Aktualności:

Nasza strona na Facebooku - poleć znajomym.

Menu główne

Sygnaturki

Zaczęty przez Mchl, 15 Marzec 2007, 13:21

tito

Owszem, ale fajnie jest się pochwalić....tylko bez przesady.

eclipse99

Też miałem dość rozbudowany podpis, dopóki nie usiadłem przed monitorem 1024x768  %)

Pigu

zaliczam się do przerośniętych?

tito

Myślę, że gdzieś na krawędzi. Przy Twoich sygnaturkach na rozdziałce 1440x900 mieszczą się dwa posty. 1024x768 już jest gorzej.

Edit:
A zresztą, zaczynam sam u siebie blokować te sygnaturki które mi nie odpowiadają.

KrzychuP

Poczułem wyrzuty sumienia  :shame:

i ograniczyłem moją sygnaturę  :)

Może być??

Troll81

obciąłes dziecku pół twarzy....

emik

to ja również na odchudzaniu


Pigu

Cytat: tito w 09 Czerwiec 2010, 08:23
Myślę, że gdzieś na krawędzi. Przy Twoich sygnaturkach na rozdziałce 1440x900 mieszczą się dwa posty. 1024x768 już jest gorzej.

Edit:
A zresztą, zaczynam sam u siebie blokować te sygnaturki które mi nie odpowiadają.
lepiej?

tito

Lepiej. I od razu życie stało się milsze XD

KrzychuP

Cytat: Troll81 w 09 Czerwiec 2010, 12:52
obciąłes dziecku pół twarzy....
ja?
to BoincStats
muszę tylko więcej projektów na raz policzyć  %)

GRID

Ja również przyłączam się do apelujących o zmniejszenie sygnaturek do poziomu linka.
Mam monitor 1024x768 i nie udowodnione ADHD  :)

buninek

Nie znikną jeśli się sam nie postarasz. Sposobów jest mnóstwo. Dwa przykładowe.

-AdblockPlus dodać jeden filtr
boincatpoland.org##div[class^="signature"]

-privoxy
utworzyć regułkę
FILTER: sygnaturki
s|<div class="signature">.*</div>|<!-- ja tego nie chcę oglądać -->|sigU

i filtrować
{+filter{sygnaturki}}
boincatpoland.org


kotfryc

Zastanawiam się czy nie dało by się zrobić "spojlera" do sygnaturek (zamknięte/otwarte), gdzieś widziałem coś takiego --- wilk syty i owca cała  ::)

Kuba135

Tylko to nie jest taki łatwe. :(
Pewnie niektórzy zażyczyli by sobie aby można było ustawić sygnatury na widoczne cały czas.
Trzeba by rozdzielić sygnatury od podpisów.

Zrobić się da tylko jeszcze ilość pracy która trzeba temu poświęcić.

GRID

Cytat: buninek w 06 Luty 2011, 03:12
Nie znikną jeśli się sam nie postarasz. Sposobów jest mnóstwo. Dwa przykładowe.
-AdblockPlus dodać jeden filtr
boincatpoland.org##div[class^="signature"]

od dawna używam Adblock, ale każdy kto lubi minimalizm i oszczędzać transfer, uprzejmość InnerVision sp. z o.o, i wiele innych może sygnaturkę zmienić na link

lolek

A ja jestem za sygnaturkami- tymi zbiorczymi (małymi). Natomiast te duże, czy wstawianie newsów z United Boinc to przesada.

patyczak

Ciekawe czy są jakieś osoby będące 'za' dużymi sygnaturkami czy się po prostu nie udzielają w tym wątku? Może jakaś mała statystyczna sonda?? :) Ja się zaliczam do zdecydowanych zwolenników dużych sygnaturek zwłaszcza tych szczegółowych z Boinstats. Moim zdaniem można zostawić sygnaturki w takiej formie w jakiej są obecnie, a osoby, którym przeszkadza ich wielkość zawsze mogą sobie zablokować wyświetlanie dużych obrazków :)
Skeczu z papugą nie będzie



Szopler

Duża sygnaturka tylko w wizytówce.
W podpisie zbiorcza + link do wizytówki.
That's my opinion ;)

kret

popieram Szoplera i idee zmniejszenia sygnaturek :) kiedyś mnie poproszono o zmianę na stats combined, zmieniłem i nie robiłem żadnego problemu ;) jak coś to sobie w wizytówkach przywalę swoją ze wszystkim :attack:

Nawiedzony

ja tam nie narzekam na ładowanie sygnaturek - bo pojawiają się od razu  XP a przynajmniej widać co kto liczy i jakoś nie zasłania mi zbyt wiele monitora - no chyba że ktoś już na prawdę mamuta sobie ustawi  ;) aczkolwiek osobiście wolę te ustawione bardziej w poziomie niż pionie ;)

kotfryc

Cytat: Szopler w 06 Luty 2011, 17:49
Duża sygnaturka tylko w wizytówce.
W podpisie zbiorcza + link do wizytówki.
That's my opinion ;)

Popieram, zawsze też można zrobić link ze zbiorczych statystyk do tych szczegółowych (tak jak ja teraz ustawiłem).

Tomasz R. Gwiazda

to moze gdzies takie info na etapie rejestracji na forum zapodac? jako etykieta

Pigu

jak duża musi być sygnatura, by była duża? XP

GRID


kret


Pigu


Troll81


Pigu

czy ja wiem, czy tylko nieco: