kopo61 :)

Zaczęty przez kopo61, 17 Listopad 2013, 19:50

kopo61

Witam forumowiczów, nazywam się Karol i jestem młodym człowiek z Suchej Beskidzkiej  :P

aborek

 :ahoy:
Napisz może coś o swoich zainteresowaniach, co i dlaczego liczysz itp.

Troll81

Witamy. Miejscowość zaiste urocza :D

kopo61

Cytat: Troll81 w 17 Listopad 2013, 20:41
Miejscowość zaiste urocza :D
W jakich okolicznościach obiło ci się o uszy o tej mieścinie? :D
A ja odkryłem BOINC zupełnie przypadkiem, kolega w szkole nawijał mi jakimi to milionerami możemy zostać na BitCoinach, a po głębszym zbadaniu tematu wcale nie jest to takie opłacalne i właśnie ktoś gdzieś tam :D napisał ,że o wiele bardziej pożyteczne i dla mnie i świata jest wspieranie BOINC :D
I jeszcze wspomnę ,że interesuję się biologią a konkretnie anatomią i genetyką oraz informatyka (i tu moim jedynym sukcesem było napisanie upośledzonego kalkulatora w C++) %)
I od kiedy mogę się uważać za członka teamu? Trzeba spełnić jakieś warunki? :D

stiven


necavi

 :ahoy:
Witamy sąsiada - prawie zza miedzy - bielszczan jest tu kilku.

Cytat
...I od kiedy mogę się uważać za członka teamu? Trzeba spełnić jakieś warunki? :D
Przy wyborze projektu będziesz miał opcję wyboru teamu. Który wybrać - przez skromność nie wspomnę  XD

_Aleksander_


Troll81

Musisz zapuścić brodę i założyć opaskę na oko :D  P-)

Troll81

A przez miejscowość się przejeżdża po drodze na Maków podhalański - Zawoja - Babia Góra :D

kopo61

Jeszcze na noc noc wspomnę , że wolontariat wolontariatem a szkodliwe jakieś powinienem dostać bo zaraz zacznę sobie włosy wyrywać od szumu boxowego chłodzenia i7 które działa na maxa  %)

Troll81

to ktokolwiek puszcza i7 na stockowym chłodzeniu??  %)

kopo61

Trzeba było już ciąć koszty, a teraz nie za bardzo mi  się chce zmieniać to chłodzenie. Zaraz oszaleje :P Czy jak zrezygnuje z nocnego liczenia Enigmy to będzie wielka strata dla świata?

LQG

 :ahoy: Koniecznie zgłoś że liczysz dla Małopolski:)

d_worms

Witam na pokladzie rowniez slyszale a nawet bylem kilkadziesiat razy w Suchej B.
PS: moja babcia mieszka w Bienkowce  :parrrty:
Ja rowniez licze na i7 polecam goraco chlodzenie wodne, jakis prosty zamkniety uklad w moim przypadku corsair H100i i koniecznie dopisz sie do malopolski,
o tutaj --> http://www.boincatpoland.org/smf/zespol-boincpoland/ranking-wojewodztw/800/

PoznanskaPyra

Witaj, wpadnij na IRC-a, tam też można pogadać o boincu, komputerach itp. :)
WIZYTÓWKA
Kompy:
AMD Ryzen 9-3900X + GTX980Ti
Intel i5 4570 + HD7970

andy101fah

Witaj  :ahoy:

Ja również liczę na I7 2600k@3,7 GHz i używam supercichego chłodzenia
Noctua NH-U12P
niestety, jeżeli chcesz wykorzystać moc I7 i mieć ciszę przy chłodzeniu powietrzem to jedyne wyjście.
http://pclab.pl/art38203-24.html



pawzdy

PC1: Zezłomowany
PC2: GIGABYTE H77M-D3H, IB i5-3330S, GTX760
PC3: HP, SB i5-2500

mordi

witamy na pokładzie ;) :arrr: :parrrty:
Guard well the secret of steel...


AL

Witam i pozdrawiam!

Cyfron

Witamy :)
Pochwal się jakie projekty liczysz na komputerze  P-)