Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Program ograniczający fps`y

Zaczęty przez Krzysiak, 26 Grudzień 2012, 12:35

Krzysiak

Witam
Czy jest jakiś program ograniczający ilość fps np do 30 ?

Włączenie synchronizacji pionowej ogranicza tylko do 60 fps
Pozdrawiam


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

EDU Enthusiast

zalezy w czym, w wiekszosci gier mozna dodac w skrocie limit

+set maxfps 30

jeszcze jest program riva tunner jak sie nie myle tam jest opcja frame rate limiter tez nie jestem juz pewny czy mozna tam specyfikowac - podobna chyba opcja tez w msi afterburner w OSD.

inny soft inne pomysly:
- soft EVGA Precision
- refresh rate (odswiezanie monitora ustaw ile Hz tyle klatek powinnien gpu robic nie jestem 100% pewny jednak)

Krzysiak

Problem rozwiązałem za pomocą Bandicam


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Kret_polny

Czyżby problem z misją w GTA IV? ;)

Krzysiak

Nie szeleszczące cewki  >:(


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Krzysiak

A może ma ktoś jakiś pomysł co zrobić z szeleszczącymi cewkami których nie było słychać przed zwodowaniem  :wth:


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Troll81

smarknąć klejem termoutwardzalnym

Krzysiak

Tylko które to  :) bo wszystkie zabudowane
[smg id=9793 type=full align=center caption="Gigabyte Radeon HD 7970 OC 3GB GDDR5 (GV R797OC 3GD) PCB"]


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

Troll81

jak zabudowane to ci nie odpowiem....