Poddział djfilona i pyry (serwis, magazyn i złom), czy chcecie?

Zaczęty przez PoznanskaPyra, 29 Maj 2012, 22:01

PoznanskaPyra

Chciałem z djfilonem stworzyć mały poddział gdzie znajdzie się kilka tematów o sprzęcie, nazwijmy go wtórnym. Znajdzie się tam :
-Info o moim serwisie, czy to części ze SKB@P czy prywatnych(zdjęcia z napraw itp)
-propozycje oddania części prywatnych uszkodzonych na złom, magazyn filona lub do mnie do naprawy i na wydanie do liczenia
-części po naprawach które będzie można zabrać za darmo do liczenia
-tabela z informacjami co się stało z częściami wszystkimi, (czy udało się naprawić, czy nie, jeżeli tak do kogo poszły itp.)
-Tajna akcja, może przybędzie jej większa popularność

I tu pytanie czy chcecie, aby takie coś powstało?
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Cyfron


Info o serwisie - ok
Propozycja oddania części prywatnych na "złom" czy serwis - do działu giełda
części po naprawie do oddania - do działu giełda
tabela z informacjami co się stało ze sprzętami - do wątku "info o serwisie"
tajna akcja - do działu akcje zespołowe (nie wiem o jaką akcje chodzi).

Więc ja nie widzę sensu zakładania poddziału - wystarczy założyć jeden wątek, który można przykleić (w dziale "sprzęt" o nazwie np "Info o serwisie" czy jakoś tak )
Pozostałe tematy do wymienionych powyżej działów

PoznanskaPyra

WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Cyfron

lepiej, żeby była totalna zamota dla czytających, bo część sprzętu wydawana jest w jednym dziale, część w drugim, serwis jest w 3ch miejscach i jeszcze jakieś cuda...

djfilon

Skoro padł tutaj mój nick i temat zbierania smieci wypadałoby zabrać głos a więc zabieram.
Pomysł dobry bo przynajmniej wszystko byłoby w jednym miejscu i nie byłoby zamieszania gdzie czego szukać.
Tylko jest juz dział giełda i myślę ze tam mógłby być oddzielny przewodni temat własnie taki jak proponujesz.

Cyfron

mój pomysł jest taki - założyć przyklejony wątek w dziale "sprzęt" gdzie będziecie pisać co dostaliście, co z tym zrobiliście. Tam zawrzeć całą listę z informacjami o sprzęcie i info, że w dziale "giełda" pojawił się sprzęt do oddania :) (albo że wyszedł)
w dziale giełda zrobić 2 wątki przyklejone - jeden o zbieraniu złomu komputerowego, drugi o oddawaniu sprzętu na cele liczenia BOINC (to mogę zrobić, bo mam admina w dziale giełda)

PoznanskaPyra

Tylko muszę dużo działów na raz pilnować, tak to bym miał jeden gdzie bym miał wszystko pod kontrolą. Jednak decyzja należy do większości.
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Szopler

Zawsze można aktualizować pierwszy post w przyklejonym wątku (arkusz google'a, itd.)...

djfilon


Cyfron

no i chyba to najlepiej obrazuje potrzebę powstania takiego działu :)
Poważnie - załóżcie wątki w odpowiednich miejscach i będzie git :)

djfilon

Pomyśle nad tym, tylko teraz mam strasznie mało czasu na cokolwiek wracam do domu tylko spac...