offtop - głęboka prózna mózgowa - czyli ciekawy art pod rozwagę

Zaczęty przez Tobas, 04 Lipiec 2012, 13:56

Tobas

Szkoda - bardzo mi się podobała wasza dyskusja ;)
Śledziłem ją z zapartym tchem  :book:

Troll81

Tak ale nie odobała się wielu osobom i miałem sygnały od kilku osób. Sam równiez byłem zapalonym uczestnikiem dyskusji ale wobec naruszania prawa konieczne było usuniecie tresci to prawonaruszających. usunałem także pozostałe posty gdyż watek byłby całkowicie nieczytelny a poza tym i tak był to offtop.

armar

Cytat: Troll81 w 04 Lipiec 2012, 14:04
wobec naruszania prawa konieczne było usuniecie tresci to prawonaruszających
Dopóki pozwalałem Wam Trollować, to prawo nie było naruszane, a gdy zamiast prosić o argumenty przeszedłem do ataku i wykazałem, że świadomie kłamiecie, to nagle prawo się poskarżyło?
Chyba Prawo i Sprawiedliwość... :(

Rozumiem, że z argumentem siły nie mam co dyskutować, ale cieszę się, że udało mi się wykazać wasze kłamstwa. :)


Cytat: Troll81 w 04 Lipiec 2012, 14:04usunałem także pozostałe posty gdyż watek byłby całkowicie nieczytelny a poza tym i tak był to offtop.

Wątek był jak najbardziej na temat artykułu wykazującego, że osoby podważające raport MAK charakteryzują się "głęboką próżnią mózgową".


krzyszp

Cytatże udało mi się wykazać wasze kłamstwa
Udowodniłeś, że jesteś kretynem. Pozwij mnie.

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

armar

Cytat: krzyszp w 04 Lipiec 2012, 14:15
Cytatże udało mi się wykazać wasze kłamstwa
Udowodniłeś, że jesteś kretynem.

I to jest Twój argument do dowolnej dyskusji na tym forum... :(

krzyszp

Spamujesz dalej, zgłosiłem Cię znowu.
Proszę admina o zamknięcie wątku, bo do rozmówcy nie dociera, że nie dość, że łamie regulamin, to nie posiada podstawowej umiejętności zrozumienia tekstu pisanego...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

CytatDopóki pozwalałem Wam Trollować
eeee chyba ci się cos wydaje. Ty nie masz tu wladzy by pozwalac czy zabraniać.

Cytatzamiast prosić o argumenty przeszedłem do ataku i wykazałem, że świadomie kłamiecie
eee naruszyłes prawo naruszając dobra osobiste i zostało to zgłoszone wraz z podaniem paragrafu który narusza. Obowiązkeim moderatora/admina jestusunięcie tresci niezgodnych z prawem. taki wniosek został do mnie skierowany i adekwatne kroki podjąłem.

Cytatcieszę się, że udało mi się wykazać wasze kłamstwa.
to zycze wiele radości i samozadowolenia.

Niniejszym informuje że jakiekolwiek twierdzenia co do stanu trzeźwości generała Błasika a także innych osób nie poparte prawomocnym wyrokiem bedą traktowane jako oszczerstwo i naruszenie dóbr osobistych i będa kasowane.

armar

Cytat: Troll81 w 04 Lipiec 2012, 14:22naruszyłes prawo naruszając dobra osobiste i zostało to zgłoszone wraz z podaniem paragrafu który narusza.
To może raczyłbyś mnie poinformować w jaki sposób naruszyłem prawo, czyje dobra osobiste naruszyłem i jaki paragraf to narusza?

Póki co wiem, że poinformowałem publicznie, że świadomie kłamiesz - nie jest to przestępstwo i jeśli chcesz, to możemy się sądzić o to, bo zamieściłem linki do artykułów potwierdzających, że to ja mam rację.

Troll81

Cytatzamieściłem linki do artykułów potwierdzających, że to ja mam rację.
żaden z tych artykułów nie przyznawał racji twojej tezie. Twoje twierdzenie co do stanu trzeźwości generała naruszały dobra osobiste zarówno generała jak i jego rodziny.

Forum jest miejscem publicznym i pisanie na nim takich twierdzeń jest traktowane jako wypowiedx publiczna. Akurat twoje oskarżenia pod moim adresem zlewam ciepłym moczem.

krzyszp

art. 212 § 1 k.k. w przypadku gen Błasika.
23 i 24 k.c. w moim przypadku.

Jako, że forum jest moderowane, administratorzy mają obowiązek kasować takie posty jak Twoje.
Koniec temat i nie spamuj wątku nie pisząc na temat - bo to jest łamanie regulaminu forum.

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

Jeśli nie zauwazyłeś krzysku temat został wydzielony i zmieniono mu nazwę. tak więc w tym konkretnym wątku offtopowac można sobie do woli. Chc osobiście w regulamin forum wpisalbym zakaz dyskusji o smoleńsku w ogóle, Podobnie jak zakaz dyskusji o abrcji, in vitro mamie madzi rodzicach szymonka i innych tematach tego typu w których rodza sie flamy.


armar

Cytat: krzyszp w 04 Lipiec 2012, 14:43
art. 212 § 1 k.k. w przypadku gen Błasika.

Zacytuję Ci ten artykuł w całości:

Art. 212.
§ 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną  niemającą  osobowości  prawnej  o  takie  postępowanie  lub  właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.
§ 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.
§ 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego.
§ 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.


Tak więc generał Błasik mógłby mnie pozwać za cytowanie raportu MAK, gdyby faktycznie zawierał nieprawdę.
W Polsce już nie ma komunizmu, więc jest wolność wypowiedzi i żaden obywatel nie ma prawa mi jej ograniczać (chyba, że byłaby niezgodna z regulaminem, a nie była).



Cytat: krzyszp w 04 Lipiec 2012, 14:4323 i 24 k.c. w moim przypadku.

Art. 23.
Dobra  osobiste  człowieka,  jak  w  szczególności  zdrowie,  wolność,  cześć,  swoboda sumienia, nazwisko lub pseudonim, wizerunek, tajemnica korespondencji, nietykalność  mieszkania,  twórczość  naukowa,  artystyczna,  wynalazcza  i  racjonalizatorska, pozostają  pod  ochroną  prawa  cywilnego  niezależnie  od  ochrony  przewidzianej  w innych przepisach.

Art. 24.
§ 1. Ten, czyje dobro osobiste zostaje zagrożone cudzym działaniem, może żądać zaniechania  tego  działania,  chyba  że  nie  jest  ono  bezprawne.  W  razie dokonanego naruszenia może on także żądać, ażeby osoba, która dopuściła się naruszenia, dopełniła czynności potrzebnych do usunięcia jego skutków, w  szczególności  ażeby  złożyła  oświadczenie  odpowiedniej  treści  i  w odpowiedniej  formie.  Na  zasadach  przewidzianych  w  kodeksie  może  on również żądać zadośćuczynienia pieniężnego lub zapłaty odpowiedniej sumy pieniężnej na wskazany cel społeczny.
§  2.  Jeżeli  wskutek  naruszenia  dobra  osobistego  została  wyrządzona  szkoda majątkowa,  poszkodowany  może  żądać  jej  naprawienia  na  zasadach ogólnych.
§  3.  Przepisy  powyższe  nie  uchybiają  uprawnieniom  przewidzianym  w  innych przepisach,  w  szczególności  w  prawie  autorskim  oraz  w  prawie
wynalazczym.


Ciekaw jestem jakie Twoje dobro naruszam gdy czytam Twoje wypowiedzi nie na temat, lecz pod moim adresem (przykład z "kretynem" dałeś powyżej)


Troll81

Armar

Kto pomawia inną osobę - pomówiłeś
Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.


internet i to forum to środek masowego komunikowania.

O ile zamieszczanie cytatów jest dozwolone o tyle twoje wnioski z nich sa juz twoimi własnymi słowami i za nie odpowiadasz. Nie jestes dzieckiem i nie trzeba ci chyba tego tłumaczyć. Cytowanie raportu MAK nie jest przestępstwem (chyba ze prawa autorskie na nim wiszą...) natomiast twoje tezy pomówieniem juz są i to jak najbardziej.

armar

Cytat: Troll81 w 04 Lipiec 2012, 15:08
Armar

Kto pomawia inną osobę - pomówiłeś

Sąd o tym decyduje, nie Ty.

Cytat: Troll81 w 04 Lipiec 2012, 15:08 Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.

Sąd skazuje, nie Ty.

Jednym słowem z jakiegoś powodu czujesz się upoważniony do oceny nie tylko stwierdzeń ekspertów, ale również do karania osoby przedstawiającej dowody na to, że się mylisz.



Troll81

Ja cie nie osądzam, jeśli już to zrobi to sąd. Moim zadaniem jest usunięcie treści potencjalnie łamiących prawo na wniosek zainteresowanych. poniewaz takie zgłoszenie miało miejsce i przychylam sie do opinii że twoje wypowiedzi moga łamac prawo, zostały one zgodnie z regulaminem forum usunięte.

krzyszp

Cytatwarunkiem uwolnienia się usługodawcy świadczącego usługę elektroniczną od odpowiedzialności za dane wrzucone przez usługobiorcę jest prawidłowa reakcja na wiarygodne zgłoszenie bezprawności zgromadzonych danych (art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną)


Cytat1. Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę, nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania
wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych.

2. Usługodawca, który otrzymał urzędowe zawiadomienie o bezprawnym charakterze przechowywanych danych dostarczonych przez usługobiorcę i uniemożliwił dostęp do tych danych, nie ponosi odpowiedzialności względem tego usługobiorcy za szkodę powstałą w wyniku uniemożliwienia dostępu do tych danych.

3. Usługodawca, który uzyskał wiarygodną wiadomość o bezprawnym charakterze przechowywanych danych dostarczonych przez usługobiorcę i uniemożliwił dostęp do tych danych, nie odpowiada względem tego usługobiorcy za szkodę powstałą w wyniku uniemożliwienia dostępu do tych danych, jeżeli niezwłocznie
zawiadomił usługobiorcę o zamiarze uniemożliwienia do nich dostępu.

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

armar

Cytat: krzyszp w 04 Lipiec 2012, 16:03
Cytatwarunkiem uwolnienia się usługodawcy świadczącego usługę elektroniczną od odpowiedzialności za dane wrzucone przez usługobiorcę jest prawidłowa reakcja na wiarygodne zgłoszenie bezprawności zgromadzonych danych (art. 14 ust. 1 ustawy o świadczeniu usług drogą elektroniczną

Nie podałeś "wiarygodnego zgłoszenia bezprawnie zgromadzonych danych".
Anonimowe doniesienie nie jest wiarygodne.


Cytat: krzyszp w 04 Lipiec 2012, 16:03
Cytat1. Nie ponosi odpowiedzialności za przechowywane dane ten, kto udostępniając zasoby systemu teleinformatycznego w celu przechowywania danych przez usługobiorcę, nie wie o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności, a w razie otrzymania urzędowego zawiadomienia lub uzyskania wiarygodnej wiadomości o bezprawnym charakterze danych lub związanej z nimi działalności niezwłocznie uniemożliwi dostęp do tych danych.

2. Usługodawca, który otrzymał urzędowe zawiadomienie o bezprawnym charakterze przechowywanych danych dostarczonych przez usługobiorcę i uniemożliwił dostęp do tych danych, nie ponosi odpowiedzialności względem tego usługobiorcy za szkodę powstałą w wyniku uniemożliwienia dostępu do tych danych.

