Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

Kara więzienia za kosmiczny szum?

Zaczęty przez Troll81, 12 Lipiec 2012, 10:57

Troll81

http://falkvinge.net/2012/07/12/in-the-uk-you-will-go-to-jail-not-just-for-encryption-but-for-astronomical-noise-too/

serio włos sie na głowie stroszy od tego......

phobos

Wielka brytania jak widać wybija się przed szereg i zmierza w stronę scenariusza roku 1984go nieco szybciej niż reszta krajów. Mam nadzieję, że kiedyś wybuchnie im to w twarz.

Troll81

Ja powiedział mój kolega -
Cytatspora część rządzących w UK przeczytała "1984" Orwella, ale nie pojęła, że to fikcja ostrzegająca przed totalitarnymi zapędami władzy oraz potraktowała książkę jako poradnik skutecznego rządzenia.

phobos

U nas może jeszcze nie jest aż tak tragicznie, ale też robi się coraz gorzej. Wkrótce prawdopodobnie pożegnamy się z anonimowymi kartami SIM prepaid bo za trudno się inwigiluje i już to komuś przeszkadza. Wymówki oczywiście te same, zorganizowana przestępczość i terroryzm. 

Troll81

Zorganizowana przestępczość i terroryzm zakupi karty prepaid w czechach, na ukrainie, w niemczech....

phobos

Uważaj, bo jeszcze przez takie rady też pójdziesz siedzieć za wspieranie zorganizowanej przestępczości  :D

krzyszp

Cytat: phobos w 12 Lipiec 2012, 15:05Wymówki oczywiście te same, zorganizowana przestępczość i terroryzm.
Zapomniałeś o pedofilii...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

nieeeee no wiadomo ze pedofile to jeszcze większa plaga niż terroryści i mafia razem wzięte....