StrataKazika - ciekawa strona

Zaczęty przez Bezprym, 30 Sierpień 2012, 13:21

Bezprym

Za każdym razem, kiedy kopiujesz płytę swojego ulubionego artysty, pozbawiasz go części należnego mu dochodu. Wielkość tej straty można łatwo określić, mnożąc liczbę wykonanych kopii przez cenę detaliczną płyty. Nasz sprytny plan polega na automatycznym robieniu kolejnych kopii albumu ,,Hurra". Kiedy kończy nam się miejsce na dysku, po prostu usuwamy stare kopie, by zrobić miejsce na następne.

Uznaliśmy, że to najprostszy sposób, żeby kogoś ograbić na dużą kasę. Wystarczy, że będziemy w kółko kopiować muzykę (w tym przypadku płytę ,,Hurra" Kultu – 27,99 zł za sztukę w sklepie SP Records), a strata Kazika szybko osiągnie takie rozmiary, że po podziale łupu wszyscy zostaniemy bogaczami. Nie wiemy, niestety, co się stanie ze światem w chwili, kiedy Strata Kazika przekroczy PKB Ziemi.

Na wypadek, gdyby ktoś pytał: wykonanych przez nas kopii nie udostępniamy w internecie, bo za bardzo boimy się wizyty policji. Jesteśmy pazerni, ale nie odważni.

http://stratakazika.pl/

Troll81


Krzysiak



>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Troll81

mi tez nie... ale na szczęście jest google cache

Strata Kazika

wynosi obecnie: 88 193 136,15 PLN (3 205 959 kopii)
Dołóż się do straty!

Wykonaj kopię płyty, którą akurat masz pod ręką i dolicz ją do strat artystów – a na koniec podziel się tą wiadomością ze znajomymi.


goofyx

Cytat: Krzysiak_PL_GDA w 30 Sierpień 2012, 21:47
Mi strona nie działa
strona została chyba zamknięta dzisiaj.
jeszcze ok.2 rano byłem na niej i działała prawidłowo.


Bezprym

Gdy wstawiałem linka jeszcze działała :)
ale oznaki zdychania było już widać, bo ładowała się monstrualnie dłuuugo...

krzyszp

Już działa :)
Na tę chwilę strata Kazika to... 88 497 892,98 PLN  :whistle:

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

stiven

Skopiowałem KELTHUZZAR - Zew Triumfującej Potęgi. Od siebie do siebie ma się rozumieć XD


d_worms

Strata idzie w gore  :p_arr:

Pigu

358 162 658,43 PLN  XD tyle czasu minęło od ostatnich postów, a strata rośnie...