Aktualności:

Nowy polski projekt BOINC - Universe@Home

Menu główne

dla uzytkownikow neostrady

Zaczęty przez Nietoperek, 01 Luty 2007, 13:01

Nietoperek

neo bez limitow - czyzby niemozliwe stalo sie mozliwym ?

kempler

Osobiście nie mam neostrady ale mam nadzieje że to prawda. Znając TP mogą być jakieś kruczki..

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

kret

hm..no ja miałem, ale całe szczęście pozbyłem się :) a co do zniesienia limitów? hm..ja to nie wiem, prawda to pewnie jest, ale raczej nie wynikająca z troski o klienta a o własną dupe i wizerunek ;) przecież znów sądzą TPse o techniki monopolistyczne, więc się stara jakoś przekonać do siebie..no przynajmniej ja tak to widzę :)

ka_ga

jakoś ciężko mi w to uwierzyć, ostatnio zapowiadali że wszyscy "starzy" użytkownicy będą mieli zwiększoną prędkość, później wycofywali się z tego, a dziś znów o tym wspominają. dopóki nie dostanę pisma że limit jest zniesiony w nic nie uwierzę!

AL

Jeśli o mnie chodzi - to tepsa się spóźniła. Mam ją od sierpnia 2006 i będę się z nią męczył jeszcze tylko do 15 tego m-ca. Te limity to porażka jakaś po prostu mam 512 i 15GB limitu. Zregóły udaje mi się pobrać około25-30GB zanim zdążą mi limit włączyć - co następuje z reguły w przedziale 10-15 każdego m-ca. Czyli wychodzi na to, że neta mam tylko przez pół m-ca w m-cu - porażka. Wybrałem konkurencję http://netia.novem.pl/ - wybrałem opcję 1MB. Najważniejszy powód - brak limitów!

gaciu

Limity spowodowane sa brakiem odpowiedniej infrastruktury. Wiadomo, ze spora czesc osob przy braku limitu odpalilaby p2p itp. Zatem limit pozwala TP-sie utrzymywac ogromna liczbe klientow przy niezbyt duzych nakladach. Mimo wszystko pieniadze jakie TP wklada w sprzet sa olbrzymie, ale jak widac niewystarczajace.
Osobiscie miezkam w Irlandii i net kupuje od telewizji kablowej (6Mbit). Oczywiscie z limitem 40GB.  Podobnie jak w Polsce brak tu infrastruktury. Minie jeszcze pare lat zanim sie to zmieni. Daleko jeszcze nam do Szwecji gdzie za 120 dolarow mozna miec lacze 20Mbit/20Mbit, bez limitow.

Mchl


W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

cezar

Znając TPSA nie od razu to bedzie. Pod nr infolinii podają że w lutym jeszcze limit obowiązuje. Choć może kiepski przepływ informacji w takim molochu





Tomislaw

z tego co napisane pod linkiem z 1 posta to do 15.III. będą próbowali to wprowadzić.
(ja niestety jestem jeszcze ciągle skazany na neostradę  :cry:  - starych radiówek nie biorę pod uwagę)