za wcześnie to? (w ogóle się na tym nie znam, więc pytam :) )
Ale pomysł mi się podoba :)

wiesz, ambicją naszą jest również stworzenie ogólnopolskiego portalu społecznościowego o jazzie na FB, w oparciu o Vertigo Jazzclub, zadanie jest ambitne stąd pomysł zatrudnienia Piotra Barona
http://pl.wikipedia.org/wiki/Piotr_Baron_(saksofonista), a na tworzenie takiego portalu potrzeba dużo czasu i wszechstronną promocję, także cele mamy bardzo ambitne, środki do tego
celu - ludzi, dobrze przygotowanych, potrzeba tylko szerokiego rozgłosu i czasu,

GRG

Troll81

wiesz ja nie znam się na promocji aż tak dobrze :D po prostu widzę potencjalny falstart :D jeśli to jeszcze rok czasu zajmie to może do promocji warto przystąpić za np 8 miesięcy? Bo znając świat ktoś ci w międzyczasie podwędzi pomysł zbuduje podobny portal i będzie lipa...

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Troll81 w 14 Kwiecień 2012, 23:32
wiesz ja nie znam się na promocji aż tak dobrze :D po prostu widzę potencjalny falstart :D jeśli to jeszcze rok czasu zajmie to może do promocji warto przystąpić za np 8 miesięcy? Bo znając świat ktoś ci w międzyczasie podwędzi pomysł zbuduje podobny portal i będzie lipa...

nie, jeśli B@P aktywnie mnie wesprze i zarekllamuje stronę  :)

Grzegorz R. Granowski

no właśnie a tu mieliście mnie wspomóc rozsyłając wici, i co???  :(

GG

Cyfron

a widziałeś planowanego newslettera?  :whistle:

Grzegorz R. Granowski

Cytat: Cyfron w 17 Czerwiec 2012, 22:31
a widziałeś planowanego newslettera?  :whistle:

no Sir. a gdzie by mozna podejrzeć???  :book:

GG

Grzegorz R. Granowski

a przy okazji o co chodzi z nowymi ustawieniami Milki???

GG