3. Usługodawca, który uzyskał wiarygodną wiadomość o bezprawnym charakterze przechowywanych danych dostarczonych przez usługobiorcę i uniemożliwił dostęp do tych danych, nie odpowiada względem tego usługobiorcy za szkodę powstałą w wyniku uniemożliwienia dostępu do tych danych, jeżeli niezwłocznie zawiadomił usługobiorcę o zamiarze uniemożliwienia do nich dostępu.

Nie otrzymałem zawiadomienia o zamiarze uniemożliwienia dostępu do danych.
Jeśli wygram sprawę w sądzie z generałem Błasikiem, lub też generał Błasik nie złoży sprawy w sądzie w ciągu najbliższego miesiąca, to rozumiem, że wątek zostanie przywrócony, jako nie posiadający znamion bezprawności?


Troll81

Dostałes ostrzeżenie w watku który potem uległ kasacji gdyz nie reagowałeś na upomnienia. tym samym zostałes powiadomiony o zamiarze uniemożliwienia dostępu do danych. Ale to zignorowałeś. uczestnicy dyskusji moga to poswiadczyć.

Zgłoszenie jest wiarygodne gdyz powołuje się na wiarygodne podstawy prawne.

CytatJeśli wygram sprawę w sądzie z generałem Błasikiem, lub też generał Błasik nie złoży sprawy w sądzie w ciągu najbliższego miesiąca, to rozumiem, że wątek zostanie przywrócony, jako nie posiadający znamion bezprawności?

Mozsz złozyć zawiadomienie do prokuratury o podejrzeniu popełnienia przestepstwa przez generała Błasika i możesz tam dowodzić swoich racji. Do czasu jednak wydania prawomocnego wyroku w tej sprawie wszelkie twierdzenia co do stanu trzeźwości lub nietrzeźwości generała w dniu katastrofy są czystą dywagacją. Ponieważ jednak mówimy tu o honorze oficera wojska polskiego który to honor swoimi twierdzniami podważasz, uzasadnioną jest skarga przeciw twoim wypowiedziom.

Nie wspomne już o naruszaniu regulaminu naszego forum na której to podstawie też nalezało usunąć posty jako:
offtop
naruszenie prawa
naruszenie netykiety

krzyszp

CytatNie podałeś "wiarygodnego zgłoszenia bezprawnie zgromadzonych danych".
Anonimowe doniesienie nie jest wiarygodne.
Nie jestem anonimowy dla administratorów forum, posiadają moje dane osobowe, podałem im również podstawę prawną.
Jeśli masz jakieś wątpliwości, zwróć się do administratorów (podając swoje dane personalne) o udostępnienie moich danych podając podstawę prawną - wtedy będziesz mógł mnie zaskarżyć o cokolwiek.
Co od pierwszego zdania, doczytaj sobie jakie są dostępne informacje "wiarygodnego zgłoszenia" oraz "zgromadzonych danych" w sensie serwisu internetowego.
CytatJeśli wygram sprawę w sądzie z generałem Błasikiem, lub też generał Błasik nie złoży sprawy w sądzie w ciągu najbliższego miesiąca
Na jakiej podstawie wyznaczasz gen. Błasikowi jakiekolwiek terminy?

Zresztą, wycofuję pytanie, Twoje chciejstwo nie jest żadnym wyznacznikiem i nie posiada żadnej mocy sprawczej.

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

Krzyśku nie tylko ty składałes doniesienia do moderacji i nie jest to pierwszy raz gdy na zachowanie i posty usera Armar były zgłaszane skargi. wielokrotnie były odnoszone argumenty lamania regulamin forum netykiety czy prawa i za kazdym razem takie wnioski sa rozpatrywane czy to zgłoszone mailem czy przez pw czy przez raporty do moderatora. Z reguły odpieram takie protesty powołując sie na swobode wypowiedzi ale i ta ma swe ograniczenia. nie chce by nam forum zamknięto przez takie rzeczy dlatego jeśi dostaje powazne sygnały ze sterta paragrafów popierających te prośbe to jednak moderacja musi wkroczyc. Zauwaz że wywalone zostały wszystkie posty żeby było "po równo". Ja lubie wolnośc słowa ale za nikogo tyłka nadstawiac nie będe.

armar

Cytat: krzyszp w 04 Lipiec 2012, 16:40
CytatJeśli wygram sprawę w sądzie z generałem Błasikiem, lub też generał Błasik nie złoży sprawy w sądzie w ciągu najbliższego miesiąca
Na jakiej podstawie wyznaczasz gen. Błasikowi jakiekolwiek terminy?

Art 212 K.K. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

Skoro on, albo ktoś z jego rodziny w imieniu generała skontaktował się z Tobą i złożył Tobie doniesienie na moje rzekomo obrażające wypowiedzi, to prawdopodobnie będzie wiedział w jakim sądzie założyć mi sprawę, gdyż tego się nie robi e-mailem, a osoba postronna (nie będąca rodziną) nie może reprezentować rzekomo pokrzywdzonego w sądzie, czy choćby tutaj na forum.

Póki co wiemy, że rodzina generała Błasika nie wygrała sprawy z MAK, więc nie musisz za mnie trzymać kciuków. ;)

Jeśli tylko nie otrzymam wezwania w ciągu najbliższego miesiąca, to powiadomię o bezpodstawnym oskarżeniu mnie.

krzyszp

Bardzo się ucieszę.

Natomiast dużo musisz się jeszcze douczyć, gdyż w myśl polskiego prawa, administrator powiadomiony o treściach niezgodnych z polskim prawem (a dostał takie powiadomienie) ma obowiązek usunąć taką treść obojętnie, czy za tym pójdzie sprawa sądowa, czy nie. W przeciwnym wypadku odpowiada karnie.

Jeśli masz inne zdanie - sądy i adwokaci chętnie przyjmą Twoje pieniądze na rozpoczęcie sprawy. Do tego czasu powstrzymaj się z oskarżaniem i pomawianiem kogokolwiek o cokolwiek, chyba, że sam masz ochotę narazić się na proces.

Doucz się, a potem podskakuj.

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

armar

Cytat: krzyszp w 04 Lipiec 2012, 17:03
Bardzo się ucieszę.

Natomiast dużo musisz się jeszcze douczyć, gdyż w myśl polskiego prawa, administrator powiadomiony o treściach niezgodnych z polskim prawem (a dostał takie powiadomienie) ma obowiązek usunąć taką treść obojętnie, czy za tym pójdzie sprawa sądowa, czy nie. W przeciwnym wypadku odpowiada karnie.
Ma obowiązek tylko wówczas, gdy powiadomienie jest wiarygodne.
Wiarygodność powiadomienia weryfikuje sąd i jeśli się okaże, że osoba powiadamiająca nie ma racji w sądzie, to wówczas okazuje się, że powiadomienie tylko wyglądało na wiarygodne, gdy faktycznie było bezprawne i można przywrócić treści skasowane na podstawie bezprawnego powiadomienia.


krzyszp

Ciąg dalszy flejmu.
Czy powiadomienie jest wiarygodne, czy nie, podlega decyzji osoby za to odpowiedzialnej.
Podpowiem Ci - to administrator.

Jak się z nim nie zgadzasz - złóż pozew.

I skończ pisać te głupoty.

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

Armar już sam nasz regulamin wystarczy by usunąć większość twoich postów, ba były nawet prośby o ban dla Ciebie. nie jestem zwolennikiem ręcznego sterowania i silnej moderacji ale rejestrując się na forum akceptowałeś regulamin.

