BOINC@Poland zajął pierwsze miejsce w projekcie Quake Catcher Network !!!

Zaczęty przez waldas, 11 Kwiecień 2012, 07:42

waldas

Miło mi wszystkich poinformować, że od dnia dzisiejszego nasz zespół zajmuje I miejsce na świecie w projekcie Quake Catcher Network.

Wszystkim trzęsisławom, którzy dołożyli swoje czujki do sukcesu ogromne gratulacje  :parrrty: :parrrty: :parrrty:

Cyfron

no i chyba najbardziej Tobie - o wielki waldas'ie   
:respect:     :respect:      :respect:

Tomasz R. Gwiazda

full wypas :D

dawac na newsa na strone i FB :D  i lajkowac :D

Troll81


AL


waldas

Cytat: Cyfron w 11 Kwiecień 2012, 08:25
no i chyba najbardziej Tobie - o wielki waldas'ie   
:respect:     :respect:      :respect:

Bez przesady, myślę, że osoby które wydają kasę nie tylko na jedną czujkę, więcej włożyli w ten sukces niż ja i dla nich wielkie  :respect:, a I miejsce było tylko kwestią czasu.

Sergeant

Zgadza się waldas, ale potrzebne było kilkakrotne pospolite ruszenie. :p_arr: Myślę, że nieprędko ktoś nam tu podskoczy.
"Wszyscy żyjemy w rynsztoku, ale niektórzy z nas patrzą w gwiazdy."- Oscar Wilde
www.fantastyka-86.pl

xelexin

 


Troll81

Dostepna jest juz aplikacja w wersji beta na laptopy HP.... moze to troszkę zmienić układ sił....

AL

Cytat: Troll81 w 12 Kwiecień 2012, 08:56
Dostepna jest juz aplikacja w wersji beta na laptopy HP.... moze to troszkę zmienić układ sił....

Może nie będzie tak źle, bo info na stronie QCN wisi już od tygodnia (od 5.4.2012) - a w tym czasie nowych osób zapunktowało w tym projekcie około 100 (na ok. 3200 ogółem). Większość z nowych pochodzi z USA - ale tu ciekawostka - 90% z nich liczy jako bezdrużynowcy.

Troll81

spoko. jak pójdzie fama po drużynach to zobaczycie przetasowania....