Aktualności:

Czy uczestniczysz w Projekcie miesiąca?

Menu główne

Krypto waluta mój watek

Zaczęty przez Krzysiak, 19 Luty 2014, 21:45

Krzysiak

Przyzna szczerze że coś nie ogarniam konfiguracji  :sick:

Na próbę bo od czegoś trzeba zacząć
http://www.polish-coin.org/

Założyłem konto na 1 kopalni
Stworzyłem jednego Worker`a (nazwa + hasło)

Pobrałem:
polishcoin-qt
i guiminer


i co dalej jak to wszystko skonfigurować ?


>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

krzyszp

Odpowiem Ci, ale co do PolishCoin'a to bym jednak uważał (chociaż mam postawioną kopalnię) - śmierdzi mi trochę co najmniej niedoróbką (innych podejrzeń nie będę rzucał publicznie, przynajmniej na razie).

Zakładam, że konto założyłeś na "oficjalnej" kopalni i dla niej podam Ci konfig (w innym przypadku wystarczy zmienić adres w linii komend).
1. Potrzebujesz GUIMiner-script, nie sam GUIMiner - ten drugi nie obsługuje walut skryptowych, a taką jest PolishCoin (PCC).

Po odpalniu GUIMiner-script wchodzisz w jedną z dwóch widocznych zakładek (Pool1 lub Pool2), jako host wpisujesz polish.altcoin-pool.com, port 3338, Username - nazwakonta.nazwaworkera, Password - hasło workera.
Z GPU Defaults wybierasz swoją kartę. Naciskasz "start"... I to już wszystko...

Ewentualnie w cmd wchodzisz do katalogu gdzie masz cgminera i wpisujesz:
cgminer --scrypt -o stratum+tcp://polish.altcoin-pool.com:3338 -u Weblogin.nazwaworkera -p hasloworkera

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Krzysiak

Dzięki w między czasie sam doszedłem że właśnie brakowało tego
Hostname  http://altcoin-pool.com

Odpaliłem testowo i działa a co dalej to się zobaczy



>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle:

krzyszp

Widziałem, dziwię się tylko, że wybrałeś kopalnię z najwyższą marżą...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Krzysiak

#4
Czysto przypadkowo



>>Moja szczegółowa sygnatur<< %)                                      >> Spis moich odkrytych liczb pierwszych << :whistle: