Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Forum GRA Kto ostatni napisze tu posta wygra ! (1.edycja)

Zaczęty przez leszcz, 17 Grudzień 2006, 20:37

Pigu

---------- 16:51 01.10.2007 ----------

hehe jak skończy się tuczenie będzie zacny obiadek :mrgreen:

---------- 16:51 ----------

aaa hasełka na uczelni są ok, już jest nawet pierwszy pending z tej stadlinki

emik



Pigu


emik



Pigu

jeszcze trwa wieczorek - nocka jest wtedy gdy śpię

AL


jaskij

Czyżby nocka była moja?
Właśnie wróciłem z koncertu... BlitzKrieg tour.... Grał Vader, ale najlepszym zespołem był Rotting Chris...
Ale i tak nic nie przebije koncertu Behemota te kilka tygodni temu (nawet biorąc pod uwagę fakt, że koncertu nie pamiętam ;PP).

AL


jaskij

---------- 23:28 01.10.2007 ----------

Ehh... odpusczę Ci, jestem ledwo żyw po koncercie.
Branoc.

P.S.
Takie pytanie: czy MS Visual C++ (lub coś w tym stylu) jest gdzieś dostępny legalnie i za darmo?

---------- 23:29 ----------

Qrde :/ jakim cudem bot dostał się na nasze forum??

AL


jaskij

Dień dobry....
Ranek po koncercie... uhh... o dziwo nadal żyję...

Pigu


AL


Pigu


AL

Ale mi się rodzyneczek trafił (Top Gear S01-09 [Lek-PL+Eng] - tylko 17,5GB)  :D

emik



AL


jaskij

Całkiem przyzwoita prędkość :) Wychodzi całość w 5-7 dni. Szybko. Kiedyś na eMulu (wiem, że to żadne porównanie) ściągałem pliki po 1,5 GB przez tydzień ;PP

Pigu

zsysacze :P mi najszybciej się ściąga od kumpli płytki - kilka min i 4,5GB jest :mrgreen:

emik

ja wolę wykupić konto premium na rapidshare ( 27 zeta miesięcznie) i dziennie średnio 2-3 GB   :D


Pigu


AL

Kiedyś pobierałem mega pakę odcinków "Sondy" ( tak chyba z 25-27GB - nie pamiętam dokładnie ) z otwartego trackera (bodajrze znalazłem tego torka na TNP) - trwało to ponad m-c, a prędkość w porywach do 25 kB/s. Teraz po 7,5h mam pobrane 1,09GB (wysłane w tym samym czasie 610mb) przy średniej prędkości 41,5 kB/s. Byłoby jeszcze szybciej - ale z tego co wiem to uploader ma up tylko (a może jak na moje warunki aż) 70 kB/s. Także myślę, że zajmie mi to jakieś 4 do max 6 dni.

bartsob5

Cytat: "Pigu"zsysacze :P mi najszybciej się ściąga od kumpli płytki - kilka min i 4,5GB jest :mrgreen:

bylo kiedys takie zadanie zartobliwe... w stylu odleglosc 10 km, do przetransferowania 45GB... co bedzie szybciej? lacze 100mbit/s czy pies z ladunkiem 10plyt dvd(5-7km/h)?

Pigu

---------- 22:28 02.10.2007 ----------

wiem co wygodniej  :twisted: ja ściągam na uczelni po admińsku (mam specjalne uprawnienia hehe) wachlując paletą 40stu ip, więc rapid mi niestraszny, następnie wrzucam to na kompa brata co stoi na innym instytucie i z niego dopiero zasysam w domciu

---------- 22:29 ----------

ha - rac w sygnaturce ponad 2k

AL

Cytat: "bartsob5"
Cytat: "Pigu"zsysacze :P mi najszybciej się ściąga od kumpli płytki - kilka min i 4,5GB jest :mrgreen:

bylo kiedys takie zadanie zartobliwe... w stylu odleglosc 10 km, do przetransferowania 45GB... co bedzie szybciej? lacze 100mbit/s czy pies z ladunkiem 10plyt dvd(5-7km/h)?

Ooo jakiś belfer z poczuciem humoru je chyba popełnił  :wink:

Pigu


PMG

---------- 00:01 03.10.2007 ----------

Ryli ?

A co do ściagania - z rozrzewnieniem wspominam czasy akademika - ściaganie weanątrz po 5 Megabajtów na sekunde powodowało ze dłużej szukało sie jakiegoś godnego uwagi filmu niż jego ściąganie. A że po moim odejsciu założyli akurat światłowód to teraz już wiecie dlaczego http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=15&n=6394

---------- 00:02 ----------

MS Visual C++ (lub coś w tym stylu) jest gdzieś dostępny legalnie i za darmo

Chyba Visual studio na jakiejś studenckiej wersji jest ( znaczy niekomercyjnie i tylko do nauki). I teraz coś gdzieś przebąknęło ze jakaś edycja wyszła demo legalne.

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

AL

Teraz deszcz dotarł w moje rejony! 10h 45m i 8,9% czyli 1,55GB :)

jaskij


cezar






Pigu

heh - centrala w seti przeprowadziła operację zaokrąglenia po przecinku - teraz podają z dokładnością do pełnych pkt

AL

Cytat: "Pigu"heh - centrala w seti przeprowadziła operację zaokrąglenia po przecinku - teraz podają z dokładnością do pełnych pkt

Czyli raz zyskasz - raz stracisz.

Pigu

oczy zyskają na przeglądaniu statów  :twisted:

AL

23h i 23% (3,51GB) - wysłane 1,88GB - będzie dobrze  8)

Pigu


AL

No mi brakuje jeszcze tylko niecałe 185k - a licząc z projektami nieobsługiwanymi przez BS (ale może to się w przyszłości zmieni) to już tylko 179k.

Pigu

mi braknie raptem 720k hehe ale liczę, że utrzymując tempo na mecie i tak pojawię się pierwszy  :twisted:

AL

Myślę, że pod koniec m-ca jak już na dobre ruszą twoje laby i zapełnią pendingi - to będzie można wywnioskować - bo ja nie przewiduję jakiegoś ekstra przyspieszenia w stosunku do swoich obecnych prędkości.

RAD-Poland

scenariusz może być inny
studenci będą "killować" dziwny proces zajmujący 100% Ich procesora  :wink:
wygrywam  :D

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

AL

Jeśli jest to dobrze zainstalowane - to kto wie.