Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Drobna zmiana forum?

Zaczęty przez gaciu, 12 Grudzień 2006, 01:35

gaciu

Zauważylem, że ostatnio po otwarciu jakiegoś tematu lub posta na naszym forum, w nagłówku okna przegladarki wyświetla sie temat posta. Dośc mocno mi tego brakowało i często musiałem śmigać rolką na samą górę/dół strony żeby sprawdzić o czym czytam :) Bardzo pozytywna zmiana!

Nietoperek

albo ja zle patrze albo u mnie nie ma nigdzie nic podobnego - jedyne co widze to BOINC@Poland czy to w glownym pasku okna czy to w zakladce ...

AL

Może pod operką ten luksus nie bangla :?

KrzychuP

Ja mam firefoxa i też jakoś tego nie widzę. Poza wyjątkiem, gdy piszę posta do danego tematu.
P.S. Gratulacje AL dziś jesteś UOTD w Proteins.

Nietoperek

ani na operce ani FF 2.0 tego nie ma przynajmniej u mnie

Bober

U mnie pojawiają się jeśli wchodzę w tematy klikając najpierw temat główny, potem podtemat. Nie działa jak kliknę od razu ostatniego posta. FF 1.5.0.8

AL

Cytat: "KrzychuP"Ja mam firefoxa i też jakoś tego nie widzę. Poza wyjątkiem, gdy piszę posta do danego tematu.
P.S. Gratulacje AL dziś jesteś UOTD w Proteins.
A dziękuje i przy okazji //Bober'kowi gratuluje.

KrzychuP

Rzeczywiście masz rację Bober rację. W ten sposób działa. (Firefox 2.0)

Bober

Cytat: "AL"
A dziękuje i przy okazji //Bober'kowi gratuluje.

A dziękuję i Tobie AL również gratuluję :)

Nietoperek

teraz widze :) - calkiem fajna sprawa zeby jeszcze dzialalo z linkami z mejli oraz z ostatnim postem byloby milo

Mchl

TO ciekawe... ten skrypt ma wiele tajemnic... (co szczerze mówiąc mocno mnie denerwuje) :D Popatrzę, poszukam i zobaczę co się da zrobić, żeby tematzawsze się wyświetlał :)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org