Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Hello Kitty dziełem diabła

Zaczęty przez Troll81, 08 Marzec 2013, 11:24

Troll81

http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/1,34962,13524146,Ksiadz_do_rodzicow___Karcenia_chlopcu_nie_zaluj__Uderzysz_.html#BoxSlotII3img

LOL :D że tez koleś który fachowo zajmuje się okultyzmem pierdzieli takie głupoty......

Bezprym

Natankowi rośnie konkurencja :)

cp

Cytat: Troll81 w 08 Marzec 2013, 11:24
LOL :D że tez koleś który fachowo zajmuje się okultyzmem pierdzieli takie głupoty......
Nie jesteś fachowcem, to nie wiesz, jakie ZUO drzemie w tym mięciutkim pomiocie szatana z kokardką. Diabeł kusi na różne sposoby  XD

PoznanskaPyra

Diablo 3 satanistyczne hahahahhahhaah.  XD Co Ci ludzie mają zamiast mózgu... Dobrze że ksiądz w DOTA2 nie grał.  %)
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

sknd

właśnie zobaczyłem, że na mojej CZARNEJ klawiaturze są trzy cyfry 6.... przypadek?  XD

Kret_polny

Cytat"Jakie są korzenie kotka, którego zna cały świat? Według hiszpańskich źródeł postać kociaka została stworzona przez zrozpaczonego ojca, którego chora na nowotwór córka umierała. Ojciec, by ratować życie dziecka, zawarł pakt z demonem, ofiarowawszy za ocalenie życia swej córki stworzenie symbolu, który będzie czczony w świecie, oczywiście ku chwale piekieł. Nazwa jest następująca: Hell (piekło) 'o' Kitty (imię córki). Jak widać, kotek nie ma ust! Dlaczego? Dlatego że dziecku łatwo jest je zamknąć i wtłoczyć wszelką treść. Dziecko jest nieświadome" - mówił Wasąg.
XD XD XD