Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

PDH

Zaczęty przez PDH, 25 Grudzień 2012, 13:06

PDH

PDH
 :ahoy:

Mam na imię Przemek. Na forum od stycznia 2011, ale wtedy jakoś nie pałałem entuzjazmem do BOINC...więc temat szybko został zapomniany przeze mnie i dopiero teraz -po prawie dwóch latach- wracam na forum i do liczenia.
Ale po kolei...
Moja cała zabawa z DC, zaczęła się w 2008r. z Folding@Home. Projekt ten nadal aktywnie wspieram licząc dla temu "276" POLAND. Na przełomie 2010/11 brałem udział w kilku wyścigach BOINC (WCG, Rosetta i GPUGRID) i to był mój pierwszy kontakt z tą platformą. Ostatnio B@P zwrócił na mnie uwagę poprzez projekt Radioactive(artykuł w internecie). I tak postanowiłem ponownie uruchomić klienta BOINC.
Zainteresowany jestem projektami z dziedzin: medycyna i astronomia. Obecnie testuję po kolei rożne projekty, żeby sprawdzić "jak to się liczy" :)

Komp do liczenia:
CPU: 2xE5-2660
GPU:GTX660Ti

Dziennik osiągnięć:

Sobota, 2 marca 2013 - 10 000 000 punktów ogółem

Piątek, 5 kwietnia 2013 - 25 000 000 punktów ogółem

Sobota, 13 kwietnia 2013 - jestem w "setce" zespołu

Sobota, 20 kwietnia 2013 - 25 000 000 w projekcie GPUGrid

Wtorek, 14 maj 2013 - 50 000 000 punktów na koncie

Niedziela, 7 lipca 2013 - 50 000 000 w GPUGrid

Środa, 28 śierpnia 2013 - 100M na konicie

Sobota, 23 listopada 2013 - 100M GPUGRID

Niedziela,  19 stycznia 2014 - 200M ogółem

Wtorek, 29 lipca 2014 - 200M GPUGRID

Czwartek, 22 maja 2014 - 300M total
.
.



mimeq

 :ahoy:

Tak sie zastanawialem kto tak daje czadu w theSkyNet POGS - the PS1 Optical Galaxy Survey  :parrrty:


stiven


pawg




sknd


mordi

witaj :) :parrrty:
Guard well the secret of steel...


aborek


gszpetkowski

Witaj na łajbie :)  :ahoy:

Teech


_Aleksander_

Każda kolejna karta Nvidia w naszych barwach cieszy!  :ahoy:

PDH

Niedługo przybędzie kolejna grafa, lub nawet dwie. Teraz przy liczeniu WCG HCC "tnie" i nie da się normalnie pracować. Zostawie GTS'a na pulpit a liczeniem zajmie się następca.
Wstępnie zastanawiałem się nad 660ti. Będzie liczyła WCG, GPUGrid i Einsteina.

PoznanskaPyra

 :ahoy:

GTX660 wymiatała w poem. GPU Grid też fajnie liczyła do upgrade-u nowych sterowników  :wth: Teraz używam jej do Einsteina i planuje przekroczyć nią granice 1kk
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

EDU Enthusiast

Niezly sprzet :)

az ciezko wiezyc ze takie zle rzeczy slysze o polsce, a tutaj prosze.

Witam :parrrty:

Troll81

Witamy na naszej wesołej łajbie. Może dołączysz do rankingu województw?

PDH

Ranking województw ciekawie brzmi, idę w to. Trzeba południe kraju wspomóc. Odpalę projekty na grafie to RAC trochę wzrośnie.

Cyfron

ile taka płyta główna z procami i ramem orientacyjnie kosztuje?

mimeq

Niezle fotki niezlego sprzetu  ;) - szkoda ze poza granicami pienieznymi zwyklego "Kowalskiego"  :P


PDH

Racja, trochę czasu i pieniędzy sprzęt kosztował. Większość zapewne powie że to strata kasy, można złożyć za podobne pieniądze dobre 3 zestawy i lepiej będą punktowały- i zgodzę się z nimi. Poza tym za rok czy dwa hardware się zestarzeje, co jest nieuniknione i normalne - więc kasa poszła w błoto, ktoś powie...
Kompy to moja pasja, zamiłowanie, a taki sprzęt daje dużo frajdy i kosmiczną radość 8)
Płyta ~2100PLN, RAM 8x4GB ~600PLN a procesory wykosztowały mnie 4000zł(para). Dużo, ale kto mówił, że hobby mało kosztuje...cheers :parrrty:

AL


Troll81

hobby się nie wycenia, hobby po prostu kosztuje :D

PDH

Dołożyłem wczoraj 2 grafy GTX660Ti do zestawu, wiec mocy przybywa i trochę w GPUGrid podskoczymy. Ale 4xGPU w jednym kompie to trochę za ciasno (czyt. ciepło) w lecie więc jedną wrzuciłem do słabszego kompa zamieniając starego GTSa.

mordi

 :p_arr: okręt się rozbudowuje widzę :)
Guard well the secret of steel...


Troll81

rośniesz powoli w czołg :D