Pomijam to ze twoje wypowiedzi naprawdę przeginają w każda możliwa stronę. Byleś proszony o powstrzymywanie się od wypowiedzi pachnących naruszeniem prawa, byleś ostrzegany o konsekwencjach i możliwości moderowania, usuwania postów itp itd i to niejednokrotnie. Twoje wypowiedzi notorycznie były raportowane jako naruszenie zarówno regulaminu jak i netykiety a już samo to wystarcza do usunięcia posta a nawet konta usera.

Pomimo tego ze notorycznie wszczynasz flame wary zauważ że wciąż jeszcze nie dostałeś bana i wymoderowano tylko jeden watek. W sprawie bezpieczeństwa EA też wielokrotnie były prośby o moderację twoich postów ale jak widzisz tam cię nie dotykam. Z wiadomego wątku usunąłem wypowiedzi nie tylko twoje bo i kilka innych osób o zbyt gorących emocjach łamała nasz regulamin.

Mam tylko nadzieja że osoba która poczuła się dotknięta twoimi wypowiedziami nie założy ci sprawy w sądzi i faktycznie cię nie oskarży bo to mogłoby oznaczać problemy dla naszego forum a jest na nim sporo wątków których nie moderowałem a na nich twoje wypowiedzi które mogą posłużyć do stworzenia aktu oskarżenia

http://www.boincatpoland.org/smf/rozmowy-nieboincowane/podejscie-do-administracji-i-moderacji-forum-6270/ jak choćby ten watek w którym notorycznie oskarżasz generała Błasika o to że był pijany.

armar

Cytat: Troll81 w 04 Lipiec 2012, 18:30
Armar już sam nasz regulamin wystarczy by usunąć większość twoich postów, ba były nawet prośby o ban dla Ciebie.
Nie widziałem ani jednej takiej wypowiedzi w żadnym wątku.
Zasady są proste - jeśli ktoś uważa, że naruszam JEGO dobra osobiste, to informuje MNIE o tym i wysyła zgłoszenie do administratora, lub dodaje wypowiedź bezpośrednio w danym wątku z prośbą o czasową blokadę konta, lub edycji wątku (bym nie mógł niczego pozamieniać - to jest istotne, bo notariusz może poświadczyć prawdziwość wydruku ).
Chyba przyznasz, że to UCZCIWE rozwiązanie?

Jeśli natomiast ktoś pisze niestworzone rzeczy, po czym po gdy okazuje się, że są to zwyczajne kłamstwa to kasuje niemal cały wątek wykazujący, że się mylił, to nie jest to zachowanie godnie odpowiedzialnego człowieka.


Cytat: Troll81 w 04 Lipiec 2012, 18:30nie jestem zwolennikiem ręcznego sterowania i silnej moderacji ale rejestrując się na forum akceptowałeś regulamin.
Regulamin jest tutaj:
http://www.boincatpoland.org/smf/www-boincatpoland-org/regulamin-co-jest-mile-widziane-a-co-nie/msg148996/#msg148996
i tutaj:
http://www.boincatpoland.org/smf/register/

Staram się pisać tak, by nie obrażać żadnego UCZESTNIKA FORUM, więc trudno Ci będzie znaleźć moją wypowiedź, która faktycznie narusza regulamin.
Wypowiedzi obrażające mnie znajdziesz nie tylko w archiwum skasowanych wiadomości...


Cytat: Troll81 w 04 Lipiec 2012, 18:30
Pomijam to ze twoje wypowiedzi naprawdę przeginają w każda możliwa stronę. Byleś proszony o powstrzymywanie się od wypowiedzi pachnących naruszeniem prawa, byleś ostrzegany o konsekwencjach i możliwości moderowania, usuwania postów itp itd i to niejednokrotnie.

Sąd ocenia co pachnie naruszeniem prawa, a co nie pachnie.
Masz ochotę udowodnić mi, że naruszyłem Twoje prawa, to chętnie się spotkam w sądzie.


Cytat: Troll81 w 04 Lipiec 2012, 18:30
Twoje wypowiedzi notorycznie były raportowane jako naruszenie zarówno regulaminu jak i netykiety a już samo to wystarcza do usunięcia posta a nawet konta usera.

Typowe usprawiedliwianie skasowania niewygodnych wypowiedzi na które brak argumentów.


Cytat: Troll81 w 04 Lipiec 2012, 18:30
Pomimo tego ze notorycznie wszczynasz flame wary zauważ że wciąż jeszcze nie dostałeś bana i wymoderowano tylko jeden watek.
Gdybym obrażał jakiegoś użytkownika forum, to z pewnością już by mnie wyrzucono.
Możesz sobie oceniać, czy nie obrażam innych użytkowników forum dlatego, że nie chcę być wyrzucony, czy też dlatego, że tak zostałem wychowany.


Cytat: Troll81 w 04 Lipiec 2012, 18:30W sprawie bezpieczeństwa EA też wielokrotnie były prośby o moderację twoich postów ale jak widzisz tam cię nie dotykam. Z wiadomego wątku usunąłem wypowiedzi nie tylko twoje bo i kilka innych osób o zbyt gorących emocjach łamała nasz regulamin.
Są ludzie którym zależy na podtrzymywaniu mitu o bezpieczeństwie E.J., ale jeśli one się denerwują faktami, to nie muszą ich czytać. Nie ma w regulaminie zapisu, że informowanie o niebezpieczeństwie elektrowni jądrowych jest zagrożone moderacją.


Cytat: Troll81 w 04 Lipiec 2012, 18:30Mam tylko nadzieja że osoba która poczuła się dotknięta twoimi wypowiedziami nie założy ci sprawy w sądzi i faktycznie cię nie oskarży

Byłoby tchórzostwem, gdyby ta osoba mnie nie pozwała przed sąd skoro się poczuła urażona i uważa, że ma ku temu argumenty.
Jeśli nie wyskrobie tych 300 zł na pozew, to chętnie pomogę finansowo, bo wówczas będę mógł tutaj zamieścić skany z akt sprawy.


Cytat: Troll81 w 04 Lipiec 2012, 18:30bo to mogłoby oznaczać problemy dla naszego forum a jest na nim sporo wątków których nie moderowałem a na nich twoje wypowiedzi które mogą posłużyć do stworzenia aktu oskarżenia

Chcesz mnie rozbawić? Sędzię z pewnością.


Cytat: Troll81 w 04 Lipiec 2012, 18:30
http://www.boincatpoland.org/smf/rozmowy-nieboincowane/podejscie-do-administracji-i-moderacji-forum-6270/ jak choćby ten watek w którym notorycznie oskarżasz generała Błasika o to że był pijany.

Sąd zadecyduje o tym, czy oskarżałem, czy też stosowałem dozwolone prawem cytowanie ogólnodostępnej dokumentacji.


Troll81

CytatNie widziałem ani jednej takiej wypowiedzi w żadnym wątku.
to poczytaj swoje wątki. i zapewniam cię że nikt nie musi informować ciebie.Jest opcja "zgłoś do moderacji" i jest PW.

CytatSąd ocenia co pachnie naruszeniem prawa, a co nie pachnie.
Masz ochotę udowodnić mi, że naruszyłem Twoje prawa, to chętnie się spotkam w sądzie.
Nic ci nie będę udowadniał bo i nie muszę. A ocenę co jest a co nie naruszeniem regulaminu forum zajmują się moderatorzy a nie sąd.

