Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

Forum GRA - Kto ostatni napisze tu posta wygra!!! (5. edycja)

Zaczęty przez tito, 11 Maj 2020, 14:53

sknd


tito

Grzegorzu, a co tam się odwaliło u Szkotów? Włam jakiś był - to wiem. Ale co, kto, jak, dlaczego?

Grzegorz R. Granowski

Cytat: tito w 16 Listopad 2021, 11:45
Grzegorzu, a co tam się odwaliło u Szkotów? Włam jakiś był - to wiem. Ale co, kto, jak, dlaczego?

był, prawda ... ale już ponaprawiali ... podobno jakaś Inna Drużyna Boincowa ...

Grzegorz Roman Granowski ...

SzaMoT_🏓


>>> SKB@P VPS Składkowa inicjatywa dla wsparcia mocy obliczeniowej dla projektów <<<
>>> Obecnie liczone projekty - statystyki <<<

>>> Cel na ten rok - zdobyć kolejną gwiazdkę, poprawa kolorków


>>> Donate SKB@P VPS <<< >>> Badge by chr80♂°🛰� <<<
Rozpowszechnianie bez zgody autora surowo zabronione!, tylko osoby wspierające

Grzegorz R. Granowski



tito


Grzegorz R. Granowski


tito


Grzegorz R. Granowski


SzaMoT_🏓

Za takie machanie to chyba wygrana nigdy nie padnie ...

>>> SKB@P VPS Składkowa inicjatywa dla wsparcia mocy obliczeniowej dla projektów <<<
>>> Obecnie liczone projekty - statystyki <<<

>>> Cel na ten rok - zdobyć kolejną gwiazdkę, poprawa kolorków


>>> Donate SKB@P VPS <<< >>> Badge by chr80♂°🛰� <<<
Rozpowszechnianie bez zgody autora surowo zabronione!, tylko osoby wspierające

sknd


tito


SzaMoT_🏓

To chyba wtedy
https://www.filmweb.pl/film/Iluzjonista-2006-203657

Mam plan w toku ...

>>> SKB@P VPS Składkowa inicjatywa dla wsparcia mocy obliczeniowej dla projektów <<<
>>> Obecnie liczone projekty - statystyki <<<

>>> Cel na ten rok - zdobyć kolejną gwiazdkę, poprawa kolorków


>>> Donate SKB@P VPS <<< >>> Badge by chr80♂°🛰� <<<
Rozpowszechnianie bez zgody autora surowo zabronione!, tylko osoby wspierające

sknd

nie wiecie, czy coś się dzieje z WUPropem? od wczoraj nie mogę odesłać/pobrać WU

tito

Nic się nie dzieje. U mnie odsyła bezproblemowo.

SzaMoT_🏓

Szanowni Państwo
Co powiecie na "Projekt" dla tych którzy pod wpływem łakoci i zaniedbań wieloletnich, stracili większość uzębienia 1,2,3?

Pozdrawiam

>>> SKB@P VPS Składkowa inicjatywa dla wsparcia mocy obliczeniowej dla projektów <<<
>>> Obecnie liczone projekty - statystyki <<<

>>> Cel na ten rok - zdobyć kolejną gwiazdkę, poprawa kolorków


>>> Donate SKB@P VPS <<< >>> Badge by chr80♂°🛰� <<<
Rozpowszechnianie bez zgody autora surowo zabronione!, tylko osoby wspierające

necavi

Zły adres :bad: - zapytaj forumowicza Puma - on poradzi.

SzaMoT_🏓

Szanowni Państwo
Cyt.
"Podobno Bogu nie wyszło odnośnie uzębienia"

Morał
Dzieci rodzą się bez zębów, po kilku miesiącach wyrastają pierwsze ząbki i kochane "Babcie" co kupują łakocie *cukierki, czekolada itd.
Pasty do zębów co zawierają?

Moja odpowiedź jest jawna, lepiej zapobiegać niż leczyć, stąd pomysł na genetykę, rośliny są modyfikowane (ulepszane genetycznie) a my? mamy "Karę Boską".

