Wysypała się wtyczka Adobe Flash Player same problemy

Zaczęty przez Krzysiak, 05 Luty 2013, 08:38

Krzysiak

Wczoraj wysypała się wtyczka Adobe Flash Player i
teraz nie działa ani w Chromie ani w Firefox`ie
Po ponownej instalacji wtyczki przeglądarki przestały się łączyć z netem  :fright:

System XP słyszał ktoś o czymś podobnym  :wth:
Bo na razie jedyne rozwiązanie jakie przychodzi mi do głowy to system na nowo  :sick:


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

mordi

jeśli to jest to o czym myślę, to nie ma co się stresować formatem :) też tak miałem ;) w chromie:

1. otwierasz nową zakładkę i wpisujesz chrome://plugins
2. sprawdzasz, czy wtyczka Adobe Flash Player jest tylko jedna, czy jest ich więcej (chrome ma wbudowaną tą wtyczkę i często się wysypuje niestety)
3. jeśli wtyczka jest tylko jedna, to znaczy, że wysypała się na dobre i trzeba ją wyłączyć oraz zainstalować wtyczkę pobraną z tąd, jeśli masz dwie, to musisz wyłączyć starszą wersję (zerknij na załączonego screena)

Finalnie i tak polecam zainstalować tą wersję, którą podałem w linku :) poza tym problem z wtyczką flasha jest nagminny i jak tylko zobaczysz, że coś jest nie tak od razu sprawdzaj, czy nie są włączone dwie na raz ;)

Guard well the secret of steel...


sknd

albo spróbuj usunąć kompletnie chroma i firefoxa z wszystkimi pozostałościami, konfigami itp., to samo z flashem i od nowa.