[Pomysł] B@P jako narodowa drużyna Polski?

Zaczęty przez Bober, 08 Marzec 2007, 11:53

Wstępny sondaż poparcia dla pomysłu

Bardzo mi się podoba
72 (92.3%)
Można pomyśleć
4 (5.1%)
Wszystko mi jedno
1 (1.3%)
Jestem nastawiony sceptycznie
0 (0%)
Nie idę na to
1 (1.3%)

Głosów w sumie: 77

Głosowanie skończone: 08 Marzec 2007, 19:17

solanum

z drugiej strony można byłoby przedstawić wyniki Waszej ankiety, dać jeszcze kilka dobrych argumentów, że tworzenie Drużyny Narodowej jest w naszym wspólnym interesie i wcale nie chodzi o szpiegowską konkurencję, może przeprowadzić wśród nich ankietę... a może znajdą jeszcze lepszy pomysł :D 

Bober

#361
Ale to była ankieta dla naszych członków. Nie widzę przełożenia między naszym poparciem a poparciem użytkowników innych drużyn.

CytatFakt że trzeba się pilnować bo inaczej nas zdejmą. MOżna by też wejść na fora innych drużyn i reklamować nasz team

Lepiej nie. Nie chciałbym, żeby inne drużyny praktykowały to na naszym forum.

kempler

Ja myślę podobnie jak Bober. Wszyscy wiedzą że na forum są ludzie z innych polskich drużyn i nie prowadzą agitacji. Oni nie u nas, my nie u nich. I tak powinno zostać wg. mnie. Po za tym nie ma dużo for innych drużyn...niestety.

Kury Nas pogryzą, Raptory zeżrą....

Troll81

Chodziło mi raczej o formę zaproponowania na forum innych drużyn dyskusji o możliwości połączenia sił :D no bo przecież te drużyny które liczą pod polską banderą i tak dokładają się do walki z czechami :D

Mchl

Takie działania już były o ile dobrze pamiętam.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu


Troll81

Może więc warto powtórzyć inicjatywę??

REPAIRMAN

Mozna i powalczyc, ale chyba tylko ten "pierwszy" moze dac status Narodowej :D ale w sejmie nie przejdzie

Machloj

no to teraz trzeba tylko zdobyć 100tys. podpisów i wystąpić z inicjatywą ustawodawczą o przyznanie naszej drużynie statusu drużyny narodowej... ;)

Mchl

Cytat: Machloj w 19 Kwiecień 2008, 09:36
no to teraz trzeba tylko zdobyć 100tys. podpisów i wystąpić z inicjatywą ustawodawczą o przyznanie naszej drużynie statusu drużyny narodowej... ;)

Pigu zdobędzie...

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

REPAIRMAN

No tylko aby tak nie wyszlo jak z "Pania Beger " ze lista dusz  bedzie ;)

Mchl

Każda będzie miała inne IP. Spokojnie.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

solanum

No, ale to wiązałoby się ze stworzeniem nowej bandry 'Narodowej Drużyny'. To byłby argument dla innych, że nie jest celem wciągnięcie ich do BOINC@Poland a stworzenie nowej marki. Mógłby to być Sojusz drużyn, z zachowaniem i podkreśleniem korzeni...

Troll81

to jeszcze załóżmy polski związek bionc i czekajmy aż crunchowanie stanie sie dyscyplina olimpijska :D

solanum


[PBT] Horpah

Witam
tak trochę z nostalgii przywróciłem z powrotem do życia sieciowego stronę Poland BOINC Team (bez forum)

http://www.boincteam.one.pl/

jest tam trochę ładnych zdjęć radioteleskopów, zapraszam do oglądania.

Pigu

można by z tego uskładać wpis do naszej nowej wiki  ;D w końcu podczas zamknięcia seti classic byliśmy pierwsi w pl - team z korzeniami

blusior

Nie wiem,może to zły pomysł,ale czy nie myśleliście,aby na np.Facebook utworzyć grupę Boinc@Poland.Kilka światowych teamów ze szczytu,np.
    BOINC Synergy ma tam swoje grupy,a to tez sposób na zainteresowanie tym tematem innych,"poszukujących czegoś właściwego dla siebie",pozyskanie nowych "liczydełek" ;) i znajomych oraz umocnienie drużyny.
Ale...to tylko takie moje ble ble.Co Wy na to?Ma to sens?















Mchl

NIe gadaj tyle, tylko zakładaj :D

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

Właśnie. W second life mamy już swoje przedstawicielstwo :D pora na WoW i Lineage :D

blusior

Cześć
Może dodajcie coć jeszcze,macie większe doświadczenie itd.Zerknijcie,to tylko początek,taki zarys.No i oczywiście...zapisujcie sie kochani.
Piszcie co poprawić dodać,wywalić a najlepiej  współtworzyć to razem
Wysłałem część zaproszeń,ale nie mam maili do Was,do większości,więc najlepiej chyba założyć konto na http://pl.facebook.com/  i szukać grupy Boinc@Poland

