Miasteczko BOINC@Poland

Zaczęty przez Mchl, 14 Grudzień 2007, 12:07

Pigu

hmm timeout jest 24h jakiego masz usługodawcę? może coś innego się zmienia? hmm

IThorne

Mam Neostradę ze stałym IP.

Może by ktos wspomógł policję? Bo jeszcze 2 tysiące mieszkańców i zaczną się kłopoty z przestępczością :)



AL

Cytat: IThorne w 17 Kwiecień 2008, 18:31
Mam Neostradę ze stałym IP.

Coś takiego chyba nie istnieje. O ile mi wiadomo, to neo występuje tylko ze zmiennym ip - i to tłumaczyłoby sprawę.

IThorne




AL

Cytat: IThorne w 17 Kwiecień 2008, 20:10
A dla firm i z routerem?

Nie słyszałem nigdy o takiej opcji. Jakieś szczegóły/parametry?

Troll81

MOżna w Neo wykupić opcję ze stałym IP. Zaczyna się od 1mb chyba. Fakt że jest raczej dla firm przeznaczona.

IThorne

Panowie, jeszcze 500 mieszkanców i będziemy mieli przestępczość.

Policja potrzebuje waszych klików! :)



Pigu

nie wiem jak to liczysz :) policji starczy na dodatkowych: 2912 ludzi mamy raczej problem z bezrobociem

http://mmc.urs.tw/detail.php?mmc=boinc

IThorne

Liczylem na oko.

Już wspomagam przemysł i sklepy.



Troll81

Pigu ja to bym cię wsadził gdzieś na koordynatora euro 2012. Ty byś dopilnował żeby wszystkie stadiony hotele i autostrady stanęły w terminie:D

Mchl

Tylko neostradę musiałby mieć do tego. :P

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu

ja jadę na stałym ip  ;D

sklepów nie budujcie - nie kalkulują się

IThorne

Chyba, że ktos lubi dużo Euro na liczniku obok populacji ;D

No, mamy teraz nadwyżkę miejsc pracy, ale i tak ten tydzień u mnie idzie na przemysł.



IThorne

Dróg mamy jeszcze na ponad 30 tys mieszkańców, więc nie narzekać tylko klikać w przemysł :>



IThorne

No tak, rośnie nam prawdziwy moloch. Bezrobocie, przestępczość, tylko drogi jeszcze jako takie.

Tak to jest, gdy przybywa za dużo ludzi, a infrastruktura kuleje :)



Pigu

poszukaj jakiegoś myku by wbijać więcej infrastruktury :) tylko daj mi znać na gg jak coś znajdziesz - po co mamy robić to samo  :D

Pigu

więc tak panowie - skryptu na linia+neo niestety nie otrzymałem, ale mam oprogramowanie wykorzystywane przez takie miasta jak thoorens (http://mmc.urs.tw/detail.php?mmc=thoorens) czyli do robienia nawet 30k clicków na dobę - potrzebuję ochotnika do testów z windows i neo/netia) (nie wiem czy z polskim usługodawcą zadziała) oraz najlepiej gg byśmy się dogadali  ;D panowie pilne - bez tego spadniemy na 4te w tym tygodniu (jak nie dzisiaj  :'() a z tym mamy zapewnione 2gie w tydzień

proszę o pm z numerem gg

AL

Chętnie bym pomógł - niestety ze względu na moje inne zajęcia częste rozłączanie połączenia internetowego nie wchodzi w grę - nawet gdy jestem z dala od komputera.

Pigu


AL

Cytat: Pigu w 28 Kwiecień 2008, 17:10
a nocami?

Czytaj środkowy usebar - jestem uploaderem i seeduje.

tito

Oooo spadliście na 4te miejsce.

Pigu

mam oprogramowanie ale pod winde - masz ochotę potestować?

tito

Cytat: Pigu w 28 Kwiecień 2008, 22:34
mam oprogramowanie ale pod winde - masz ochotę potestować?
Jeśli nie potrzeba na to dużo czasu poświęcić to przyślij mi - maila masz.

IThorne

I po raz pierwszy pojawił się problem "włoski" czyli za dużo produkujemy zanieczyszczeń.

Jeszcze śmieciarki zdążają na czas, ale to tylko kwestia czasu jak zaczniemy w nich pływać (przy okazji zakoszą nam portfele bo przestępczość też jest na styku).



Troll81

hm.... no to czas coś z tym zdziałać.

Pigu

już przestawiłem wagi - zaczynamy zalesianie

IThorne

Mamy już 7 superbudynek, choć to czwarty z kolejności.

Ja tam poprawiam drogi bo wskaźniki transportu zsuwają się ku zeru szybciej niż pijak ze stołka w saloonie :)



Pigu

#147
no już jest 8 dużych  ;D 99835 ludka

Troll81


IThorne

Ostatnio oglądałem sobie miasta francuskie i powiem, że najwięsze z nich to prawdziwy moloch. Dochodzą ju,z do miliona mieszkańców, a superwieżowców nie da się zliczyć. Ciekawe jaki jest maksymalny limit mieszkańców na planszy? 10 milionów? 50? A może 100?



Pigu

największe miasta są w Belgi  :P

Troll81

mały kraj duże miasto :D

Pigu

kamrrraci - odbiliśmy 3cie miejsce w Polsce

stan na dzień dzisiejszy: 123.152 piratów


emik



Troll81

NO. To teraz pora na nalezne nam 2 miejsce :D

prospector

Jako wielbiciel zieleni, sadzę parki... Macie coś przeciwko?


http://www.therainforestsite.com/clickToGive/home.faces?siteId=4

Pigu

jak najbardziej dobra inicjatywa  ;D

IThorne

No i wreszcie pojawili się złodzieje, a policja nie nadąża z łapaniem ich.

Zaczyna się, bo drogi i przemysł też ledwo zipie. Tylko terenów zielonych mamy pod dostatkiem.



Pigu

obronimy się i tym razem  ;D

Troll81

do prześcignięcia "czapli" brakuje nam necałe 3000 ludka. Zmobilizujta się ludzie to i 1 miejsce w naszym zasięgu :D