Forum GRA Kto ostatni napisze tu posta wygra ! (1.edycja)

Zaczęty przez leszcz, 17 Grudzień 2006, 20:37

kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

AL

O widzę, że się wieczorem ekipa zebrała :lol:

kempler

To co miałem zrobić - zrobiłem, więc można posiedzieć. Tylko ten komp już mnie wykańcza i rybka mi zdechła  :roll:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

AL


kempler

Cytat: "AL"Niech spoczywa w pokoju [-o<

Heheh. Nic w naturze nie ginie, glonojad się nią szybko zajął. Barbarzyńca jeden  :wink:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

AL

Cytat: "kempler"Heheh. Nic w naturze nie ginie, glonojad się nią szybko zajął. Barbarzyńca jeden  :wink:

Ha a ja się zawsze zastanawiałem gdzie się podziały truchła moich zdechłych rybek - teraz już wiem :wink:

PS. Jak duży masz zbiorniczek?

kempler

Cytat: "AL"
PS. Jak duży masz zbiorniczek?

Malutki 20L (warunki akademickie nie pozwalają). Kiedyś miałem duży na oko 150 L. Ale niestety ja wyjechałem do akademika i marniał w domu aż go zlikwidowaliśmy. Ale wtedy jeszcze tak bardzo się tym nie interesowałem. Teraz wiem co robiłem źle i czemu marniał :wink: Gdybym wiedział to co teraz to przy częstości odwiedzin raz na 2 tygodnie utrzymałbym go (tak mi się wydaje).

Im mniejszy tym wbrew pozorom trudniej go utrzymać

Ale jeszcze kiedyś kupie sobie duże akwa i je pięknie urządzę. Takie małe marzenie :D

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

AL

Ja z braku czasu zlikwidowałem swoje. Z przymusu opiekuje się tylko 40L akwarium kuzyna - który na stałe mieszka w Dortmundzie i odwiedza swoje rybki tylko 3 czasem 4 razy w roku, Za to jego ojciec - a mój chrzestny ma fajne - 320L.

kempler

Moja 20 już wiele przeszła :wink: A bojownik jest chyba nieśmiertelny :wink:

Na taką 320 to już trzeba mieć sporo kasy. Idą w drugą stronę mini akwa 2,35 litra !!!:


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

AL

Fajniutkie - ale chyba tylko na neonki albo jakiś jeden niewielki okaz.

kempler

Cytat: "AL"Fajniutkie - ale chyba tylko na neonki albo jakiś jeden niewielki okaz.
Tak, tak. W większości to tylko roślinki. Żal trzymać rybki w czymś tak małym.
Tutaj jest więcej przykładów jeśli chcesz pooglądać: http://www.akwarium.org/galerie.php?ID_GALERIA=22

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

AL


Pigu

dobranoc panowie - ide karmic glonojady - kurcze 5 sztuk :)

AL


kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

AL


Tomislaw

Cytat: "kempler"Tak, tak. W większości to tylko roślinki. Żal trzymać rybki w czymś tak małym.
Tutaj jest więcej przykładów jeśli chcesz pooglądać: http://www.akwarium.org/galerie.php?ID_GALERIA=22

To jakaś paranoja żeby dla zabawy trzymać rybki w 0,5 litrowej "rurce"

Coraz popularniejsze stają sie domowe oceanaria fotki Przyznam, że bardzo mi się podobają i pewnie kiedyś jeszcze zrobię sobie jakiś zbiorniczek 150~180l



KrzychuP

dzień dobry albo guten tag, jak mówią o tej porze nasi zachodni sąsiedzi

ciapa ze mnie, bo zapomniałem rano zaznaczyć tutaj swoją obecność  :lol:

AL


Pigu


KrzychuP


Pigu


Tomislaw




Pigu


AL


KrzychuP

uważaj na betonowe bariery

AL, Ty mały Hydrogenowy cwaniaku ;) gratki za UOTD

kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Pigu



Pigu



Pigu


RAD-Poland

---------- 02:51 27.06.2007 ----------

ani "niii" ani "taa"  wygrywam ja :wink:
dziś LHC wyeksportowało staty ... ciekawe kiedy znajdą się na BOINCstats

---------- 03:28 ----------

i już są  :D

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

AL


Pigu


AL

Cytat: "KrzychuP"AL, Ty mały Hydrogenowy cwaniaku ;) gratki za UOTD

Dziękuje, dziękuje. Ostatnio wpadło mi kilka UOTD w nowych projektach i zrobiło się tego chyba z 32. Chyba będę musiał wyżucić tą tabelkę z opisu - bo robi się za duża.

Pigu


AL

Cytat: "Pigu"jeszcze nie śpię  :twisted:
Przecież wcześnie jeszcze :wink:

Pigu


AL