Gridcoin Finance

Zaczęty przez AL, 24 Maj 2014, 22:54

AL

Gridcoin Finance

Dziwne. Pobiera wu, liczy ok. 3min i uwala się twierdząc, że się nie wyrobiła w czasie.

Drużyna

krzyszp

Projekt komercyjny - prawdopodobnie do kopania kryptowalut (sądząc po organizacji nim zarządzającej)...

CytatGridCoin is a new peer-to-peer internet based cryptocurrency that aims to benefit humanity by participating in BOINC projects that may lead to advances in medicine, biology, mathematics, science, climatology, and astrophysics.

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

AL

Zapewne. Ja tylko ze statystycznego obowiązku informuje o znalezisku. Zresztą u nas zawsze każdy liczy to co chce i nikt nikogo do niczego nie zmusza.

krzyszp

Cytat: AL w 24 Maj 2014, 23:09
Zapewne. Ja tylko ze statystycznego obowiązku informuje o znalezisku. Zresztą u nas zawsze każdy liczy to co chce i nikt nikogo do niczego nie zmusza.
Dokładnie, zresztą też tylko poinformowałem ;)

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

to perform financial simulations, analysis of the block chain, consolidate humanitarian reports, calculate marketing strategies, perform stock option analysis, harvest business intelligence,

krzyszp

Cytat: Troll81 w 25 Maj 2014, 01:06
to perform financial simulations, analysis of the block chain, consolidate humanitarian reports, calculate marketing strategies, perform stock option analysis, harvest business intelligence,
Jakoś mam poważne wątpliwości, czy wierzyć w te "cele"...

Fajne zegarki :)
Należę do drużyny BOINC@Poland
 Moja wizytówka

Troll81

Dlaczego profil drużyny jest pusty?

AL