Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Stat4u

Zaczęty przez krzyszp, 01 Listopad 2005, 09:16

krzyszp

Witam

Zajrzałem dzisiaj z ciekawości w statystyki Stat4u, których banner jest zamieszczony na stronce... I się zdziwiłem:

31-10-2005, 23:58:31   ho202.internetdsl.tpnet.pl, Opera, Windows 2000 (NT 5.0)
2.   31-10-2005, 12:07:19   193.29.207.164, Firefox, Windows XP (NT 5.1) - - - - -  itd.

To ciekawe, wchodzę codziennie na stronkę (z wyjątkiem weekendów), a mój  IP pojawił się dopiero 14 października.

Czas chyba zmienić usługę...

Natomiast zaciekawiło mnie bardzo, że ktoś ogląda nas za pomocą Amigi - czyżby ktoś liczył projekt na tym komputerze?
Pierwszy raz się z tym spotkałem - może trochę informacji o konfiguracji i instalacji? ;-)

Pozdrawiam :)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Mchl

Ten banerek jest tam "z przyzwyczajenia". STAT4U nie chce poprawnie działać ze skryptem strony (a przynajmniej ja nie potrafie go do tego zmusić)
Na co dzień korzystam ze statystyk jakie udostępnia firma hostingowa. Dużo bardziej szczegółowe (aż trzy różne skrypty), chociaż trochę trudniejsze w przyswojeniu. No i niestety nie mogę ich upublicznić...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Mchl

Amigowcy, załóżcie sobie osobny temat. ;-)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

matti_tm

Zgodnie z rozkazem - założyłem :)
Bo góry mogą ustąpić
i pagórki się zachwiać,
ale miłość moja nie odstąpi od ciebie
i nie zachwieje się moje przymierze pokoju,
mówi Pan, który ma litość nad tobą. (Iz 54,10)

Sprawdź:
www.koinoniagb.pl/
www.bialystok.koinoniagb.pl