Pozdrawiam

>>> SKB@P VPS Składkowa inicjatywa dla wsparcia mocy obliczeniowej dla projektów <<<
>>> Obecnie liczone projekty - statystyki <<<

>>> Cel na ten rok - zdobyć kolejną gwiazdkę, poprawa kolorków


>>> Donate SKB@P VPS <<< >>> Badge by chr80♂°🛰� <<<
Rozpowszechnianie bez zgody autora surowo zabronione!, tylko osoby wspierające

tito


Puma

 :ahoy:    Dział budowlanka - by pomóc w wyliczeniu na przykład  metrów kwadratowych chodnika w ręku laserki cztery i rozstawić w narożnikach i klik i są metry kwadratowe  :parrrty:

SzaMoT_🏓

Cytat: Puma w 22 Listopad 2021, 16:35
:ahoy:    Dział budowlanka - by pomóc w wyliczeniu na przykład  metrów kwadratowych chodnika w ręku laserki cztery i rozstawić w narożnikach i klik i są metry kwadratowe  :parrrty:

Pamiętaj, że cała matematyka jest w głowie a komputery to rzędzie do analizy
;)
Pomyśl ile wynosi pierwiastek z 1200 i zrób to w głowie, bez kartki i kalkulatora, napisz kiedyś wynik tu

EDIT:
Przy okazji pozdrawiam Dobrego kolegę z ławki Szkolnej PR. "Jagieło"

>>> SKB@P VPS Składkowa inicjatywa dla wsparcia mocy obliczeniowej dla projektów <<<
>>> Obecnie liczone projekty - statystyki <<<

>>> Cel na ten rok - zdobyć kolejną gwiazdkę, poprawa kolorków


>>> Donate SKB@P VPS <<< >>> Badge by chr80♂°🛰� <<<
Rozpowszechnianie bez zgody autora surowo zabronione!, tylko osoby wspierające

tito


Grzegorz R. Granowski


tito

Pierwsza dniówka. W tym roku święta na statku.

chr80♂°🛰�

Cytat: tito w 29 Listopad 2021, 19:56
Pierwsza dniówka. W tym roku święta na statku.
Zleci jak zawsze. I masz kontakt ze światem.

Grzegorz R. Granowski


tito

Statek traci czarter. Dalej..
Ciemność widzę,...ciemność

Puma

Cześć - dwa dni temu obmyśliłem i czasami się zastanawiam czy w ogóle pisać -- ale napiszę -- Nie wiem czy jest ten Irobot do odkurzania żeby był na parę wodną dla tych co mają kafelkowe podłogi i najlepiej bezprzewodowe to Tesli i w każdym pokoju by było podłączone do kontaktu żeby miał solidne  żródło zasilania i drugie następna wersja (sztucznych szczęk) --->protez , myślę że będą tańsze --parę nawiertów porobić na górnej czy dolnej tak  na  1mm --- 2mm   grubości jak  igła żeby część kości była chropowata i konkretnie skleić a resztę tak jak struną napiąć protezę. (  zawsze będzie miejsce ma rozwiercenie jakby co )

chr80♂°🛰�

Cytat: Puma w 05 Grudzień 2021, 22:27
Cześć - dwa dni temu obmyśliłem i czasami się zastanawiam czy w ogóle pisać -- ale napiszę -- Nie wiem czy jest ten Irobot do odkurzania żeby był na parę wodną dla tych co mają kafelkowe podłogi i najlepiej bezprzewodowe to Tesli i w każdym pokoju by było podłączone do kontaktu żeby miał solidne  żródło zasilania i drugie następna wersja (sztucznych szczęk) --->protez , myślę że będą tańsze --parę nawiertów porobić na górnej czy dolnej tak  na  1mm --- 2mm   grubości jak  igła żeby część kości była chropowata i konkretnie skleić a resztę tak jak struną napiąć protezę. (  zawsze będzie miejsce ma rozwiercenie jakby co )

Puma dlaczego nic nie liczysz? Puściłbyś chociaż jedno zadanie w World Community Grid.


sknd


tito


andy101fah


Grzegorz R. Granowski


chr80♂°🛰�

:dunno:   :dunno:   :dunno:  :dunno:  :dunno:  :dunno:  :dunno:  :dunno:  :dunno:  :dunno:  :dunno:

tito

Robię co mogę, ale przy tych cenach sprzętu już nic nie mogę.
Ale wymieniony laptop liczy na statku 24/24.

Puma

#1036
Witajcie. Co  myślicie o takich modułowych ekranikach co by miały po 5-8 centymetrów na magnesikach co  bo mogło być np.na lodówkę  lub by było na folii metalicznej (bardzo duży) i by można na małej cegiełce na całość zwiększyć  i takie tam i  może jeszcze no nie zdążyłem na czas --bombki na choinkę całe by były ekranikiem i mogłaby jedna bombka przedstawiać co innego  albo by były kompozycje.

sknd



Grzegorz R. Granowski