CytatTypowe usprawiedliwianie skasowania niewygodnych wypowiedzi na które brak argumentów.
Argumenty były ale nie odnosiłeś się do nich

CytatGdybym obrażał jakiegoś użytkownika forum, to z pewnością już by mnie wyrzucono.
Możesz sobie oceniać, czy nie obrażam innych użytkowników forum dlatego, że nie chcę być wyrzucony, czy też dlatego, że tak zostałem wychowany.

moge i oceniam i ba nawet decyduję. Nazwałes kilku uzytkowników forum kłamcami nie przedstawiając na to dowodów. To wystarczy by ktoś został obrażony

CytatSą ludzie którym zależy na podtrzymywaniu mitu o bezpieczeństwie E.J., ale jeśli one się denerwują faktami, to nie muszą ich czytać. Nie ma w regulaminie zapisu, że informowanie o niebezpieczeństwie elektrowni jądrowych jest zagrożone moderacją.

Nie nie ma takiego paragrafu faktycznie. Natomiast jest netykieta która mówi też o offtopach, spamowaniu itp itd.

CytatByłoby tchórzostwem, gdyby ta osoba mnie nie pozwała przed sąd skoro się poczuła urażona i uważa, że ma ku temu argumenty.
Jeśli nie wyskrobie tych 300 zł na pozew, to chętnie pomogę finansowo, bo wówczas będę mógł tutaj zamieścić skany z akt sprawy.

Decyzja, czy pozywać czy nie, nie należy do mnie. natomiast reagowanie na prośbę o moderację tak.

CytatSąd zadecyduje o tym, czy oskarżałem, czy też stosowałem dozwolone prawem cytowanie ogólnodostępnej dokumentacji.
W cytowanej przez ciebie dokumentacji nigdzie nie jest napisane że Błasik był pijany w momencie katastrofy. Stoi jak wół ze w trakcje sekcji wykryto alkohol w jego organizmie ale to wszystko. I faktycznie niech sad sobie decyduje. mi nic do tego. Bo właściwie to głęboko w d mam czy miał 100 promili czy 0. Natomiast posty które przedstawiają czyjąś prywatna opinie jako fakt są trollowaniem i są naruszeniem netykiety i jako takie nadają się do moderacji.

armar

Cytat: Troll81 w 04 Lipiec 2012, 19:23Nazwałes kilku uzytkowników forum kłamcami nie przedstawiając na to dowodów. To wystarczy by ktoś został obrażony
Linki do dowodów zostały skasowane razem z wypowiedzią o kłamstwie.

krzyszp

Zachowały się w bazie danych. Wystarczają do pozwania Ciebie choćby przeze mnie. Jeśli to Cię spotka, mnie będzie kosztowało 300pln, ale Ciebie kilka(naście/dziesiąt) tysięcy, jeśli przegrasz (ze względu na koszt chociażby adwokata i moich dojazdów oraz zwrot straconych dochodów w wyniku tych dojazdów).

Zapewniam Cię, że bez problemu zarówno Ty jak i ja możemy uzyskać dostęp do odpowiednich części bazy zdanych.


Zamilknij, zanim się doprosisz. Mi naprawdę niewiele trzeba, zaś adwokata mam "na stałe" ze względu na praktykę przyjętą w UK.

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

Armar w przyrodzie nic nie ginie :D są logi jest backup tak że spokojnie. A dowodami akurat może być poprzedni wątek smoleński do którego jak widać link istnieje.

Krzyśku nie wygrażaj bo to nieładnie. Jeśli osoba zainteresowana poprosi o dostępy logi backupy itp to będziemy współpracować. Osobiście jednak wolę takie sprawy załatwiać polubownie niż na sali sądowej. Znając polskie realia sprawa będzie się ciągnąć niczym moda na sukces a nikomu zdrowo myślącemu nie chce się o takie pierdy ciągać latami po sadach. Niestety świat jest pełen ludzi naprawdę upartych którzy za pierdoły pozywają do sądu i naprawdę im się nudzi.

Ja jednakowoż mam życie osobiste i sensowną pracę. Nie zamierzam więc marnować mojego czasu na jeżdżenie po sądach choćby i w charakterze świadka.