Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Forum GRA Kto ostatni napisze tu posta wygra ! (1.edycja)

Zaczęty przez leszcz, 17 Grudzień 2006, 20:37

kempler


Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

PMG

Ludzie - powiedzcie mi czy tylko mi jest tak ciężko znaleźć robotę ? Łażę już od kilku miesięcy za programowaniem, byłem na kilku rozmowach, wysłałem kilkadziesiąt CV i nic. Za ofertę pracy z przyuczeniem (czyli ze mnie przeszkolą) w Poznaniu, Gdańsku lub gdzieś pomiędzy mógłbym naprawdę mało zarabiać przez jakiś czas. Znam sie na programowaniu (głównie c++), mam magistra inżyniera informatyki, uprawnienia pedagogiczne, głupi nie jestem, angielski w stopniu komunikatywnym mam. A tu nic. Ok - nie powalam doświadczeniem bo prawdziwej pracy mam 2 miesiące w firmie komputerowej programistycznej. Ale ja chce pracować dla jakiejś firmy. A tu kicha. Słyszę o ludziach którzy przychodzą do firmy i mówią "ja w sumie nic nie umiem ale chce sie nauczyć" a firma ich bierze. A ze mną kicha. Wkurza mnie już to. A do roboty fizycznej jednak nie chciałbym iść bo wiem jak szybko wiadomości informatyczne sie degradują albo sie o nich zapomina.

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

kempler

No cóż, w moim przypadku poszło bardzo szybko. Ale z kolei moja dziewczyna szuka pracy już kilka miesięcy i była na jednej rozmowie. Wykształcenie ma (mgr inż) i nic. Naprawdę to chyba zależy od szczęścia. Niby praca jest a nie przyjmują. Najlepiej mieć studia skończone, 23 lata i 5 lat doświadczenia  :?

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

cezar

Cytat: "kempler"Pozdrawiam i wygrywam z Wrześni :)

 :!: Ja wczoraj cały dzień we Wrześni spędziłem. Jutro Inowrocław.





Pigu

Cytat: "AL"Jeszcze nie! Chcę się jeszcze dzisiaj dobrze prowadzić.
to może teraz?

AL

Cytat: "Pigu"
Cytat: "AL"Jeszcze nie! Chcę się jeszcze dzisiaj dobrze prowadzić.
to może teraz?

Było (nie jedno) mineło...

Pigu

nom minęło, ale wrócę do tematu jutro wieczorkiem

AL


emik



jaskij


Pigu


marcin20_21

Wolę zupkę chińską, niż dżem... takie smaki :lol:
url=http://www.puzzlepirates.com/register/welcome.wm?from=r490404][/url]

AL

Ja robiłem ostatnio porządki w jednej szafce i znalazłem kilka takich made in 2002 :lol:

PMG

Ja jadłem ostatnio kiepskie ciasteczka czekoladowe. Wypiliśmy wcześniej trochę to nawet weszły. Później sprawdzam datę - 1997. :>

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

AL

Kolejny 5tysięcznik zdobyty! - Teraz atakuje Lattica.

Pigu

Cytat: "AL"Ja robiłem ostatnio porządki w jednej szafce i znalazłem kilka takich made in 2002 :lol:

nie wyrzucaj - pewnie dobre jeszcze :mrgreen:

AL

Cytat: "Pigu"
Cytat: "AL"Ja robiłem ostatnio porządki w jednej szafce i znalazłem kilka takich made in 2002 :lol:

nie wyrzucaj - pewnie dobre jeszcze :mrgreen:

Wszak to sama chemia :lol:

Pigu


kempler

Cytat: "cezar"
 :!: Ja wczoraj cały dzień we Wrześni spędziłem. Jutro Inowrocław.
No patrz jaki ten świat mały :) tylko że ja w pracy od 8 do 8  :? dziś ostatni dzień i wyjazd....

EDI: esz... tak walczyłem o 1 miejsce...długo je utrzymałem...potem je straciłem ale dalej walczyłem i goniłem AL'a a teraz jeszcze TJM mnie wyprzedził w DepSpid. Ale ja się tak łatwo nie poddam  :wink:

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

AL

Co sądzicie o zestawach kombo? (Mam tu na myśli dvd i odtwarzacz video w jednym).

Bober

A z twardym dyskiem? Jak tak, to video jest do niczego niepotrzebne.
Chyba, że ktoś ma bogatą videotekę, z której zamierza w przyszłości korzystać.

Pigu

---------- 22:29 10.10.2007 ----------

:)

---------- 22:32 ----------

aa właśnie - co to jest ten deep spid, czym się zajmuje i dlaczego mamy tak żenującą średnią?  8O

AL

Generalnie chyba bez hdd - bo górna kwota zakupu to 500zł. Video niestety musi być :cry:  (wymóg odgórny).

RAD-Poland

Cytat: "AL"Kolejny 5tysięcznik zdobyty! - Teraz atakuje Lattica.
dzięki za cynk  :wink:
właśnie straciłem I lokatę w drużynie  :wink:
ale jeszcze powalczę, narazie cała moc w SIMAP i jeśli coś złapię RALPH, PIrates i Chess

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

PMG

Co robi Deep Spid to nawet chyba ich konstruktorzy nie wiedzą :)

A średnią mamy nedzną bo mają przerwę w dostawach próbek i te które były to sie skończyłyu  - wiec trzeba czekać aż serwer ichni wstanie i wtedy liczyć.

Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

AL

Spoko ja tam tylko do 5k dojade. Ralpha mam kilka sztuk (po 2h każda) w simapie i chesie 5k już dawno zdobyte, a piratów też pojedyńczych tylko dostaję.

A do śmiechu macie próbkę arabskiego techno ;-)

Depspid ma m-czną przerwę.

Pigu

co do deep spid czytałem że to nie obciąża praoca i działa "dodatkowo" - są inne tego typu projekty?

AL

Cytat: "Pigu"co do deep spid czytałem że to nie obciąża praoca i działa "dodatkowo" - są inne tego typu projekty?
No nie do końca - bo w ostatniej fazie przeliczania każdego WU na kilkadzieśiąt sekund (do kilku minut) obciąża procek w 100%. Przy czmym niektóre WU potrafią się "przeliczać" - kilka dni - więc ta chwilka na sam koniec to mały pikuś. Innych podobnych w tej chwili nie ma - ale gdzieś słyszałem o jakichś planach stworzenia czegoś podobnego - tyle, ze nie pamiętam już gdzie to było (może na Belgian beer?...nie pamiętam teraz naprawdę).

RAD-Poland

Witam i przez chwilę wygrywam
podobnie jak nasza drużyna w RALPH'ie - chyba dzisiaj stracimy pierwszą pozycję :evil:

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

Pigu

ojoj :( ralph daje sporadycznie wu, czy w trybie ciągłym?

RAD-Poland

można powiedzieć sporadycznie (po fali wu bywa, że jest cisza ok tygodnia)
ostatnio wysłali stosunkowo dużo próbek (ze trzy fale po 2 tysiące wu)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

AL

Dziś doorzucę parę punktów - bo udało mi się przychodować z 10 WU - które dzisiaj powinny się doczekać na swoją kolej.

Pigu

wesprę troszkę w tym projekcie - skoro tylko od czasu do czasu wysyłają, to set za dużo nie straci :)

jak najlepiej ustawić preferencje ralphowi by łapał?

AL

Stosunkowo wysoko. Możesz dać nawet taksamo jak setowi (1000) - mało daje WU - więc jak już da - to będziesz miał większą pewność, że się załapiesz.

Pigu

miałem na myśli czas łączenia - częsty, czy baardzo rzadki

AL

Cytat: "Pigu"miałem na myśli czas łączenia - częsty, czy baardzo rzadki

Tego chyba nie da się rozdzielić na projekty - żeby każdy miał inne ustawienia. Po zmianie w profilu na stronie Ralpha i aktualizacji na Twoim komputerze - Set przyjmie takie same kryteria jakie ustawiłeś Ralphowi - więc może lepiej nic nie zmieniaj (mógłby potem na tym ucierpieć Twój bufor w Secie - a tego nie chcemy). Natomaist na dzień dobry powinno się mieć bardzo częste łączenie - tak aby co chwilę sprawdzał - czy są WU - a jak by już jakąś złapał - szybka zmiana ustawień i maksymalne wydłużenie, tak aby złapał jak najwięcej WU. W Twoim wypadku masz ze względu na Twój bufor w Secie ustawione łączenie raczej chyba na kilka dni - i tego bym nie zmieniał. Często jesteś na forum - więc jak dają nowe WU w Ralphie - to z regóły ktoś o tym informuje - i wtedy sobie byś poprostu ręcznie zaktualizował Ralpha.

Pigu

---------- 18:15 11.10.2007 ----------

Cytat: "AL"(mógłby potem na tym ucierpieć Twój bufor w Secie - a tego nie chcemy)

ahhrrr wzruszyłem się :mrgreen: tak też uczynię

---------- 22:47 ----------

kurcze - już się kończą pierwsze 2 wu z ralpha, a ja nie mogę dołączyć do B@P buuu

---------- 22:47 ----------

przechodzą może pkt razem z userem jak w climate?

AL

Niestety nie! Ale przynajmniej zabierasz WU naszym największym konkurentom (BOINCSynergy) - więc zawsze coś.

RAD-Poland

a zwłaszcza Ralfi 'emu z BS
EDIT: który znowu złapał kilkadziesiąt wu ok 22:00  :('

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

AL

No to chyba nas zdetronizuje. Jedyna nadzieja, że dojdzie sam do jakiejś okrągłej sumki i odpuści.