Aktualności:

W MEDIA znajdziesz grafiki, banery i avatary

Menu główne

The Kings International Gauntlet 2007

Zaczęty przez Bober, 15 Październik 2007, 13:00

OxyOne

Cytat: "Pigu"podkręciłeś q6600 o 2ghz?

q6600 ma 2,4 a podkrecilem go do ~4491. musze przyznac ze to juz hardcorowo!! BOINCA uzywam zamiast prime98 - bo jest lepszy w wygrzewaniu proca i pamiatek. Sprzecik leci na wodzie wczesniej na SCYTHE ale nie wyrabiała powyzej 3,4GHz.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

qbaspl

To i ja się dopisze:
Konto:
Cytatqbaspl
Account number:
Cytat8311200

Pigu

Cytat: "OHMTech"
Cytat: "Pigu"podkręciłeś q6600 o 2ghz?

q6600 ma 2,4 a podkrecilem go do ~4491. musze przyznac ze to juz hardcorowo!! BOINCA uzywam zamiast prime98 - bo jest lepszy w wygrzewaniu proca i pamiatek. Sprzecik leci na wodzie wczesniej na SCYTHE ale nie wyrabiała powyzej 3,4GHz.

pokaż link do hosta - muszę go zobaczyć :mrgreen:

OxyOne

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

Pigu


OxyOne

o i to jest dla mnie zagadka GenuineIntel
Intel(R) Core(TM)2 CPU T5500 @ 1.66GHz [x86 Family 6 Model 15 Stepping 6] tego nie ma od 4 tyg. GenuineIntel
Intel(R) Core(TM)2 CPU 6400 @ 2.13GHzten jest ustawiony na 3.2GHz a pokazuje ze jest 2.13 bezsens. Nie widac 4 kompów nie wiem dlaczego?ale liczą. Moze ze świeżutkie sa tyle co postawione. Mam nadzieje ze ustawi sie wszystko do walki.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

jaskij

No jak są świeżutkie, to raczej ich nie będzie widać :D
Nie wiem, jak szybko liczą Ci się na tym potworze WU, ale na pewno przed odesłaniem pierwszego WU tego nie będzie widać :D
Jeśli będziesz dziś w nocy siedział, to sprawdź przed pójściem spać... a w ogóle, to sprawdź jutro...

SlaM

Ja tez bym sie dolaczyl,

Mam q6600 :), ktorego moge zapuscic na dluzsze przxebiegi :)

Moj login: sla_m

nr konta: 182482
url=http://pl.boincstats.com/stats/boinc_user_graph.php?pr=bo&id=28b6273c8fe5f9a82ab67b16d5d43591][/url]

kret

to jeśli jeszcze można..to ja też się pisze  :wink:

  user: kret..
  nr: 7923648

anjon

Zgłaszam się i daję pełną moc na SETI ;)

nick: [pl]anjon
konto: 3337129

PBT_marian_boss

Uff, zdążyłem :)

Login: PBT_marian_boss
Konto: 162618

Bober

Dziękuję wszystkim ochotnikom  =D>

I zapraszam kolejnych - wciąż mamy dużo miejsca w reprezentacji  :!:

kret

zawsze chętny do pomocy  :wink: już zaczynam przestawiać kompy na seti, tylko muszę popatrzeć, czy nie skończyć tych próbek co mam teraz co by się nie przeterminowały ;) a od kiedy zaczynamy tak już oficjalnie? tak jak w ogłoszeniu? 04.11?

Pigu

Cytat: "PBT_marian_boss"Uff, zdążyłem :)

Login: PBT_marian_boss
Konto: 162618

:mrgreen: no to z wielkiej trójcy brakuje nam jeszcze Gonza

Bober

Liczenie punktów zaczyna się 4.11 o 20. Jednak ze względu na opóźnienie w przyznawaniu punktów radzę zacząć wcześniej - przynajmniej 3-ciego.

Będę aktualizował pierwszego posta w tym temacie jeśli chodzi o aktualności. Chociaż jak będzie coś ważnego to napiszę też nowego posta.

Na razie trwa dyskusja nad formą turnieju - ponieważ jest duży rozrzut potencjału drużyn rozważane jest dzielenie tych o największym RACu. My plasujemy się w tej chwili w środku, z aspiracjami na top 5  :D

PBT_marian_boss

Dawno nie zaglądałem na forum i dobrze że teraz wszedłem. A co z zakończeniem liczenia przy wysyłaniu próbek liczy cię data wysłania, obliczenia pendding czy jeszcze coś innego.

Bober

Najprawdopodobniej po prostu każdego dnia o określonej godzinie będzie spisywana liczba punktów na koncie i zapisywany przyrost.

