Aktualności:

Nasz kanał IRC - Porozmawiaj z nami.

Menu główne

Miasteczko BOINC@Poland

Zaczęty przez Mchl, 14 Grudzień 2007, 12:07

Pigu

ludzie czyli ja?  :P ktoś jeszcze to koxa, czy tylko dajecie pojedyncze kliki?  ;D

lukaszde

Ja ostatnio tylko pojedyncze, ale mysle ze przekazalem Tobie wystarczajace dane zebys zwiekszyl liczbe klikniec  ;D

RAD-Poland

pojedyncze, no czasami podwójne (jeden w domu drugi w pracy)  ;)

   
WCG:
PG:         YOYO:

     

PMG


Wikipedia - tam też można czytać o okrętach

KrzychuP

ja pojedynczo lub podwójnie (praca/dom) -> Yarold/Hydra

Pigu

miasteczko z 155.883 mieszkańcami - niedawno pojawił się dziesiąty gmach

Troll81

czas się zmobilizować i odbić 2 miejsce :D

Pigu

Cytat: Troll81 w 09 Sierpień 2008, 11:40
czas się zmobilizować i odbić 2 miejsce :D
już odbite ;D a właściwe zdobyte, bo na drugim nigdy jeszcze nie byliśmy

Troll81


Mchl

Panie burmistrz... czemu w Wiki nie ma strony o naszym miasteczku? Można tam pełnoprawną galerię przecież zrobić. ;)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81

Fakt. Na wiki możnaby sporo naszych projektów opisać. Wiem że promujemy się w Second Life na przyklad.

lukaszde


Troll81

na 1 miejsce nie mamy na razie szans. mamy 5 razy mniej ludków :( i raczej nie naklepiemy tyle w najbliższym terminie

Pigu


Troll81

pozostaje się cieszyć ze srebra :D

Mchl

Projekt myminicity@home... aplikacja BOINC, która raz dziennie 'odwiedza' nasze miesteczko... Hmmm...  ;D

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Pigu

i jeszcze punktuje na boincstats...  :P

AiDec

No nareszcie znalazlem czas zeby przeczytac ten temat :).

Pigu: Co do klikania... Ja moglbym pomoc byc moze... Potrzebuje bardzo odpowiedniego skryptu (do zmiany proxy i `klikania` w link) i wyjasnienia jak toto obslugiwac (skonczylem z programowaniem laaata temu).

Specyfikacja:

7 kompow w domu. Wszystkie 24/7. Podlaczone jednym laczem 20 Mbit przez jeden router ADSL, IP stale. Jak dasz rade skolowac jakis skrypt do tego (moze nawet ktos napisze na zamowienie), to pomysl ile moznaby nastukac... ;). IMHO warto dzialac Pigu, bo wtedy mamy szanse na 1-sze miejsce. A u mnie kompow przybywa :).



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

Pigu

ech nici z tego  :-\ większość serwerów proxy jest na blacklistach i nie ma z nich pożytku (koxałem tak kilka miesięcy, miałem kilka tysięcy aktywnych proxy i skrypt który przerabiał to w konsoli w 2-3h)poza tym są systemy wymian (te wszystkie główne codziennie przerabiam), pewien potężny skrypt dla usługodawców z zmiennym ip (tym koxają nawet kilkanaście k na dobę) i pewien dodatkowy myk - odezwij się na gg  ;D

Troll81

PIgu podziel się tymi rewelacjami :D może pomożemy ci koksać :D

Mchl

Od teraz można do miasteczka wjeżdżać autostradą http://myminicity.boincatpoland.org
Wjeżdżając tą drogą korzystamy ze skryptu, który za nas wybiera to co najlepsze dla miasteczka w danej chwili (a przynajmniej tak twierdzi autor skryptu czyli Mori)

W nagłych wypadkach wzywać przez: mail: mchlpl[at]gmail.com | PM|mchl[a]boincatpoland.org

Troll81


Pigu

spadliśmy na czwarte  :( opracuję nowe działania w ten weekend, które pozwolą nam na powrót na podium

Troll81


Pigu

http://utopia.lv/myminicity/

panowie - potrzebna wsze wsparcie - może to cosik więcej nam da - 1raz na dobę na ip przerobić całą listę a następnie wybrać w add city "boinc", jest addon do foxa który proces przyspiesza (supermode), w opcjach wybrać all by za 1 klikiem całość przerobił - zobaczymy co nam z tego wyjdzie  :P

Troll81

napisz tutorial step by step

Pigu

hmm a co napisałem? :P

1. http://utopia.lv/myminicity/?do=options wybieramy City count to visit at a time: All (lubsupermode po wgraniu pluga)
2. klikamy start click exchange i czekamy aż skończy (4-5min supermode, 40min klasycznie)
3. http://utopia.lv/myminicity/?do=add wpisujemy boinc i add

KrzychuP

#187
poszło
idzie nieźle, po 3 min 30% linków przerobionych (po zainstalowaniu plugina)
ale tempo!!!

szybciorem poszło
punkty dodane

Pigu

mam tylko nadzieję, że po zainwestowaniu większej ilości klików od siebie będzie nam dane więcej z tego systemu wyssać 8)

KrzychuP


Bober

Pigu a nie powinno się najpierw zrobić add city a potem click exchange?

Pigu

#191
hmm
CytatClick the first link, allow it to finish. Then click the second link and add your city!
Do not forget to visit options page where visiting experience can be fine-tuned.

wiecie co? to nam nie wchodzi na wspólną statystykę, pojedziemy wspólnym userem założyłem kilka dni temu username: boinc.myminicity.com
pass podam na pw osobom godnym zaufania

(logowania dokonuje się w opcjach)

AiDec

#192
Pigu, a sprawdzasz czy to dziala? Czy faktycznie cos dostajemy?

Btw, zalecasz przetrzepanie calej listy kilkukrotnie? Warto, czy nie ma sensu?



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

emik

jeśli masz zmienne IP to chyba warto ;D


Pigu

zdaje się warto, ale jak masz zmienne ip to mam lepszy myk

AiDec

Czasami moge miec zmienne :)



Bo jest paru kumpli :),
Bo jest parę w życiu dobrych chwil...


Moja wizytowka i sygnaturka

emik



Pigu

Cytat: AiDec w 03 Październik 2008, 23:11
Czasami moge miec zmienne :)

dla wszystkich kamratów ze zmiennym: http://minibotville.fr/ generalnie program ze zmieniarką, pomoże wam google translate

KrzychuP

Cytat: Pigu w 03 Październik 2008, 15:29
hmm
CytatClick the first link, allow it to finish. Then click the second link and add your city!
Do not forget to visit options page where visiting experience can be fine-tuned.

wiecie co? to nam nie wchodzi na wspólną statystykę, pojedziemy wspólnym userem założyłem kilka dni temu username: boinc.myminicity.com
pass podam na pw osobom godnym zaufania

(logowania dokonuje się w opcjach)
Jam dziś ze swojego konta poleciał. A to nic nie daje??
Jeśli tak to rzuć pass'a na pw.

Pigu

z wspólnego konta pójdziemy wyżej w statach i zgarniemy więcej odwiedzin - już widać przyrosty

2008-10-01    . . . . . . . . .    883 visits
2008-10-02    . . . . . . . . .    864 visits
2008-10-03    . . . . . . . . .    900 visits
2008-10-04    . . . . . . . . .    947 visits
2008-10-05    . . . . . . . . .    958 visits
2008-10-06    . . . . . . . . .    651 visits

sukcesywnie coraz więcej mamy wejść z tego systemu