Link bezpośredni
http://www.facebook.com/group.php?gid=30113340072&ref=mf

Pozdrawiam
hej















blusior

Cześć.
To jeszcze raz poproszę i zaproszę-zapraszam WSZYSTKICH do grupy BOINC@POLAND na Facebook.Gdyby giganci teamu dołączyli byłoby git,ale wszyscy w ogóle,co?
Dołączcie,zostaniecie tez administratorami i każdy niech cóś doda od siebie,film,zdjęcia,artykuł,nie wiem co jeszcze.
ZAPRASZAM SERDECZNIE
To tez reklama teamu w świecie.Ten Facebook jest na prawdę okay,sporo ciekawych grup,i fura aplikacji http://pl.facebook.com/
Pozdrawiam
To tyle bo dostane bana od Was za za dużo ble ble
hej















Troll81

ja osobiście bojkotuję facebooka jako narzędzie szatana :D

Bober

Ok. Ja dołączyłem, chociaż i tak nie korzystam z facebooka  :P

Ale dobra robota blusior  ;D

blusior

Dziękuję wszystkim którzy dołączyli do Boin@Poland Na Facebook.Nie kumam czemu nie chcecie promować w ten sposób teamu.Zresztą...co ja tam wiem.Ale jakby każdy dołożył cegiełkę...no trudno.Dzięki Bober,że dołączyłeś innym także dziękuję.Skoro nie ma chętnych więcej...trudno.Każdy ma status admina i może cóś dodać.Pozwoliłem sobie także na Flickr stworzyć małe coś.Inne światowe teamy mają "swój kącik"to niby czemu B@P nie?To nic wielkiego,ale...może tym razem będzie więcej chętnych.Może tam dodacie coś od siebie,tzn.fotki,zrzuty,itp..Na tym kończę i życzę udanych wakacji chłopcy
http://www.flickr.com/groups/756069@N20/















AiDec

Swietny pomysl blusior. I od razu wykonanie :). Badzmy wszedzie gdzie mozemy byc - badzmy widzialni :).

Btw, nie dziekuj chlopakom - to my powinnismy dziekowac Tobie :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

lukaszde

Ojej jakis blad w statystykach ? Czy az tyle osob nas opuscilo na rzecz zespolu Poland ?
http://pl.boincstats.com/stats/team_member_movement.php?pr=bo&id=6f08c5ddcdd0be06d83aa3e0e3d5a09e

emik

według mnie tylko 2 osoby odeszły do Poland a doszło do nas aż 11


Mchl

Cytat: blusior w 04 Lipiec 2008, 23:24
Dziękuję wszystkim którzy dołączyli do Boin@Poland Na Facebook.Nie kumam czemu nie chcecie promować w ten sposób teamu.Zresztą...co ja tam wiem.Ale jakby każdy dołożył cegiełkę...no trudno.Dzięki Bober,że dołączyłeś innym także dziękuję.Skoro nie ma chętnych więcej...trudno.Każdy ma status admina i może cóś dodać.Pozwoliłem sobie także na Flickr stworzyć małe coś.Inne światowe teamy mają "swój kącik"to niby czemu B@P nie?To nic wielkiego,ale...może tym razem będzie więcej chętnych.Może tam dodacie coś od siebie,tzn.fotki,zrzuty,itp..Na tym kończę i życzę udanych wakacji chłopcy
http://www.flickr.com/groups/756069@N20/


Trochę przeszkodą może być dośc mała popularność Facebooka w Polsce.
Chociaż na Gronie czy N-K też dużego ruchu nie mamy.

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

mozna by zrobić ankietę. kto czego uzywa i wtedy dopiero promować. z drugiej strony otencjalni teamowicze nie zagłosują w ankiecie...

Pigu

myślę, że czas ponownie rozesłać zaproszenia do bezteamowych rodaków z top 100  ;D

Troll81


Mchl

Tylko żeby nas znowu o akwizycję nie oskarżono. ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Machloj

podejrzewam, że Artur i tak znajdzie coś na co mógłby ponarzekać...dalej Pigu!

IThorne

Ja radzę wysłać zaproszenia do tych dalszych, mających nawet zaledwie kilkadziesiąt tysięcy, ale z jakimś tam RACiem.



Troll81

a ja proponuję słać do wszystkich :D do mnie wysyłają niemcy i angole :D

Pigu

dobra - Pigu bierze na siebie top 100, kto zaatakuje drugą setkę?

emik

prześlijcie mi wzór zaproszenia jakie wysyłacie to ja zajmę się drugą setką


Troll81

ja też poprosze o wzór :D może się wezmę za 3 setkę :D

Pigu

CytatWitam kolegę uczestnika obliczeń na platformie Boinc
Natrafiłem na Twój nick podczas przeglądania statystyk boincstats i widzę iż pomimo wielkiego wkładu w obliczenia pozostajesz w chwili obecnej poza jakąkolwiek drużyną. W związku z tym chciałbym Cię serdecznie zaprosić do odwiedzenia strony zespołu Boinc@Poland (www) oraz naszego forum (www). Być może po poznaniu naszej ekipy zechcesz się do nas przyłączyć - z przyjemnością powitamy Cię w naszym gronie, a warto nadmienić iż jesteśmy obecnie najsilniejszą polską drużyną. Panuje u nas miła atmosfera i duch koleżeńskiej rywalizacji. Dziękuję za czas poświęcony na przeczytanie tej wiadomości i pozdrawiam
Pigu z Boinc@Poland

co sądzicie o takiej treści? wysyłać?