A tu takie coś na rozweselenie  :lol:

PBT_marian_boss

No dobra zobaczymy, ja moje potworki juz przestawiam bo potem jeszcze zapomne i będzie wstyd :)

Osmy


Bober

Witamy. O jaki zacny numer konta  =D>

Osmy

Wiem też się zdziwiłem i nie wiedziałem czy to faktycznie ten numer - 8 lipiec 2002 roku jeszcze na starym sofcie się liczyło. Można było ściągnąć np 200 jednostek z netu na komp i sobie liczył.....

A później 20 razy wysłać te same jednostki :D

Pozdr

Bober

Zestawienie mocniejszych drużyn na dziś:

Pigu


kret

hmm..całkiem ładnie :] damy rade  :twisted:

TERVEPERKELE

ZGŁASZAM SIĘ NA WEZWANIE     :D

user:   PBT GONZO
konto: 13437

Pigu

\:D/  wzmożona akcja spamowaia przyniosła skutek hehe teraz możemy podbijać świat

Bober


TERVEPERKELE

Cytatwzmożona akcja spamowaia przyniosła skutek hehe teraz możemy podbijać świat

Poprostu długo się zastanawiałem.

I mam pytanko bo nie docztałem, czy wyliczone punkty wliczają sie do statystyk inwidualnych, zespołowych, czy "gdzieś tam" ?

Bober

Wszystko zostaje tak, jak do tej pory, z tą różnicą, że Twoje punkty będą dodatkowo wliczane na konto reprezentacji naszej drużyny w tym konkursie.

blork

No to dopiszcie i mnie :) Co prawda dawno seti nie dotykałem ale lubię takie zabawy. Jutro przestawiam wszystkie maszynki, pogadam nawet z prezesem, coby się zgodził na oficjalny zakaz wyłączania komputerów w firmie na czas trwania zawodów :)

blork - 318758
img]http://www.boincstats.com/signature/user_179957.gif[/img]

Bober


TERVEPERKELE

Robi się gorąco - trzeba rozejrzeć sie za dodatkowymi maszynami.

Może ktos widział BOINCa  na Netware ?????????

jaskij

Jak masz uprawnienia, to instaluj na stacjach jako usługę. Generalnie wydaje mi się, że powinien tam chodzić zwykły klient Windowy.

Pigu

tylko żeby nas nie podzielili na b@p1 i b@p2  :x  bo w dupę wzięłaby cała zabawa

kret

to jak już jestem, to zacznę mielić tylko seti, bo chciałem zacząć trochę przed, ale jeszcze nie teraz, ale ogromne 0 w statsach na stronce Gauntlet'a mnie mobilizuje..  :oops:

TERVEPERKELE

CytatJak masz uprawnienia, to instaluj na stacjach jako usługę. Generalnie wydaje mi się, że powinien tam chodzić zwykły klient Windowy.

Na stacja to to malo realne - dos 6.20 - a tam gdzie jest Windows to juz jest BOINC (albo RC5). Kiedyś dla starego SETI były programiki dedykowane pod Netware (Novell)

Chodzi o same maszyny z Netware - mam dostęp do kilku Xeonów, które pracują jako serwery plików, obciążenie jest zwykle niewielkie do 2%, a więc zostaje 98% na głupoty  :D

Na stronach BOINCa - nic nie znalałem (to powinien być jakiś *.nlm), ale miałem nadzieje, że dla 5 i 6 może jakaś odmiana Javy miałaby sens - i tu odwołuje sie do "uczonych w piśmie i mowie"

Bober

Sytuacja na dziś przedstawia się następująco:



Ze względu na dysproporcje w potencjale drużyn, część z nich zostanie pewnie podzielona. Będzie również jednak prowadzony ranking całych drużyn (tak na wszelki wypadek, choć dziś wiadomo, że OC.com pewnie go wygra).

Nie wiadomo, które drużyny będą dzielone i jak.

Oczywiście RAC drużyn pewnie wzrośnie na sam konkurs i na tym polega cała zabawa, że nie wiadomo komu i o ile  :P

OxyOne

Cisniemy panowie cisniemy. OC.com hmm nie jestem tego taki pewien ze wygra idziemy strasznie do gory.
Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie.

[/url]

jaskij

Akurat w naszej kategorii - ok. 4ok RAC-u - jest kilka zespołów, więc mam nadzieję, że nie będą dzielili :D Co do podbijania RAC-u, to ja np. tylko na Gauntleta dołożę na pewno jednego dwujądrowca (Turion 64 X2)...

kret

ja na ten czas zostawiam włączone komputerki w pracy  :wink:  4xP4  :twisted: