Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Łączmy swoją moc w PNT

Zaczęty przez Kurnikow, 03 Wrzesień 2013, 18:25

Kurnikow

Zapraszam wszystkich do liczenia w PNT!!!

Można liczyć w PNT ku chwale narodu Polskiego. Polska ma już piąte miejsce.

Nie ma na co czekać. Połączmy swoją moc już dzisiaj.


Cyfron

a my zapraszamy wszystkich do liczenia w B@P :)

sknd

czemu polskiego z dużej litery?

Kurnikow

B@P ma znacznie mniej punktów i mniejszy RAC.

PNT to potęga. Jeżeli przejdziecie do PNT to Polska się umocni.

tito

 ;D
Ten temat był wiele razy poruszany.
Weź proszę pod uwagę, czy liczymy w B@P czy w PNT, pkt idą na konto Polski, więc Twoja argumentacja, jest zwykłą agitacją.
Co jest potęgą dziś, jutro może nie istnieć. Wolę liczyć dla B@P.
A teraz  :parrrty:

Edit: właśnie zauważyłem, że autor wątku wstawił zaproszenie również gdzie indziej - normalny brak kultury i nachalność.

andy101fah

Szanowny kolego Kurnikow. A może wolisz pobawić się jako najbardziej wszechstronny liczydłowy i zdobyć piękną sygnaturkę ?
Na forum PNT jest kategoria RANKING WSZECHSTRONNYCH. Jeżeli pojawi się tam Twój nick i zdobędziesz piękną sygnaturkę z wielu projektów
to zauważysz że satysfakcja płynie z wspierania różnych inicjatyw badawczych . Jak wiesz są projekty w których większą punktacją dysponuje PNT i są takie gdzie więcej ma B@P.

Kurnikow

Cytat: tito w 03 Wrzesień 2013, 19:01
Weź proszę pod uwagę, czy liczymy w B@P czy w PNT, pkt idą na konto Polski
Ale jest rozłam na punkty w zespołach. Gdybyście przeszli do PNT to PNT by się umocniło i mogło by zdobywać jezcze wyższe miejsce w rankingach. O to chyba chodzi!!!

CytatJak wiesz są projekty w których większą punktacją dysponuje PNT i są takie gdzie więcej ma B@P.
Chodzi o wszystkie kredyty. We wszystkich kredytach B@P nie ma szans.

PoznanskaPyra

Tak mnie rozbawił ten temat, że aż mi szkoda bana dawać  XD
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

Kurnikow

Za co bana? Ja z szczerego serca zachęcam do zadumy na temat zespołu. Trochę trwogi! Jakbym zaraz kogoś okradł i okłamał.......

_Aleksander_

Twoje wypowiedzi dotychczas świadczą o braku znajomości materii w której domagasz się od innych zadumy.
Jeżeli chodzi o apel - to ok, już zaapelowałeś, zostało zapisane i dziękujemy.

Kurnikow

Nie można ustawać w dążeniu do umacniania PNT. Trzeba pamiętać że PNT to pierwszy polski zespół i potrzebne jest wsparcie. B@P powinno zasilić szeregi PNT.

krzyszp

CytatB@P powinno zasilić szeregi PNT.

XD XD XD XD XD XD


Należę do drużyny BOINC@Poland
Moja wizytówka

Troll81

Kurnikow. Zapoznaj się z tematem Poczytaj skąd się w ogóle wzięło PNT. Przypominam ze czołowi liczący dla PNT to ludzie którzy byli w B@P ale im bycie z nami nie odpowiadało. Wyszli więc i założyli własną drużynę. Nie rozumiem więc dlaczego nas zapraszają do jakiegoś wspierania skoro im nie odpowiadało liczenie z nami. A jak już im przeszło to zawsze mogą wrócić. Przypominam że to Oni wyszli z B@P a nie odwrotnie. Temat wałkowany był po wielokroć i uważam że dalsze poruszanie tematu nie ma sensu.

CytatNie można ustawać w dążeniu do umacniania PNT. Trzeba pamiętać że PNT to pierwszy polski zespół i potrzebne jest wsparcie. B@P powinno zasilić szeregi PNT.
Dlaczego nie można ustawać?
Pamiętamy że są pierwsi ale co to ma do rzeczy?
Dlaczego powinno zasilić?

CytatAle jest rozłam na punkty w zespołach. Gdybyście przeszli do PNT to PNT by się umocniło i mogło by zdobywać jeszcze wyższe miejsce w rankingach. O to chyba chodzi!!!
Może tobie i PNT o to chodzi. A zainteresowało cię o co chodzi nam? Najwyraźniej nie. To może się zainteresuj. Bo na przykład nam nie chodzi o to by PNT zdobywało jeszcze wyższe miejsce w rankingach. Szczerze nam to dynda.

CytatChodzi o wszystkie kredyty. We wszystkich kredytach B@P nie ma szans.
Może i nie ma. Ale co to ma do rzeczy? Czy dla ciebie liczą się tylko kredyty? Jeśli tak to obawiam się że z nami ci nie po drodze a nam z tobą i PNT.

CytatB@P ma znacznie mniej punktów i mniejszy RAC.

PNT to potęga. Jeżeli przejdziecie do PNT to Polska się umocni.

Eeeee a co ma dołączenie do PNT wspólnego z pozycją Polski? Ty w ogóle wiesz jak generowane są statystyki?



Niniejszym proponuję abyś zapoznał się dokładnie z tematem pochodzenia PNT oraz poprzednich propozycji fuzji. Następnie trochę się nad tym zadumał i zrozumiał parę rzeczy. Ile ty w ogóle masz lat?